głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors tęsknię za sercem które biło gdy byłeś obok. będę stała tu wciąż gdy przestanie bić ci serce. cz.1 bezimienny list. dobry wieczór. wiem że zapewne tego nie prze

princescolors

princescolors.moblo.pl
tęsknię za sercem które biło gdy byłeś obok.
tęsknię za sercem które biło gdy... teksty

princescolors dodano: 9 lipca 2013

tęsknię za sercem,które biło,gdy byłeś obok.

będę stała tu wciąż  gdy... teksty

princescolors dodano: 9 lipca 2013

będę stała tu wciąż, gdy przestanie bić ci serce.

cz.1... teksty

princescolors dodano: 8 lipca 2013

cz.1 bezimienny list. dobry wieczór. wiem,że zapewne tego nie przeczytasz,ale chciałabym tutaj napisać to chociażby dla siebie, chcę opisać po części to co siedzi teraz w moim sercu. chcę rozliczyć się z błędów,z których dziś nie mogę. od jakiegoś czasu zauważyłam, że dużo się zmieniło,zdecydowanie za dużo. odkąd nie witasz mnie tak cudownymi wiadomościami, nie spoglądasz w moją twarz serce krwawi,a łzy wypełniają się dużą ilością na policzkach, po czym spadając na podłogę. chciałabym powiedzieć Ci jak bardzo za Tobą tęsknię,lecz nie ma takich słów byś to zrozumiał. wiedz to,bardzo żałuje,że nie przygotowałam się na Twoje odejście. ale jak mogłam się przygotować,kiedy miałeś być na długi czas?jak pogodzić się z tym kiedy w jednej chwili odchodzi ktoś kogo kochałaś całym sercem. bądź pewny,że uczucie do dziś nie wygasło,nadal się promieni.

cz.2 co noc myślę o tych wielu... teksty

princescolors dodano: 8 lipca 2013

cz.2 co noc myślę o tych wielu błędach,które popełniłam i ciężko mi z nimi żyć.ciężko mi także żyć bez osoby,która była i jest dla mnie wszystkim. wieczorami podchodząc do okna patrzę w gwiazdy i wspomnienia przelatują się przez głowę,z minuty na minutę z coraz większą ilością. to boli,to rani. chcę cię przeprosić za każdy mój popełniony błąd. dlaczego odszedłeś? dlaczego nie dałeś szansy? jesteś już szczęśliwy beze mnie? a może już ułożyłeś sobie z kimś życie? ktoś zajął moje miejsce w twoim sercu? dlaczego milczysz i udajesz,że mnie nie znasz? przecież kochałeś,więc czemu przekreśliłeś mnie,''naszą'' miłość,która była budowana każdego dnia by nie przetrwała? a może była zbyt słaba,że ''nas'' już nie ma? są chwile,kiedy nie umiem spojrzeć sobie w twarz,to wszystko przez popełnione błędy.

cz.3 sumienie nie daje mi... teksty

princescolors dodano: 8 lipca 2013

cz.3 sumienie nie daje mi możliwości by normalnie żyć, jak również WSPOMNIENIA z którymi walczę,co dnia. znalazłam pomoc dzwoniąc do dilera,lecz czy to wyjście z sytuacji? problemów? naprawienia błędów? NIE. wiem to,ale na dzień dzisiejszy tylko w tym widzę POMOC, tylko to pomaga mi odciąć się od codziennych trosk. byłby też jeden ratunek-TY. lecz dziś już nie chcesz nim być. zauważasz,że bez Ciebie każdego dnia spadam coraz niżej. SERCE nie umie znieść bólu,jaki towarzyszy każdej chwili. nie zdziw się jeśli któregoś dnia może mnie zabraknąć. potraktuj to jako normalną rzecz,tak jak traktujesz to,że spadam w dno nic nie robiąc,nie wyciągając nawet ani jednej dłoni. mogłabym pisać tutaj wiele,lecz nie umiem w całości wyrazić tego co tak naprawdę czuję. zapamiętaj tylko,że co dnia moje serce biło dla Ciebie-dziś bije,lecz dla bliskich.

chciałabym przeżyć jeszcze te... teksty

princescolors dodano: 8 lipca 2013

chciałabym przeżyć jeszcze te kilka chwil,o których wciąż pamiętam lecz nie powrócą dziś.

patrzę na straty i nie chcę tak żyć. teksty

princescolors dodano: 8 lipca 2013

patrzę na straty i nie chcę tak żyć.

żyję oddycham lecz kuje mnie serce. teksty

princescolors dodano: 8 lipca 2013

żyję,oddycham,lecz kuje mnie serce.

chciałam się pożegnać zaczynając... teksty

princescolors dodano: 8 lipca 2013

chciałam się pożegnać zaczynając od tego, że Cię kocham. moje jutro jest bez znaczenia. przecież śmierć nie ma sensu. zamykasz oczy - odchodzisz. zostałam sama gdzieś w tyle, tam daleko za wszystkimi. kilka ran na ciele i wewnątrz. odłamki serca zgubione gdzieś w tym świecie szukają drogi powrotnej, jak do domu. już nawet najmniejsze bicie serca nie jest takie jak dawniej. wszystko się pozmieniało. herbata nie smakuje już tak samo. kawa nie niszczy mnie tak bardzo jak kiedyś. data ważności serca tak jakby się kończy, nowego nie chcę. zrozum, kiedy odejdę. / erirom
Autor cytatu: erirom

dziś moim lekiem są tylko używki... teksty

princescolors dodano: 8 lipca 2013

dziś moim lekiem są tylko używki,lecz one nigdy nie zastąpią mi CIEBIE.

 Najbardziej przerażającym... teksty

princescolors dodano: 8 lipca 2013

"Najbardziej przerażającym dźwiękiem na świecie jest bicie własnego serca. Nikt nie lubi o tym mówić, ale to prawda. Jest to dzika bestia, która w samym środku głębokiego strachu dobija się olbrzymią pięścią do jakichś wewnętrznych drzwi, by ją wypuścić"

myślisz czasem co się stało z nami? teksty

princescolors dodano: 8 lipca 2013

myślisz czasem co się stało z nami?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV