głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors cholernie boję się zaufać a najbardziej boję się żyć. zamykam powieki i widzę Twoją twarz. krople łez spływają po policzku czemu całe życie milczę cierpiąc? cze

princescolors

princescolors.moblo.pl
cholernie boję się zaufać a najbardziej boję się żyć.
cholernie boję się zaufać a... teksty

princescolors dodano: 10 sierpnia 2013

cholernie boję się zaufać,a najbardziej boję się żyć.

zamykam powieki i widzę Twoją... teksty

princescolors dodano: 10 sierpnia 2013

zamykam powieki i widzę Twoją twarz. krople łez spływają po policzku,czemu całe życie milczę,cierpiąc? czemu ukrywam ból w sercu zamiast go wyrzucić? chciałabym wrócić do chwil,kiedy nie wiedziałam co to smutek,ból. dziś wiem,co to nieprzespane noce,szukanie sensu w blantach,pękające serce na kawałki. wiem,co to życie opierające się na bólu. dziś nie widzę miłości,a może widzieć nie chcę?

i znów jest źle i znów idzie coś... teksty

princescolors dodano: 10 sierpnia 2013

i znów jest źle i znów idzie coś nie tak. mam dość codziennego zatapiania się w blantach,wierząc,że cokolwiek się zmieni.wiesz jak to jest żyć z obojętnością,nie czekając na jutrzejszy dzień? kroczysz,a boisz się stawiać każdego kroku. zapomniałam jak to jest mieć Cię przy sobie. zapomniałam smak Twoich ust,ale rysy twarzy wciąż przed oczami. kocham cię,nie potrafię bez Ciebie żyć. wybacz,proszę wróć.

często uderzam głową w mur a ja... teksty

princescolors dodano: 10 sierpnia 2013

często uderzam głową w mur,a ja mam już dość.

krzyczę milcząc tak już mam. teksty

princescolors dodano: 10 sierpnia 2013

krzyczę,milcząc,tak już mam.

Tobą oddychać chcę czując bicie... teksty

princescolors dodano: 10 sierpnia 2013

Tobą oddychać chcę,czując bicie Twojego serca.

spoglądam na Twoje zdjęcie i... teksty

princescolors dodano: 10 sierpnia 2013

spoglądam na Twoje zdjęcie i wszystko wraca,co nas łączyło. serce pęka,gdy wie,że już nie wrócisz. dziś już nie wiem,czego chcesz,ale wiem,że nie kochasz mnie-zbyt dużo stało się złego. masa nieprzemyślanych słów padło z naszych ust. zniknął promyk pięknego uczucia,czy on kiedyś znów zaświeci? czy znów wzbijemy się wspólnie,by dotknąć gwiazd? ściskam w swojej dłoni żyletkę i czuję,jak okalecza moje ciało,po chwili spływa krew która mówi,jak bardzo boli mnie to,że żyję.

proszę Cię przebacz każdy błąd... teksty

princescolors dodano: 9 sierpnia 2013

proszę Cię,przebacz każdy błąd,trwaj przy mnie,chcę być Ciebie pewna,chcę tylko Ciebie,nie każ mi czekać,udowodnij,że Ci zależy,utul mnie jak kiedyś,proszę,daj mi pieprzone szczęście przez kilka chwil,nie pozwól mi się zamartwiać,nie pozwól mi się już niszczyć,mam dość ciągłych imprez,tego alkoholu,blantów,czuje w sobie każdy Twój cios,nie potrafię zapomnieć,nie pozwól mi więcej płakać,spójrz w te zaszklone oczy i uśmiechnij się,daj mi znak,że coś jeszcze znaczę,nie odchodź,nie pozwól mi Ciebie stracić,przecież mnie kochasz,wiem to,bądź taki jak kiedyś i tylko mój,pokaż mi świat z lepszej strony,naucz mnie życia,bądźmy wszystkim co najlepsze,obdarz mnie swoim sercem.Proszę Cię,nie każ mi znosić siebie samej w smutku i przeglądać się w kieliszku.Proszę Cię,nie każ mi być zadowoloną dopiero po używkach.wróć po mnie./?

''zamknij japę i nie bądź głuchy... teksty

princescolors dodano: 9 sierpnia 2013

''zamknij japę i nie bądź głuchy na płacz.''

mówili mi  że mam być ostrożna... teksty

princescolors dodano: 9 sierpnia 2013

mówili mi ,że mam być ostrożna jeśli chodzi o miłość lecz byłam nie ostrożna,zapomniałam .. moje złudzenia,moje błędy te same powtarzane dzień w dzień.przecież powinnam się na nich uczyć ? a ja zaczelam je kolekcjonować i żyć z nimi cały czas..może właśnie dlatego nic nie składa się w całość? może właśnie dlatego nie potrafie zrozumieć o co mi naprawdę chodzi i czego pragne?wszystko co mieliśmy już dawno przepadło, a ja dalej mam resztki nadzieji i wierzę że cokolwiek mogło by się zmienić i pójść do przodu. budowanie zaufania na miłości i słowach? jaki w tym sens skoro to wszystko to puste obietnice../demission

'prawda sznuruje pysk mi.' teksty

princescolors dodano: 9 sierpnia 2013

'prawda sznuruje pysk mi.'

moim życiem byłeś Ty. teksty

princescolors dodano: 9 sierpnia 2013

moim życiem byłeś Ty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV