głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors jutro znów czeka mnie kolejny dzień kolejna walka z tym by przetrwać by się nie poddać. mam już dość wyczekiwania na coś co może nigdy nie przyjdzie.szczęście?

princescolors

princescolors.moblo.pl
jutro znów czeka mnie kolejny dzień kolejna walka z tym by przetrwać by się nie poddać. mam już dość wyczekiwania na coś co może nigdy nie przyjdzie.szczęście? ty nim był
jutro znów czeka mnie kolejny dzień... teksty

princescolors dodano: 15 stycznia 2013

jutro znów czeka mnie kolejny dzień-kolejna walka z tym,by przetrwać,by się nie poddać. mam już dość wyczekiwania na coś,co może nigdy nie przyjdzie.szczęście? ty nim byłeś. tak bardzo bym chciała znów mieć Ciebie tutaj,słyszeć to,jak bije Ci serce-dla mnie,ale to jest niemożliwe. wstaje,budzę się,otwieram swoje spuchnięte oczy ode łez i znów zadaje sobie to pytanie ''czemu ja wciąż tu jestem i czemu wciąż walczę?'' dla Ciebie? możliwe,że tak. ale przykre to,że Ty tego nie doceniasz. mimo,że nas już nie będzie. żyję dla Ciebie-choć to nie jest łatwe. ale.. czy warto się poświęcać tak bardzo skoro wiem,że w zamian nie otrzymam nic?

czuję jak umieram z dnia na dzień. teksty

princescolors dodano: 15 stycznia 2013

czuję,jak umieram z dnia na dzień.

i nie mów mi że mam zapomnieć.... teksty

princescolors dodano: 15 stycznia 2013

i nie mów mi,że mam zapomnieć. zrozum mnie,zrozum mój świat.

czasem zdecydowanie za często... teksty

princescolors dodano: 15 stycznia 2013

czasem,zdecydowanie za często okłamuje Cię odpowiadając,że jest wszystko tak,jak pragnę. ale gdybyś spojrzał tak dogłębnie w moje oczy wyczytałbyś z nich,jak bardzo cierpię i jak bardzo mi Ciebie brak.

brakuje mi Ciebie ale to nie wróci. teksty

princescolors dodano: 15 stycznia 2013

brakuje mi Ciebie,ale to nie wróci.

w dzień próbuję się uśmiechać... teksty

princescolors dodano: 15 stycznia 2013

w dzień próbuję się uśmiechać,opowiadać,jak bardzo jest pięknie. gdy nastaje wieczór-ciemność wylewam wszystko,co jest we mnie. mogę płakać do woli,bo nikt mnie nie widzi,nie słyszy i to jest najważniejsze-nie muszę kryć w sobie tych łez,które chce wylać co sekundę.

tak bardzo kochałam że nie... teksty

princescolors dodano: 15 stycznia 2013

tak bardzo kochałam,że nie wierzyłam w to,że miłość może zabić.dziś już to wiem.

tyle razy mnie zawiodłeś a serce... teksty

princescolors dodano: 15 stycznia 2013

tyle razy mnie zawiodłeś,a serce wciąż kocha.

dlaczego nie rozumiesz rzeczy które... teksty

princescolors dodano: 15 stycznia 2013

dlaczego nie rozumiesz rzeczy,które mnie bolą?

niewiele jest tych rzeczy których... teksty

princescolors dodano: 15 stycznia 2013

niewiele jest tych rzeczy,których nie zmienia czas.

Niestety jest tak  że Ty mnie nie... teksty

princescolors dodano: 15 stycznia 2013

Niestety jest tak, że Ty mnie nie kochasz, za to ja kocham Cię nieziemsko mocno. Dziś odchodzisz gdzieś daleko, jednak ja nie pytam Cię o drogę którą podążysz. Może sobie o mnie przypomnisz jeżeli nie będzie za późno. Możliwe, że moje serce niedługo będzie zamknięte, bo przecież nie będzie tak, że dziś odchodzisz i wrócisz za jakiś czas. Nie możesz mnie dziś porzucić i wziąć po jakimś czasie. Nie jestem zabawką, sory, ale nie myśl o nas już. Nie wiem sam...To przyjaźń? Miłość? Zdecyduj bo to serio boli. Nie wytrzymam tak dłużej patrząc w Twoje nieziemsko piękne oczy. To udręka, siedzieć obok Ciebie i nie móc Cię pocałować. To się nazywa "kochać"? Heh, bez znaczenia. Przepraszam, ale nie chcę więcej przez Ciebie cierpieć. Pieprzę to. Otwórz swój stary kalendarz. Przypomnij sobie. Widzisz te pozakreślane dni, kiedy byliśmy razem? Kiedyś było nam dobrze, mówiłaś, że kochasz. Nie widziałaś naszego końca.
Autor cytatu: jannek

Zrozum  że nie jesteśmy już... teksty

princescolors dodano: 15 stycznia 2013

Zrozum, że nie jesteśmy już dziećmi, a miłość to nie jest zabawa. Mam tylko pytanie, po co było to wszystko? Tak, masz rację, popełniłem błędy, ale byłem przy Tobie, a Ty zawsze byłaś w moim sercu. Tak to prawda, nic nie dzieje się przypadkiem, ale to nie powód, żeby porzucać łódź, którą razem płynęliśmy. Zawsze Ci powtarzałem, że będę przy Tobie mimo wszystko, że nikt i nic tego nie zepsuje. Mam zdjęcia, ramki i inne te duperele, które teraz nic nie znaczą, a kiedyś były wszystkim. Jasne, prosze, obwiniaj mnie dalej, a sama mówiłaś, że to wszystko jest na zawsze. Czym zawiniłem? Wciąż nie wiem. To nie moja wina. Moje serce biło dla Ciebie od początku. Teraz? I tak Cię to nie obchodzi.
Autor cytatu: jannek

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV