głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pamietnikwlasnegozycia23011993 Żyjemy w czasach w których spotkanie z przyjaciółmi polega na zalogowaniu się na Facebook'u. Złość spowodowana jest brakiem Internetu a wyrażana jest stylem pis

pamietnikwlasnegozycia23011993

pamietnikwlasnegozycia23011993.moblo.pl
Żyjemy w czasach w których spotkanie z przyjaciółmi polega na zalogowaniu się na Facebook'u. Złość spowodowana jest brakiem Internetu a wyrażana jest stylem pisania
Żyjemy w czasach  w których... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 12 luty 2011

Żyjemy w czasach, w których spotkanie z przyjaciółmi polega na zalogowaniu się na Facebook'u. Złość spowodowana jest brakiem Internetu, a wyrażana jest stylem pisania sms'ów do bliskich nam osób. Impreza polega na przelizaniu jakiejś laski i zajebaniu się a zerwanie z dziewczyną na zmianie statusu na Facebook'u. Tak ma wyglądać dzieciństwo i dorastanie moich dzieci? Nie pozwolę, by moja córka stała się dziwką jakich teraz pełno, a syn frajerem, który traktuje dziewczyny jak miejsce do spuszczenia się.

Nie wyobrażam sobie życia bez... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 12 luty 2011

Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie. Nie potrafię. Nie dopuszczam tych myśli do głowy. Nie. Nie spodziewałem się tego, że potrafię być tak pewny drugiej osoby. Przecież zawsze są jakieś wątpliwości. Tylko chodzi mi o to, że przy Tobie wątpliwości nie ma. Przy Tobie są tylko dyskusje na temat tego jak będzie wyglądał nasz przyszły dom. Kocham te debaty, w których przekomarzamy się gdzie postawimy moje meble. Kocham, gdy niespodziewanie piszesz co do mnie czujesz. Kocham też, kiedy tęsknisz za mną, jeszcze przy mnie, gdy wiesz, że zaraz muszę jechać do domu. Kocham wiele rzeczy związanych z Twoją osobą. Kocham Cię. A ludziom, którzy to czytają i naśmiewają się z tego, proponuję mocne jebnięcie się łeb.

Dziwne uczucie  gdy wracam do domu  a... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 12 luty 2011

Dziwne uczucie, gdy wracam do domu, a on siedzi trzeźwy w kuchni i pyta się mnie jak minął mi dzień. Dziękuję za to. Wierzę w to, że będzie dobrze.

Czujesz satysfakcję z tego jak... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 12 luty 2011

Czujesz satysfakcję z tego jak nieznajomi faceci doznają rozkoszy wąchając swoje palce wilgotne od Twoich gaci? Albo z tego, gdy czujesz smak ich spermy w swoich ustach? Oj będziesz miała co opowiadać wnuczkom. Jak nazwiesz te opowieści? Może 'z pamiętnika taniej dziwki'? Powinno Ci pasować jak chuj, którego obrabiałaś jakiemuś kolesiowi w kiblu na ostatniej imprezie.

Poniżasz się. Myślałaś  że... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 12 luty 2011

Poniżasz się. Myślałaś, że będąc z nim się pogrążasz. Wstydziłaś się go. Czy ważnym było to, to co inni o nim mówili? Nie. Ty uważałaś inaczej. I co? Wolisz robić loda kolesiom, których spotykasz na imprezach, by w ten sposób dowieść jaka jesteś zajebista. By w ten sposób zapomnieć o tym jak ludzie gadali o Was. I do czego to doszło? Do tego, że spotyka się takich siedmiu facetów i przekomarzają się, który dłużej wytrzymał podczas seksu oralnego z Tobą. Gratulacje.

Dlaczego zrobiłaś z siebie dziwkę?... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 12 luty 2011

Dlaczego zrobiłaś z siebie dziwkę? Jego wina, że mu z Tobą było źle? Mogłaś się bardziej postarać. Mogłaś kochać go całą sobą. Mogłaś chcieć robić wszystko to, o co Cię poprosił. Powinnaś wtedy biec z nim boso podczas letniego deszczu na łąkę. Powinnaś iść z nim wtedy przez miasto trzymając się za ręce, podskakując radośnie i krzyczeć, że cholernie go kochasz. Powinnaś dzwonić do niego każdej nocy, by słuchać jego oddechu, gdy zasypia. Powinnaś tulić go tak często jak się tylko dało. Powinnaś pokazywać mu, że bez niego nie dasz sobie rady. A Ty co? Ty tylko raczyłaś z nim być. Więc ogarnij się, nie dawaj dupy komu popadnie. Sperma kolesi, którą połykasz nie zaklei Ci Twojego zranionego serca. Zadzwoń do niego i poproś go o drugą szansę. Kiedy Ci ją da - wykorzystaj ją.

Ale bez paniki. To nie wróci. Jestem... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 1 luty 2011

Ale bez paniki. To nie wróci. Jestem tego pewien.

To nie o mnie. Na pewno nie. Nie... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 1 luty 2011

To nie o mnie. Na pewno nie. Nie może być aż tak. Nie nie nie nie nie. Było minęło. Nie. Nie wracamy do tego co było. Koniec. Nie. Ale... tęsknie.

Wiesz co? Kiedy ktoś zapyta się... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 31 stycznia 2011

Wiesz co? Kiedy ktoś zapyta się mnie czym jest szczęście odpowiem mu: 'szczęściem jest ta osoba' po czym wskażę z uśmiechem na twarzy na Ciebie kochanie.

Wiem kochanie. Ja sam zawiodłem się... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 31 stycznia 2011

Wiem kochanie. Ja sam zawiodłem się na sobie.

Alkohol jest dobrą rzeczą. To... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 30 stycznia 2011

Alkohol jest dobrą rzeczą. To dzięki niemu zrozumiałem, że oni też mają uczucia. Zrozumiałem, że oni też pragną tego co ja - szczęścia. Chcą zgody. Błędy popełnia każdy. Naszym zadaniem jest wybaczenie tych błędów. Ja nie potrafiłem. Nadal nie potrafię. Jednak wiem, że to się wkrótce zmieni. Tęsknie cholernie. Tęsknota przezwycięży wszystko, nawet nienawiść. Bo ja nie lubię za Wami tęsknić.

Zawiodłem się. Znowu. Takich rzeczy... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 26 stycznia 2011

Zawiodłem się. Znowu. Takich rzeczy się nie pisze. Miałaś na myśli, że za bardzo Cię kocham? Tylko tak to potrafię zinterpretować. Nie kochać nie potrafię. Przepraszam, że kocham Cię tak mocno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV