głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
yes teksty przeeejebane.nie dodał komentarz: yes do wpisu 6 grudnia 2013
Jest dobrze. Jest zupełnie tak jak... teksty

przeeejebane.nie dodano: 3 grudnia 2013

Jest dobrze. Jest zupełnie tak jak być powinno. Jest szkoła, mało domu, znajomi, imprezy, zioło, melanże, On, coś na wzór miłości, zajebisty seks, długo wyczekiwany okres, hajs. Nie ma chorób. Nie ma bólu. Nie ma problemów, jest pięknie !

Gdzieś zgubiłam szczerość... teksty

przeeejebane.nie dodano: 2 grudnia 2013

Gdzieś zgubiłam szczerość , szczerość którą latami pielęgnowałam , zatraciłam ją , pomiędzy jednym kłamstwem a drugim i kolejnym . Zraniłam w taki sam sposób jak sama byłam raniona .

Chyba w końcu zrozumiałeś... teksty

przeeejebane.nie dodano: 24 listopada 2013

Chyba w końcu zrozumiałeś , zrozumiałeś coś więcej niż tylko własne zdanie , uświadomiłeś sobie , że na prawdę możesz mnie stracić .

Miłość i inne dziwactwa. Myśli... teksty

przeeejebane.nie dodano: 24 listopada 2013

Miłość i inne dziwactwa. Myśli człowiek, że nie, że jego to nie dotyczy, że nie on, każdy tylko nie on. A potem ktoś się pojawia i strzela nam prosto w łeb. I później, jest tak jakby nie było żadnego "przedtem", to wszystko było nieważne, nieistotne, było historią, niczym, niczym, przy tym co jest teraz. I widzi się już tylko jedno, jedną parę oczu, jedne usta, jedno ciało, jeden ton głosu, jedne dłonie, jedną, jedyną osobę, która przesłania wszystko, wszystko i kurwa, przecież to nie do pojęcia, przecież to tylko człowiek, jak każdy, z wadami, z nałogami, z niedoskonałościami, ale nie, akceptuję się wszystko, kocha się wszystko, całuję się każdą wadę, że się spóźnia, że pije, że bywa nieznośny, że czasem egoista, że dogryza, że cokolwiek, wszystko i zawsze. Przecież to przerażające./ niecalkiemludzka

Takiego trudnego Cię mam . Takiego... teksty

przeeejebane.nie dodano: 15 listopada 2013

Takiego trudnego Cię mam . Takiego nieobliczalnego , zaskakującego , zbyt nerwowego . Takiego Cię mam . Z milionem wad . Mam Cię . Masz mnie .

Zawsze zastanawiałam się dlaczego... teksty

przeeejebane.nie dodano: 15 listopada 2013

Zawsze zastanawiałam się dlaczego ludzie są w stanie tkwić czasem w tak popierdolonych związkach. Po co to robią , skoro tylko przez to cierpią , ranią się nawzajem . Nie potrafiłam tego zrozumieć. Dziś już wiem. Dziś jestem w cholernie toksycznym związku , mam faceta który zadaje mi tak dużo bólu , a mimo to jestem z nim . Jestem przy nim , mimo wszystko . Mimo , że powinnam być już dawno gdzieś indziej , z kimś innym . Jestem z nim nadal , nie zamierzam odchodzić .

To ty wszczepiłeś we mnie to... teksty

przeeejebane.nie dodano: 15 listopada 2013

To ty wszczepiłeś we mnie to wszystko co złe. Ty sprawiłeś , że nauczyłam się złościć bez powody , ty pokazałeś jak można być chorobliwie zazdrosnym , ty wymusiłeś na mnie sposób w jaki zaczęłam Cię traktować , ty nauczyłeś mnie mieć pretensje o wszystko a zarazem o nic , wpoiłeś we mnie złość , dużo dużo złości . Zmieniłeś mnie w innego człowieka . Zmieniłeś mnie na gorsze . Sprawiłeś , że stałam się toksyczna , toksyczna jak nasz związek , jak ty , jak twoje życie .

Sama sobie stwarzam kłopoty   jestem... teksty

przeeejebane.nie dodano: 11 listopada 2013

Sama sobie stwarzam kłopoty , jestem lekkomyślna i nieodpowiedzialna , zagubiona i rozdarta pomiędzy moim światem , a światem o którym wiedzą moi rodzice , nie porządkuje , nie potrafię , wkraczam w dorosłość , może czegoś się nauczę.

Nie  nie oszukuje ani trochę  jestem... teksty

przeeejebane.nie dodano: 11 listopada 2013

Nie, nie oszukuje ani trochę, jestem sobą tak bardzo, że to aż boli. Nie mam broni, nie mam maski, jestem tą dziewczyną, która płacze z rozczulenia, gdy myśli o Tobie, jestem naga, oddarta z wszystkich moich kuloodpornych kamizelek, jestem papierem w Twoich dłoniach, możesz mnie wziąć i zmiażdżyć kiedy tylko zechcesz, masz moje serce w kieszeni marynarki, możesz wziąć moje ciało, dzielisz ze mną demony przecież, masz mój umysł, moją dusze, moje wszystko, bierz, weź, oddaje, oddaje bez namysłu, cokolwiek zechcesz, dla Ciebie, za Ciebie, oddałabym wszystko./niecalkiemludzka

I choć nie byłam zakochana mam... teksty

przeeejebane.nie dodano: 11 listopada 2013

I choć nie byłam zakochana mam złamane serce, złamał mi je świat, łzy na mojej poduszce wyschły, moja głowa mówi "odejdź od niego, bo Cię skrzywdzi" a ja nadal mam Twoje ciało na sobie i nie chcę Cię wypuścić, od dawna za bardzo się łamie przed Tobą i mówię sobie, że nie ale znów do Ciebie idę./ekstaaza

On ma Twoje oczy . I Boże   jest... teksty

przeeejebane.nie dodano: 10 listopada 2013

On ma Twoje oczy . I Boże , jest taki śliczny , tak podobny do Ciebie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV