głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pamietnikwlasnegozycia23011993 Kochanie nasz związek nie ma szans. Musimy zerwać. Dlaczego niby? Co się stało? Sorry ale nasz status związku na Facebook'u lubi za mało osób. Boję się wyjść z

pamietnikwlasnegozycia23011993

pamietnikwlasnegozycia23011993.moblo.pl
Kochanie nasz związek nie ma szans. Musimy zerwać. Dlaczego niby? Co się stało? Sorry ale nasz status związku na Facebook'u lubi za mało osób.
Kochanie  nasz związek nie ma szans.... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 22 stycznia 2012

Kochanie, nasz związek nie ma szans. Musimy zerwać. Dlaczego niby? Co się stało? Sorry, ale nasz status związku na Facebook'u lubi za mało osób.

Boję się wyjść z domu. Gdzieś... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 22 stycznia 2012

Boję się wyjść z domu. Gdzieś jechać. Przecież mógłbyś na mnie czekać. I co wtedy? Nie chcę przeżywać tego więcej. Chcę żebyś zniknął. Żebyś szedł sobie i wrócił trzeźwy uśmiechnięty. Chciałbym wtedy Cię przytulić i powiedzieć jak bardzo Cię takiego kocham. Ale teraz siedzisz tam, pijany. Wyżywasz się na każdym kto jest blisko Ciebie. Na mamie. Na siostrach. Na mnie. Idź sobie, proszę. Wytrzeźwiej. Wróć. Bądź.

Nienawidzę Cię. Tak cholernie... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 22 stycznia 2012

Nienawidzę Cię. Tak cholernie bardzo. Twoje przepite oczy wywołują u mnie efekt wymiotny. Tak bardzo się boję. Boję się leżeć na łóżku w swoim łóżku. Boję się przejść do łazienki. Boję się iść do kuchni zrobić sobie kolację. Boję się słuchać muzyki w domu. Boję się, że zauważysz, że jestem blisko Ciebie i przyjdziesz do mnie. Jak można bać się przebywać we własnym domu? Czy to normalne? Przecież dom powinien być oazą spokoju i bezpieczeństwa. Boję się zasnąć. Przecież każdej chwili mógłbyś przyjść, obudzić mnie uderzeniem swojej ręki i kazać mi zejść na dół. Przecież mógłbyś znowu przyczynić się do mojego cięcia. Przecież mógłbyś sprawić mi taki cholerny ból. cdn

Masz rację   jedźmy na rowery... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 29 czerwca 2011

Masz rację - jedźmy na rowery, peżot niech oddychnie, a my ruszmy te dupy. Byle gdzie, byle razem, byle niebawem.

Nie ogarniam już tego. Zaprzestań.... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 29 czerwca 2011

Nie ogarniam już tego. Zaprzestań. Proszę. Nie chce czuć się jak w jebanym więzieniu. Proszę odpuść troszkę. Wyluzuj. Daj spokój.Kochaj.

Ej Ty! Tak kurwa  Ty! Chodź tu. No... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 29 czerwca 2011

Ej Ty! Tak kurwa, Ty! Chodź tu. No mówię Ci, chodź tu! Nie krzyczę przecież. Dalej no, przyjdź. Po chuj jak nie wiesz po co. No proszę no. Tak dobrze słyszysz, ja Cię proszę z całego serca. Bo chce. Żeby tu ktoś ze mną został. Dlaczego Ty? Bo, bo... lubię. I chuj. I tak wiem, że mnie kochasz i nie zostawisz nigdy. Sranie w banie. Chodź tu i nie pierdul. I to mi się podoba.

A jeżeli wykrzyczę Ci prosto w... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 29 czerwca 2011

A jeżeli wykrzyczę Ci prosto w twarz, żebyś stąd spierdalał, masz zostać. Chuj mnie obchodzi co wtedy będę Ci wygadywał. Masz poczekać aż mi przejdzie. Dobrze wiesz, że nigdy nie chciałem żebyś spierdalał. Więc bądź i chuj. Mimo wszytko. Mimo tego, że jestem pojebany.

Życie bez znajomych byłoby jak... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 29 czerwca 2011

Życie bez znajomych byłoby jak ciastko Hit bez kremu. No kurwa miałoby sens? Nie. Byłoby jałowe, bez tego czegoś, bez tego pierdolnięcia. Więc proszę Was - zostańcie ze mną mimo rzeczy, które Wam we mnie nie odpowiadają. Każdy ma w chuj wad. Więc pamiętajcie, że ja również mam do nich prawo.

I chuj mnie obchodzi to  że nie... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 29 czerwca 2011

I chuj mnie obchodzi to, że nie podoba Ci się tyle rzeczy we mnie, że nie podoba Ci się to z kim się spotykam, że nie chce Cię gdzieś zawieźć. Mam to głęboko w nosie. Nie mam prawa być na Ciebie zły? Pff, dziewczynko ja też mam prawo do dziecinnych fochów, które strzelasz z częstotliwością kropel z niedokręconego kranu. Mam też w dupie to, gdy jesteś na mnie zły kiedy nie chce mi się do Ciebie przyjechać. Tyle razy się poświęcałem. Czas byś to Ty pokazał, że Ci trochę na naszej znajomości zależy.

Robię to na co mam ochotę  więc... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 29 czerwca 2011

Robię to na co mam ochotę, więc wiem co to szczęście, dziwko!

Zrozumiałem wtedy  że popełniłem... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 18 czerwca 2011

Zrozumiałem wtedy, że popełniłem błąd. Tylko sam tego nie naprawię. To nie zepsuło się tylko przez to. Powodów było wiele a czas, w którym się wszystko jebało był długi. Zrozum swoje postępowanie. Postaw się na moim miejscu i zapytaj się czy tylko ja popełniłem błąd?

Tęsknie za Tobą choć tak niedawno... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 18 czerwca 2011

Tęsknie za Tobą choć tak niedawno się widzieliśmy. Cholera. Dziwne. Najchętniej podjechałbym pod Twój dom, zgarnął Cię i jechałbym z Tobą przed siebie po prostu. Byle gdzie. Byle z Tobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV