głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors znów po policzkach spływa duża ilość łez nie potrafiąc ich zatrzymać. czemu znów leżę zwijając się w kłębek z bólu? dlaczego znów poruszasz moje wyniszczone ser

princescolors

princescolors.moblo.pl
znów po policzkach spływa duża ilość łez nie potrafiąc ich zatrzymać. czemu znów leżę zwijając się w kłębek z bólu? dlaczego znów poruszasz moje wyniszczone serce? dla
znów po policzkach spływa duża... teksty

princescolors dodano: 11 lipca 2013

znów po policzkach spływa duża ilość łez nie potrafiąc ich zatrzymać. czemu znów leżę,zwijając się w kłębek,z bólu? dlaczego znów poruszasz moje wyniszczone serce? dlaczego chcesz wyniszczyć moją duszę skoro robią to wspomnienia? to wszystko jest kruche i niepewne,bym przetrwała bez kolejnych ciosów. jestem w miejscu w którym stoję sama jak palec z pierdoloną pustką w sercu. nie chcę cierpieć,nie chcę więcej ran. rozumiesz to,kurwa?

nic już nie będzie jak było. teksty

princescolors dodano: 11 lipca 2013

nic już nie będzie jak było.

nastała chwila kiedy pękłam.nie... teksty

princescolors dodano: 11 lipca 2013

nastała chwila,kiedy pękłam.nie mogłam dłużej znieść łez w oczach,które uzbierały się w ciągu paru godzinach. nie mogę już trwać,chcę uciec kolejny raz,lecz paraliżuje mnie strach. boję się tego,co przyniesie kolejny dzień. chciałabym zniknąć,chciałabym się odciąć. nie chcę czuć bólu,który mnie zabija. wiesz jak to jest kiedy poświęcasz komuś swoje życie,a ta osoba odchodzi bez pożegnania? wiesz,że już jej nie ujrzysz i nie wróci to wszystko,nie przeżyjesz tego drugi raz-to najbardziej boli. nie chcę trwać w życiu,które jest walką,męką o każdy dzień by przetrwać. nawet już pomoc dzwoniąc do dilera nie pomaga,nie pomaga już nic. nieważne ile łez wyleje,ile razy będę prosiła o pomoc nikt nie usłyszy mnie,mojego głosu,wołającego o pomoc,o ukojenie bólu. wciąż pamiętam każdą z chwil,me pęknięte serce nadal pragnie z tobą być. sama siebie niszczę,wiem to. każdego dnia wewnątrz mnie rany tworzą się. pomóż mi,błagam.

może lepiej byłoby stąd zniknąć? teksty

princescolors dodano: 10 lipca 2013

może lepiej byłoby stąd zniknąć?

spojrzeć ostatni raz by nigdy się... teksty

princescolors dodano: 10 lipca 2013

spojrzeć ostatni raz by nigdy się nie odwrócić.

tak bardzo pragnę zamienić z Tobą... teksty

princescolors dodano: 10 lipca 2013

tak bardzo pragnę zamienić z Tobą choć parę słów.

dlaczego skompromitowałeś mnie bym... teksty

princescolors dodano: 10 lipca 2013

dlaczego skompromitowałeś mnie bym przyznała się do błędu z którym teraz nie umiem żyć? jeden błąd przekreślił wszystko,a szczególnie możliwość na kontaktowanie się. brakuje mi Ciebie każdego dnia,brakuje mi Twoich ciepłych słów,Twojego spojrzenia które tak kochałam. dlaczego to robisz? dlaczego znów ranisz,milcząc? jak długo jeszcze będziesz próbował wyniszczyć moje serce ? może już dość,wystarczy. zobacz moją twarz,spójrz głęboko w moje oczy i spróbuj dostrzec TĘSKNOTĘ która zabija mnie każdego dnia bo nie ma Ciebie obok. wyczytaj z oczu prawdę,której skryć dłużej nie potrafię. kocham cię całym sercem,całą siłą. wylecz mnie z miłości,lub daj lek na ból by przetrwać.

minął kolejny dzień kiedy znów... teksty

princescolors dodano: 10 lipca 2013

minął kolejny dzień,kiedy znów milczymy. nie kierujemy do siebie już żadnych słów. wiesz jak mi z tym dobrze? tak bardzo,że to porusza krwawiące serce, po czym przemęczone oczy zamieniające się w łzy. oczy,które od tak wielu dni nie mogą przespać choć jednej nocy. wiesz jak bardzo tęsknie za Tobą? czasem brakuje mi sił,by stawić choć jeden krok. żyłam dla Ciebie,byłam najszczęśliwsza,gdy wiedziałam,że jest ktoś kto ma mnie w sercu. wiesz że do dziś boli Twoje odejście? cofnąć czas za wszystko co posiadam. a co posiadam? właściwie to nic. mam serce,które bije nieprawidłowym rytmem. ale mogę ci je wręczyć byś je poskładał. potrzebujesz tego? co za pytanie.. przecież Ty nie chcesz mnie znać,a co dopiero przyjąć moje serce,nawet nie potrafisz już spojrzeć w moje oczy,które kiedyś ponoć tak bardzo kochałeś. to przykre.daj szansę,bym mogła kolejny raz zbudować piękną miłość wspólnie z TOBĄ.

oddaliły nas od siebie niecodzienne... teksty

princescolors dodano: 10 lipca 2013

oddaliły nas od siebie niecodzienne rozmowy.

brakuje mi rzeczy przez które... teksty

princescolors dodano: 10 lipca 2013

brakuje mi rzeczy przez które pękało mi serce,nie raz,nie dwa,lecz tysiąc.

powiedz za czym był ten pościg? teksty

princescolors dodano: 10 lipca 2013

powiedz za czym był ten pościg?

miej swoje granice patrząc na... teksty

princescolors dodano: 10 lipca 2013

miej swoje granice,patrząc na przekrwawione serce.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV