głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors dlaczego przeszłość tak wiele niszczy? dlaczego popełnionych błędów nie mogę cofnąć? szukałam szczęścia znalazłam w Twoich ramionach. przy Tobie każdy problem b

princescolors

princescolors.moblo.pl
dlaczego przeszłość tak wiele niszczy? dlaczego popełnionych błędów nie mogę cofnąć? szukałam szczęścia znalazłam w Twoich ramionach. przy Tobie każdy problem był błah
dlaczego przeszłość tak wiele... teksty

princescolors dodano: 11 lipca 2013

dlaczego przeszłość tak wiele niszczy? dlaczego popełnionych błędów nie mogę cofnąć? szukałam szczęścia,znalazłam,w Twoich ramionach. przy Tobie każdy problem był błahostką,pragnęłam zasypiać czując,że mi się przyśnisz. czemu z dnia na dzień tak wiele się zmienia? czemu przez popełnione błędy tracisz możliwość na bycie szczęśliwym? upadam,kolejny raz.patrzę przeszklonymi oczami na to,co wypala się, a przecież miało trwać 'wieczność'. czemu znów czuję ból,smutek,łzy? czy zrobiłam coś nie tak? a może płacę za wcześniejsze,popełnione błędy? ale czy to sprawiedliwe,że odzywają się wtedy kiedy próbuję żyć pełnią szczęścia wraz z Tobą?jest tak wiele chwil,które chciałabym cofnąć. oddałabym wszystko,by podejść do nich inaczej,zdecydowanie. jak długo będę musiała znosić cierpienie?

piękny związek wydawało się... teksty

princescolors dodano: 11 lipca 2013

piękny związek,wydawało się przetrwać każdą porażkę,każdą kłótnie. a teraz ? co się z nami stało? czemu nasza miłość podupada przez wcześniejsze błędy,które popełniłam? codziennie słyszę,że jestem beznadziejna,czemu dajesz mi do zrozumienia,że to wszystko moja wina? jestem pewna i uważasz,że znoszę to perfekcyjnie? wracasz do wspomnień z którymi już nie umiem żyć. nie cofnę czasu,a to najbardziej boli. to Ty dałeś mi miłość jakiej nie dał nikt do tej pory,nie mogę patrzeć jak nasza miłość się wypala nie próbujemy jej podbudować. ranisz przeszłością,codziennymi rozmowami. dlaczego to robisz? dlaczego nie możesz zaakceptować mojej osoby,mojego serca,które tak bardzo cię kocha? czy mam mieć nadzieję,że się wkrótce zmieni? może powinnam,lecz już jej nie ma. wypala się wszystko,a także moje siły na to by stawić choć jeden krok. boję się życia,boję się,że nastanie dzień,który zmieni całe moje życie,a ja nie znajdę sił by się podnieść.

nie ma we mnie życia jak to się... teksty

princescolors dodano: 11 lipca 2013

nie ma we mnie życia,jak to się stało?

''niewypowiedziane słowa  urwane w... teksty

princescolors dodano: 11 lipca 2013

''niewypowiedziane słowa, urwane w połowie zdania, sekrety zdradzone nieodpowiedniej osobie, przeszywający wzrok na plecach i nóż w kieszeni, który wbijał się w moje plecy tysiące razy, znoszony z usmiechem na ustach ból, duszenie w sobie tysiące emocji - koniec, w końcu dotarło do mnie to, co powinnam zauważyć długi czas temu, jednak wolałam się łudzić, wierzyć w coś co sama sobie uroiłam w głowie niż zauważyć prawdę. zaczynam budować ochronną warstwę, która przestrzeże mnie przed fałszem i pozorami.''

jeden moment który zmienia całe... teksty

princescolors dodano: 11 lipca 2013

jeden moment,który zmienia całe życie. jedna chwila,która pieprzy wszystko.

nie mogę dłużej tak żyć..... teksty

princescolors dodano: 11 lipca 2013

nie mogę dłużej tak żyć.. dlaczego nie mogę rozliczyć się w odpowiedni sposób z błędów? wiedz,że to bardzo boli. sięgam po żyletkę,zadając sobie ranę na dłoni,kierując obok żył. dlaczego brak odwagi,by skierować na punkt,który załatwi wszystko? przecież tak wiele razy tego pragnę,tak wiele razy chcę by ból znikł. ale czy warto odejść dla kogoś kogo się kocha ? to pytanie pozostaje bez odpowiedzi.

dziękuję teksty princescolors dodał komentarz: dziękuję do wpisu 11 lipca 2013
chcę poczuć ulgę bo jest coraz... teksty

princescolors dodano: 11 lipca 2013

chcę poczuć ulgę,bo jest coraz ciężej.

brak sił serce stało się puste... teksty

princescolors dodano: 11 lipca 2013

brak sił,serce stało się puste,wszystko stało się puste. nie umiem tak żyć!

znów po policzkach spływa duża... teksty

princescolors dodano: 11 lipca 2013

znów po policzkach spływa duża ilość łez nie potrafiąc ich zatrzymać. czemu znów leżę,zwijając się w kłębek,z bólu? dlaczego znów poruszasz moje wyniszczone serce? dlaczego chcesz wyniszczyć moją duszę skoro robią to wspomnienia? to wszystko jest kruche i niepewne,bym przetrwała bez kolejnych ciosów. jestem w miejscu w którym stoję sama jak palec z pierdoloną pustką w sercu. nie chcę cierpieć,nie chcę więcej ran. rozumiesz to,kurwa?

nic już nie będzie jak było. teksty

princescolors dodano: 11 lipca 2013

nic już nie będzie jak było.

nastała chwila kiedy pękłam.nie... teksty

princescolors dodano: 11 lipca 2013

nastała chwila,kiedy pękłam.nie mogłam dłużej znieść łez w oczach,które uzbierały się w ciągu paru godzinach. nie mogę już trwać,chcę uciec kolejny raz,lecz paraliżuje mnie strach. boję się tego,co przyniesie kolejny dzień. chciałabym zniknąć,chciałabym się odciąć. nie chcę czuć bólu,który mnie zabija. wiesz jak to jest kiedy poświęcasz komuś swoje życie,a ta osoba odchodzi bez pożegnania? wiesz,że już jej nie ujrzysz i nie wróci to wszystko,nie przeżyjesz tego drugi raz-to najbardziej boli. nie chcę trwać w życiu,które jest walką,męką o każdy dzień by przetrwać. nawet już pomoc dzwoniąc do dilera nie pomaga,nie pomaga już nic. nieważne ile łez wyleje,ile razy będę prosiła o pomoc nikt nie usłyszy mnie,mojego głosu,wołającego o pomoc,o ukojenie bólu. wciąż pamiętam każdą z chwil,me pęknięte serce nadal pragnie z tobą być. sama siebie niszczę,wiem to. każdego dnia wewnątrz mnie rany tworzą się. pomóż mi,błagam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV