głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors zabrałeś mi powietrze i nie mogę oddychać Tobą. dokładnie. cierpię wciąż po cichu nie dając Tobie znaku że coś jest nie tak. ale czy jest sens ukrywać ból smute

princescolors

princescolors.moblo.pl
zabrałeś mi powietrze i nie mogę oddychać Tobą.
zabrałeś mi powietrze i nie mogę... teksty

princescolors dodano: 11 lipca 2013

zabrałeś mi powietrze i nie mogę oddychać Tobą.

dokładnie. teksty princescolors dodał komentarz: dokładnie. do wpisu 11 lipca 2013
cierpię wciąż po cichu nie dając... teksty

princescolors dodano: 11 lipca 2013

cierpię wciąż po cichu nie dając Tobie znaku,że coś jest nie tak. ale czy jest sens ukrywać ból,smutek,łzy,przed kimś kogo kocham całym sercem? nie mogę dłużej udawać,są chwile kiedy pękam i po policzkach spływają litry gorzkich łez. chcę odejść,bo nie zniosę kolejnego ciosu. dlaczego ranią nas Ci których najbardziej kochamy,na którym najbardziej nam zależy? może darzymy uczuciem za mocno? a może nie zasługujemy na szczęście? ujrzyj moje cierpienie i pomóż mi naprawić naszą miłość,która się powoli rozpada. nie zrobię tego sama,potrzebuję Ciebie-Twojej pomocy. słyszysz? nie milcz,odezwij się.

dlaczego przeszłość tak wiele... teksty

princescolors dodano: 11 lipca 2013

dlaczego przeszłość tak wiele niszczy? dlaczego popełnionych błędów nie mogę cofnąć? szukałam szczęścia,znalazłam,w Twoich ramionach. przy Tobie każdy problem był błahostką,pragnęłam zasypiać czując,że mi się przyśnisz. czemu z dnia na dzień tak wiele się zmienia? czemu przez popełnione błędy tracisz możliwość na bycie szczęśliwym? upadam,kolejny raz.patrzę przeszklonymi oczami na to,co wypala się, a przecież miało trwać 'wieczność'. czemu znów czuję ból,smutek,łzy? czy zrobiłam coś nie tak? a może płacę za wcześniejsze,popełnione błędy? ale czy to sprawiedliwe,że odzywają się wtedy kiedy próbuję żyć pełnią szczęścia wraz z Tobą?jest tak wiele chwil,które chciałabym cofnąć. oddałabym wszystko,by podejść do nich inaczej,zdecydowanie. jak długo będę musiała znosić cierpienie?

piękny związek wydawało się... teksty

princescolors dodano: 11 lipca 2013

piękny związek,wydawało się przetrwać każdą porażkę,każdą kłótnie. a teraz ? co się z nami stało? czemu nasza miłość podupada przez wcześniejsze błędy,które popełniłam? codziennie słyszę,że jestem beznadziejna,czemu dajesz mi do zrozumienia,że to wszystko moja wina? jestem pewna i uważasz,że znoszę to perfekcyjnie? wracasz do wspomnień z którymi już nie umiem żyć. nie cofnę czasu,a to najbardziej boli. to Ty dałeś mi miłość jakiej nie dał nikt do tej pory,nie mogę patrzeć jak nasza miłość się wypala nie próbujemy jej podbudować. ranisz przeszłością,codziennymi rozmowami. dlaczego to robisz? dlaczego nie możesz zaakceptować mojej osoby,mojego serca,które tak bardzo cię kocha? czy mam mieć nadzieję,że się wkrótce zmieni? może powinnam,lecz już jej nie ma. wypala się wszystko,a także moje siły na to by stawić choć jeden krok. boję się życia,boję się,że nastanie dzień,który zmieni całe moje życie,a ja nie znajdę sił by się podnieść.

nie ma we mnie życia jak to się... teksty

princescolors dodano: 11 lipca 2013

nie ma we mnie życia,jak to się stało?

''niewypowiedziane słowa  urwane w... teksty

princescolors dodano: 11 lipca 2013

''niewypowiedziane słowa, urwane w połowie zdania, sekrety zdradzone nieodpowiedniej osobie, przeszywający wzrok na plecach i nóż w kieszeni, który wbijał się w moje plecy tysiące razy, znoszony z usmiechem na ustach ból, duszenie w sobie tysiące emocji - koniec, w końcu dotarło do mnie to, co powinnam zauważyć długi czas temu, jednak wolałam się łudzić, wierzyć w coś co sama sobie uroiłam w głowie niż zauważyć prawdę. zaczynam budować ochronną warstwę, która przestrzeże mnie przed fałszem i pozorami.''

jeden moment który zmienia całe... teksty

princescolors dodano: 11 lipca 2013

jeden moment,który zmienia całe życie. jedna chwila,która pieprzy wszystko.

nie mogę dłużej tak żyć..... teksty

princescolors dodano: 11 lipca 2013

nie mogę dłużej tak żyć.. dlaczego nie mogę rozliczyć się w odpowiedni sposób z błędów? wiedz,że to bardzo boli. sięgam po żyletkę,zadając sobie ranę na dłoni,kierując obok żył. dlaczego brak odwagi,by skierować na punkt,który załatwi wszystko? przecież tak wiele razy tego pragnę,tak wiele razy chcę by ból znikł. ale czy warto odejść dla kogoś kogo się kocha ? to pytanie pozostaje bez odpowiedzi.

dziękuję teksty princescolors dodał komentarz: dziękuję do wpisu 11 lipca 2013
chcę poczuć ulgę bo jest coraz... teksty

princescolors dodano: 11 lipca 2013

chcę poczuć ulgę,bo jest coraz ciężej.

brak sił serce stało się puste... teksty

princescolors dodano: 11 lipca 2013

brak sił,serce stało się puste,wszystko stało się puste. nie umiem tak żyć!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV