głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pesymistyczna_optymistkaa Jej poranek zapachniał aromatem wanilii i kawy. A potem usłyszała swój nagły śmiech. Nastała długa cisza podczas której po jej policzkach spłynęły łzy. Ten stan

pesymistyczna_optymistkaa

pesymistyczna_optymistkaa.moblo.pl
Jej poranek zapachniał aromatem wanilii i kawy. A potem usłyszała swój nagły śmiech. Nastała długa cisza podczas której po jej policzkach spłynęły łzy. Ten stan prz
Jej poranek zapachniał aromatem... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 26 marca 2011

Jej poranek zapachniał aromatem wanilii i kawy. A potem usłyszała swój nagły śmiech. Nastała długa cisza, podczas której po jej policzkach spłynęły łzy. Ten stan przerwało przyspieszone bicie serca, które trzepotało jak motyl. Tak bardzo zapragnęła, aby to nie miało końca. Jeszcze nie wtedy..

I chciała  by wiedział  że nie... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 26 marca 2011

I chciała, by wiedział, że nie odejdzie z jego świata dopóki sam jej z niego nie wyrzuci. Sądziła bowiem, że miłości nie można liczyć w tych najlepszych chwilach, tylko w tych najgorszych. Tych, po których nadal patrzy się sobie prosto w oczy. Dokładnie tak, jakby reszta świata nie istniała..

Nie można niczego oczekiwać od... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 26 marca 2011

Nie można niczego oczekiwać od mężczyzny, chyba, że złych wiadomości. Zawsze robią coś wręcz przeciwnego, niż oczekujesz. Jeśli spodziewasz się serdeczności - dostajesz ciosy. Jeżeli chcesz od niego siły - topią się w rękach jak wosk. Jeżeli wymagasz od nich czułości, kiedy się zorientują, o co ci chodzi, stają się twardzi i nieprzystępni. Któraś z nas prosi czasem o słowo współczucia, o podanie ręki. Oni zwykli odpowiadać wtedy kopniakiem w tyłek. Dlaczego tak postępują - nie wiem do dziś.

cz2 zaokrąglone. Zalewa mnie fala... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 26 marca 2011

cz2 zaokrąglone. Zalewa mnie fala czegoś... trudnego do opisania, ale co można by określić jako 'czułość' - miesza się z metalicznym posmakiem wątroby, oczyszczającej organizm z kawy i nikotyny. Karteczka i kwiaty wtedy nie wywarły na mnie takiego wrażenia jak teraz wspomnienie tego uczucia pełni i dobrego samopoczucia tamtego ranka. Miałam wtedy złudzenia, miałam marzenia i miałam satysfakcję: czułam się kochana i pełna miłości.

Barykaduję się u siebie w pokoju i... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 26 marca 2011

Barykaduję się u siebie w pokoju i zabieram się do przeglądania szuflad i szafy. Parę miesięcy temu kupiłam sobie pończochy i nie mogę ich teraz znaleźć. Po co ja trzymam w szufladach tyle rzeczy! Piżamy, których ani razu nie włożyłam, zegarki, których nigdy nie zaniosę do naprawy, nienapoczęte, przeterminowane kosmetyki, torebki papierowe z samolotu, staniki z fiszbinami, których nigdy nie noszę, bo mnie uwierają, szaliki, pozostawione u nas przez gości, stare okulary, długopisy i pióra bez atramentu, klucze bez przydziału, wstążki do włosów, elektryczne lokówki, gula wosku - nieużywanego, bo śmierdzi naftą, zdjęcia z zimy, karteczka od Niego, dołączona do bukietu kwiatów, przysłanego mi następnego ranka po naszej pierwszej nocy: 'Jesteś najważniejszą sprawą, jaka mi się w życiu wydarzyła... Kocham Cię... XXX'. Wyjmuję karteczkę spośród całego tego chłamu, który wprost wylewa się z szuflady komody. Boże, ileż to czasu! Pismo takie jak teraz: silne, proste, no, może trochę bardziej zao

dla ciebie wszystko jest czarne albo... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 26 marca 2011

dla ciebie wszystko jest czarne albo białe, dwa i dwa daje cztery. ja widze to inaczej, dostrzegam odcienie szardosci, rzeczy, których ty nigdzy nie brałeś pod uwagę..

zaraz chba wstane i wyjde z domu.i... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 26 marca 2011

zaraz chba wstane i wyjde z domu.i pujdę gdzieś daleko.. gdzieś gdzie mozna przeżyc coś ciekawego w życiu i życi stanie sie inne.. muszę przezyc jakąś przygode przez która świat stanie się inny, ciekawszy,lepszy..

Przynajmniej dwa razy do roku... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 17 marca 2011

Przynajmniej dwa razy do roku spotykamy specjalnych ludzi, którzy absorbują nas dniem i nocą, zajmują nasze myśli i za każdym razem musimy przechodzić przez proces tracenia ich.

Jeśli jesteś nieszczęśliwy to... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 17 marca 2011

Jeśli jesteś nieszczęśliwy to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili.

Kobieta wie  kiedy mężczyzna patrzy... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 17 marca 2011

Kobieta wie, kiedy mężczyzna patrzy jej w oczy i widzi kogoś innego..

Pozostało mi marzyc. O Tobie rzecz... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 15 marca 2011

Pozostało mi marzyc. O Tobie rzecz jasna. O tym, jak mrużysz oczy, gdy promienie słońca oświetlają rankiem Twoja twarz.

Wypijmy za wszystkich ukochanych... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 15 marca 2011

Wypijmy za wszystkich ukochanych którzy zmienili się w łamaczy serc. Za wszystkie kocham, które tak szybko straciły swoją magię. Za wszystkie łzy, zatopione w kieliszkach i przepalone papierosami. Oraz za żegnam które niszczyły nie tylko nasze życie ale również doprowadzały do destrukcji serca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV