głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors zbyt wiele złych decyzji bo życie jest ciężkie. 'chcę uciekać ale wspomnienia bolą.' ''nigdy nie paliła trawy teraz już przesadza. nie wie już co robi bo depres

princescolors

princescolors.moblo.pl
zbyt wiele złych decyzji bo życie jest ciężkie.
zbyt wiele złych decyzji bo życie... teksty

princescolors dodano: 9 lipca 2013

zbyt wiele złych decyzji,bo życie jest ciężkie.

'chcę uciekać ale wspomnienia bolą.' teksty

princescolors dodano: 9 lipca 2013

'chcę uciekać,ale wspomnienia bolą.'

''nigdy nie paliła trawy teraz już... teksty

princescolors dodano: 9 lipca 2013

''nigdy nie paliła trawy,teraz już przesadza. nie wie już co robi bo depresja ją rozsada.''

masz sumienie które mówi 'to nie to'. teksty

princescolors dodano: 9 lipca 2013

masz sumienie,które mówi 'to nie to'.

'czekam na Ciebie jednocześnie... teksty

princescolors dodano: 9 lipca 2013

'czekam na Ciebie,jednocześnie nienawidzę.'

tęsknię za sercem które biło gdy... teksty

princescolors dodano: 9 lipca 2013

tęsknię za sercem,które biło,gdy byłeś obok.

będę stała tu wciąż  gdy... teksty

princescolors dodano: 9 lipca 2013

będę stała tu wciąż, gdy przestanie bić ci serce.

cz.1... teksty

princescolors dodano: 8 lipca 2013

cz.1 bezimienny list. dobry wieczór. wiem,że zapewne tego nie przeczytasz,ale chciałabym tutaj napisać to chociażby dla siebie, chcę opisać po części to co siedzi teraz w moim sercu. chcę rozliczyć się z błędów,z których dziś nie mogę. od jakiegoś czasu zauważyłam, że dużo się zmieniło,zdecydowanie za dużo. odkąd nie witasz mnie tak cudownymi wiadomościami, nie spoglądasz w moją twarz serce krwawi,a łzy wypełniają się dużą ilością na policzkach, po czym spadając na podłogę. chciałabym powiedzieć Ci jak bardzo za Tobą tęsknię,lecz nie ma takich słów byś to zrozumiał. wiedz to,bardzo żałuje,że nie przygotowałam się na Twoje odejście. ale jak mogłam się przygotować,kiedy miałeś być na długi czas?jak pogodzić się z tym kiedy w jednej chwili odchodzi ktoś kogo kochałaś całym sercem. bądź pewny,że uczucie do dziś nie wygasło,nadal się promieni.

cz.2 co noc myślę o tych wielu... teksty

princescolors dodano: 8 lipca 2013

cz.2 co noc myślę o tych wielu błędach,które popełniłam i ciężko mi z nimi żyć.ciężko mi także żyć bez osoby,która była i jest dla mnie wszystkim. wieczorami podchodząc do okna patrzę w gwiazdy i wspomnienia przelatują się przez głowę,z minuty na minutę z coraz większą ilością. to boli,to rani. chcę cię przeprosić za każdy mój popełniony błąd. dlaczego odszedłeś? dlaczego nie dałeś szansy? jesteś już szczęśliwy beze mnie? a może już ułożyłeś sobie z kimś życie? ktoś zajął moje miejsce w twoim sercu? dlaczego milczysz i udajesz,że mnie nie znasz? przecież kochałeś,więc czemu przekreśliłeś mnie,''naszą'' miłość,która była budowana każdego dnia by nie przetrwała? a może była zbyt słaba,że ''nas'' już nie ma? są chwile,kiedy nie umiem spojrzeć sobie w twarz,to wszystko przez popełnione błędy.

cz.3 sumienie nie daje mi... teksty

princescolors dodano: 8 lipca 2013

cz.3 sumienie nie daje mi możliwości by normalnie żyć, jak również WSPOMNIENIA z którymi walczę,co dnia. znalazłam pomoc dzwoniąc do dilera,lecz czy to wyjście z sytuacji? problemów? naprawienia błędów? NIE. wiem to,ale na dzień dzisiejszy tylko w tym widzę POMOC, tylko to pomaga mi odciąć się od codziennych trosk. byłby też jeden ratunek-TY. lecz dziś już nie chcesz nim być. zauważasz,że bez Ciebie każdego dnia spadam coraz niżej. SERCE nie umie znieść bólu,jaki towarzyszy każdej chwili. nie zdziw się jeśli któregoś dnia może mnie zabraknąć. potraktuj to jako normalną rzecz,tak jak traktujesz to,że spadam w dno nic nie robiąc,nie wyciągając nawet ani jednej dłoni. mogłabym pisać tutaj wiele,lecz nie umiem w całości wyrazić tego co tak naprawdę czuję. zapamiętaj tylko,że co dnia moje serce biło dla Ciebie-dziś bije,lecz dla bliskich.

chciałabym przeżyć jeszcze te... teksty

princescolors dodano: 8 lipca 2013

chciałabym przeżyć jeszcze te kilka chwil,o których wciąż pamiętam lecz nie powrócą dziś.

patrzę na straty i nie chcę tak żyć. teksty

princescolors dodano: 8 lipca 2013

patrzę na straty i nie chcę tak żyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV