głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smile93 nie chcę płakać. to takie niemęskie. to takie głupie. i tak łzy nic nie zmienią. ale tylko one sprawiają że czuję ulgę. łzy są moim błogosławieństwem. nie pozwó

smile93

smile93.moblo.pl
nie chcę płakać. to takie niemęskie. to takie głupie. i tak łzy nic nie zmienią. ale tylko one sprawiają że czuję ulgę. łzy są moim błogosławieństwem.
nie chcę płakać. to takie... teksty

smile93 dodano: 5 godzin temu

nie chcę płakać. to takie niemęskie. to takie głupie. i tak łzy nic nie zmienią. ale tylko one sprawiają, że czuję ulgę. łzy są moim błogosławieństwem.

nie pozwólmy odejść temu uczuciu.... teksty

smile93 dodano: przedwczoraj o 19:12

nie pozwólmy odejść temu uczuciu. nie wiem, czy czujesz to samo, ale nie pozwólmy. chcę wierzyć w Ciebie. że Nam się uda. że możemy być szczęśliwi. z tymi wszystkimi naszymi obawami, lękami, problemami, ale też marzeniami, pragnieniami i uśmiechami. nie zmarnujmy tego. bo możemy żałować.

jadę na imprezę. zamierzam się... teksty

smile93 dodano: przedwczoraj o 19:08

jadę na imprezę. zamierzam się najebać. niby alkohol nie jest rozwiązaniem. ale teraz tylko takie widzę. mam nadzieję, że zapomnę o tym wszystkim przy nich wszystkich. że przyjaciele nie pozwolą mi na smutek. że dadzą mi radość. że na chwilę się odetnę. zresetuję. że pomyślę, że będzie dobrze.

stara się być dobry. szczery.... teksty

smile93 dodano: przedwczoraj o 17:03

stara się być dobry. szczery. zabawny. pomocny. staram się codziennie. nie może ktoś tak starać się dla mnie?

dziękuję przyjaciele  że... teksty

smile93 dodano: przedwczoraj o 17:00

dziękuję przyjaciele, że jesteście. ale gdybyście znali całą prawdę, nie byłoby Was. nienawidzilibyście mnie. ale i tak jesteście cudowni. każde z Was na swój własny sposób. wszyscy jesteście dla mnie ważni. będziecie zawsze. dlatego mi kiedyś wybaczcie. proszę.

odkryć nowy rodzaj smutku... teksty

smile93 dodano: przedwczoraj o 16:57

odkryć nowy rodzaj smutku, cierpienia, to jak napić się ambrozji, nektaru bogów. to takie piękne. tak cierpieć. uwielbiam to uczucie. szczerze. naprawdę. z całego serca kocham. kocham. kocham. kocham. nie ma na świecie nic piękniejszego niż właśnie ten ból. niech będzie tylko większy, intensywniejszy, bardziej skomplikowany, nie do zdarcia, cholernie wieczny. przynajmniej to jakieś uczucie. najprawdopodobniej jedyne, na jakie zasługuję.

 nienawidzę Cię. za to  że jesteś... teksty

smile93 dodano: przedwczoraj o 16:52

"nienawidzę Cię. za to, że jesteś taki beznadziejny. za to, że jesteś żałosny. za każdy smutek klejący się do serca. i za każdy wdech, którym marnujesz drogocenny tlen. nienawidzę Cię, słyszysz? za to, że tak cierpisz ukradkiem. za to, że nic nie mówisz. za to, że się nie starasz. za to, że stoisz ciągle w tym samym miejscu. nienawidzę Cię. tak. do Ciebie mówię. nie płacz, kurwo. tym bardziej się nie uśmiechaj. jesteś słaby. nieudacznik z Ciebie. nikt Cię nie kocha i nikt tego nie zrobi. nic Cię nie uszczęśliwi. nie zasługujesz na to. nienawidzę Cię. weź idź się utop w wannie. jebnij jakiegoś zasranego dopalacza i wykituj. pierdolnij głową w ścianę. wykrwaw się. cierp tak jak nikt inny. tylko na to zasługujesz. tylko. nienawidzę Cię, słyszysz?" - słyszał, spuszczając wzrok z pieprzonego lustra.

pragnę wyruszyć w końcu w tą... teksty

smile93 dodano: przedwczoraj o 16:43

pragnę wyruszyć w końcu w tą daleką podróż. przekroczyć tą granicę. zobaczyć, co jest za nią. czy jest tam tylko szczęście? a może smutek i pustka? a może jest kolejne życie, szczęśliwsze? może warto pójść w końcu na dworzec i to sprawdzić, nie wsiadając w ogóle do wagonu.

może to kiedyś wszystko przeczytasz... teksty

smile93 dodano: przedwczoraj o 16:40

może to kiedyś wszystko przeczytasz i wiesz co wtedy? będzie za późno.

kurewsko szczęśliwy w chuj gość... teksty

smile93 dodano: przedwczoraj o 16:39

kurewsko szczęśliwy w chuj gość pozna tajemniczy koniec żałosnej egzystencji? pilnie poszukiwany.

czuję się jak przeżuta guma.... teksty

smile93 dodano: przedwczoraj o 16:37

czuję się jak przeżuta guma. wypluta na piach. przydepnięta podeszwą buta. przeżuta ze szczęścia, z tych świeżych pragnień i marzeń. bo uczucie straciło już smak, kolor, konsystencję. stopiło się w ustach. tylko czemu tak szybko? czemu nie po 60 latach? czemu nie na łożu śmierci? czemu, kurwa, po przeszło miesiącu.

Czuję się źle. Naprawdę źle. Nie... teksty

smile93 dodano: przedwczoraj o 00:18

Czuję się źle. Naprawdę źle. Nie daję rady. Nie jem. Nie śpię. Nie uśmiecham się. Nie cieszę się. Czy mogę już przestać oddychać? Skończyć? Życie!? Halo. Słyszysz mnie? Zakończ swoje istnienie. Bo ja już nie mam siły na Ciebie.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 6 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV