głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors zapomniałam jak to jest żyć z Tobą. kiedy w końcu to do ciebie dotrze jak bardzo kocham cię? wróciłam do domu rzucając się na łóżku w oddali zauważyłam twoje zd

princescolors

princescolors.moblo.pl
zapomniałam jak to jest żyć z Tobą.
zapomniałam jak to jest żyć z Tobą. teksty

princescolors dodano: 11 sierpnia 2013

zapomniałam jak to jest żyć z Tobą.

kiedy w końcu to do ciebie dotrze... teksty

princescolors dodano: 10 sierpnia 2013

kiedy w końcu to do ciebie dotrze,jak bardzo kocham cię?

wróciłam do domu rzucając się na... teksty

princescolors dodano: 10 sierpnia 2013

wróciłam do domu,rzucając się na łóżku w oddali zauważyłam twoje zdjęcie,na którym twoje piękne usta układasz w uśmiech. widzę je,oczy zalewają się łzami,czuję jakby ktoś wysypywał mi sól na ranę,która wciąż jest w moim sercu. czy kiedyś nadejdzie chwila,kiedy będzie dobrze? pragnę żyć,tak jak dawniej. potrzebuję nowego życia,czy to tak wiele?

cholernie boję się zaufać a... teksty

princescolors dodano: 10 sierpnia 2013

cholernie boję się zaufać,a najbardziej boję się żyć.

zamykam powieki i widzę Twoją... teksty

princescolors dodano: 10 sierpnia 2013

zamykam powieki i widzę Twoją twarz. krople łez spływają po policzku,czemu całe życie milczę,cierpiąc? czemu ukrywam ból w sercu zamiast go wyrzucić? chciałabym wrócić do chwil,kiedy nie wiedziałam co to smutek,ból. dziś wiem,co to nieprzespane noce,szukanie sensu w blantach,pękające serce na kawałki. wiem,co to życie opierające się na bólu. dziś nie widzę miłości,a może widzieć nie chcę?

i znów jest źle i znów idzie coś... teksty

princescolors dodano: 10 sierpnia 2013

i znów jest źle i znów idzie coś nie tak. mam dość codziennego zatapiania się w blantach,wierząc,że cokolwiek się zmieni.wiesz jak to jest żyć z obojętnością,nie czekając na jutrzejszy dzień? kroczysz,a boisz się stawiać każdego kroku. zapomniałam jak to jest mieć Cię przy sobie. zapomniałam smak Twoich ust,ale rysy twarzy wciąż przed oczami. kocham cię,nie potrafię bez Ciebie żyć. wybacz,proszę wróć.

często uderzam głową w mur a ja... teksty

princescolors dodano: 10 sierpnia 2013

często uderzam głową w mur,a ja mam już dość.

krzyczę milcząc tak już mam. teksty

princescolors dodano: 10 sierpnia 2013

krzyczę,milcząc,tak już mam.

Tobą oddychać chcę czując bicie... teksty

princescolors dodano: 10 sierpnia 2013

Tobą oddychać chcę,czując bicie Twojego serca.

spoglądam na Twoje zdjęcie i... teksty

princescolors dodano: 10 sierpnia 2013

spoglądam na Twoje zdjęcie i wszystko wraca,co nas łączyło. serce pęka,gdy wie,że już nie wrócisz. dziś już nie wiem,czego chcesz,ale wiem,że nie kochasz mnie-zbyt dużo stało się złego. masa nieprzemyślanych słów padło z naszych ust. zniknął promyk pięknego uczucia,czy on kiedyś znów zaświeci? czy znów wzbijemy się wspólnie,by dotknąć gwiazd? ściskam w swojej dłoni żyletkę i czuję,jak okalecza moje ciało,po chwili spływa krew która mówi,jak bardzo boli mnie to,że żyję.

proszę Cię przebacz każdy błąd... teksty

princescolors dodano: 9 sierpnia 2013

proszę Cię,przebacz każdy błąd,trwaj przy mnie,chcę być Ciebie pewna,chcę tylko Ciebie,nie każ mi czekać,udowodnij,że Ci zależy,utul mnie jak kiedyś,proszę,daj mi pieprzone szczęście przez kilka chwil,nie pozwól mi się zamartwiać,nie pozwól mi się już niszczyć,mam dość ciągłych imprez,tego alkoholu,blantów,czuje w sobie każdy Twój cios,nie potrafię zapomnieć,nie pozwól mi więcej płakać,spójrz w te zaszklone oczy i uśmiechnij się,daj mi znak,że coś jeszcze znaczę,nie odchodź,nie pozwól mi Ciebie stracić,przecież mnie kochasz,wiem to,bądź taki jak kiedyś i tylko mój,pokaż mi świat z lepszej strony,naucz mnie życia,bądźmy wszystkim co najlepsze,obdarz mnie swoim sercem.Proszę Cię,nie każ mi znosić siebie samej w smutku i przeglądać się w kieliszku.Proszę Cię,nie każ mi być zadowoloną dopiero po używkach.wróć po mnie./?

''zamknij japę i nie bądź głuchy... teksty

princescolors dodano: 9 sierpnia 2013

''zamknij japę i nie bądź głuchy na płacz.''

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV