głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pamietnikwlasnegozycia23011993 Zawsze możesz na mnie liczyć. Kiedy będziesz chciała pogadać zadzwoń – porozmawiam z Tobą. Kiedy będziesz chciała się poradzić zadzwoń – nie obiecuję że Ci pomo

pamietnikwlasnegozycia23011993

pamietnikwlasnegozycia23011993.moblo.pl
Zawsze możesz na mnie liczyć. Kiedy będziesz chciała pogadać zadzwoń – porozmawiam z Tobą. Kiedy będziesz chciała się poradzić zadzwoń – nie obiecuję że Ci pomogę zaw
Zawsze możesz na mnie liczyć. Kiedy... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 6 grudnia 2010

Zawsze możesz na mnie liczyć. Kiedy będziesz chciała pogadać, zadzwoń – porozmawiam z Tobą. Kiedy będziesz chciała się poradzić, zadzwoń – nie obiecuję, że Ci pomogę; zawsze jednak Cię wysłucham. Kiedy nie będziesz chciała z nikim rozmawiać, zadzwoń – nie obiecuję, że sprawię, byś chciała rozmowy; obiecuje jednak, że pomilczę z Tobą. Kiedy będziesz chciała uciec od wszystkiego, zadzwoń - będę starał Cię zatrzymać, jak mi się nie uda to pobiegnę z Tobą. Kiedy będziesz chciała zrobić sobie krzywdę, zadzwoń – ja przyjadę i zrobię wszystko byś wyżyła się na mnie a nie na sobie. Kiedy jednak zadzwonisz do mnie a nikt nie odbierze, proszę Cię o jedno – o to byś natychmiast przyjechała do mnie. Mogę Cię wtedy potrzebować.

Ciekawe dlaczego kiedy on po... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 6 grudnia 2010

Ciekawe dlaczego kiedy on po skończonym związku znajduje sobie laskę w przeciągu tygodnia nazywany jest 'kozakiem', który patrzy optymistycznie na świat, nie załamuje się, ma się dobrze, potrafi sobie poradzić z przeciwnościami losu, a kiedy ona postąpi tak samo jest nazywana pospolitą kurwą? Gdzie tutaj sprawiedliwość? No pytam się gdzie?

Bo nawet gdy nie będziemy razem... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 4 grudnia 2010

Bo nawet gdy nie będziemy razem, nawet gdy powiem Ci 'nienawidzę Cię', a Ty odpowiesz mi ’Ja Ciebie też’, moje serce będzie tęskniło za Twym sercem, dłonie za Twymi dłońmi, usta za Twymi ustami. Cudowna reakcja łańcuchowa. Reakcja łańcuchowa znana pod pseudonimem ‘miłość’. Bo wierzę w to, że gdy dojdzie do największego kryzysu pomiędzy nami, rozstania, to tęsknota naszych serc, dłoni i ust nie pozwoli nam dalej okłamywać siebie nawzajem poprzez wypowiadanie słów ‘nie chce Cię, odejdź’. Pozwoli natomiast ustom naszym się połączyć, dłoniom się splątać a sercom zagrać w jednym rytmie.

Choć Cię kocham nie myśl  że... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 4 grudnia 2010

Choć Cię kocham nie myśl, że nigdy Cię nie zranię - to niemożliwe. Zawsze popełnię jakiś błąd, jestem przecież tylko człowiekiem. Choć Cię kocham nie myśl, że wybaczę Ci wszystko - są sprawy, których wybaczyć nie można. Choć Cię kocham nie myśl, że cały czas będę przy Tobie - nikt nie wie co może się stać, może stać się tak, że mnie już nie będzie. Choć Cię kocham nie myśl, że potrafię poświęcić dla Ciebie wszystko co możliwe - nie na tym polega miłość. Jednak wiedz, że nie przestanę kochać Cię nigdy. cdn

Nie można udać miłości  to... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 1 grudnia 2010

Nie można udać miłości, to niemożliwe! Dlaczego nie? Pff, powiesz, że kochasz nad życie i już. Pocałujesz od czasu do czasu, przytulisz, przyjedziesz raz w tygodniu, włożysz rękę w jej majtki i po sprawie. Miłość po chuju. Ale to nie miłość! Nie można jej udać! Dlaczego? Bo kiedy przyłożysz ucho do piersi osoby, która tą 'miłość' udaję nie usłyszysz bicia serca. Jak to? Taka osoba serca nie posiada.

Przecież równie dobrze może... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 1 grudnia 2010

Przecież równie dobrze może zostawić ją dla innej. Wystarczy, że będzie monotonna. Potem będzie mu na niej coraz mniej zależało. On jednak będzie robił wszystko żeby czuła się przy nim dobrze. Nie będzie jej niczego wypominał. Tego, że okłamuje i rani innych. Potem będzie udawał szczęśliwego mówiąc jej wszystko to co będzie chciała usłyszeć. Nie będzie czuł tego entuzjazmu co teraz. Ona będzie dla niego znaczyła coraz mniej. Zacznie rozmawiać z inną. Rozmowy z nią będą sprawiały, że będzie czuł się lepiej. Wtedy ją zostawi i poleci do tej nowej. Tamten wyśle tylko po jakimś czasie sms 'co u Ciebie słychać? xd' Ale wiecie? Jakoś nie będzie mi jej szkoda. Zasłużyła sobie. Wtedy gdy tak się stanie podejdę do niej, spojrzę jej prosto w oczy i z uśmiechem na twarzy powiem: trudno.

Ciekawi mnie to co teraz ona czuje.... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 1 grudnia 2010

Ciekawi mnie to co teraz ona czuje. Ma wyrzuty sumienia? Może spokojnie zasnąć? Jest szczęśliwa? Czego tak naprawdę chce? Co czuje czytając to wszystko? Myśli, że wierzymy w jej kłamstwa? W jej tłumaczenia? Czy naprawdę jest aż tak tępa, że nie widzi tego co inni o niej myślą? Nie widzi tego, że osoby bliskie jej sercu mają jej najprościej w świecie dość? Nie widzi tego, że kiedy jej nie ma pośród nas atmosfera jest o niebo lepsza? Nie widzi tego, że liczba osób czekających na to by pocałowała ich w dupę się zwiększa? Czy ona myśli, że jest niewinna? Myśli, że tamten jest w stanie ją obronić? A czy jest pewna tego, że on przy niej będzie cały czas? cdn

Jeszcze nie załapałaś? Twoje... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 1 grudnia 2010

Jeszcze nie załapałaś? Twoje kłamstewka już na nas nie działają. Nie wyobrażasz sobie jaki mieliśmy ubaw kiedy to tłumaczyłaś się przez telefon komórkowy pewna, że tylko ona tego słucha. Niestety tak nie było. Włączony był głośnik i z każdym Twym kłamstwem i głupim tłumaczeniem ból brzucha stawał się coraz silniejszy. Ból spowodowany wstrzymywaniem nadchodzącego ataku śmiechu. Ona ostatkiem sił wymówiła poważne 'pa' i zakończyła rozmowę. Mogłem już swobodnie wybuchnąć śmiechem. Ona zrobiła to samo. Śmialiśmy się jak kiedyś. Śmialiśmy się tak jak powinniśmy. Więc proszę, zniknij.

Jeżeli nie będziesz doceniała tego... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 1 grudnia 2010

Jeżeli nie będziesz doceniała tego co robię dla Ciebie to z czasem nie będę miał sił, by te czynności wykonywać dalej. Jeżeli będziesz czepiała się mnie wszystkiego a nie mówiła nawet 'dziękuje' za to co robię dla Ciebie, licz się z tym, że długo tych czynności wykonywać nie będę. Jeżeli będziesz mi pisać, że zasługuje na lepszą a nie będziesz się zmieniać by tą lepszą być, licz się z tym, że stracę wiarę w Twoje możliwości. Doceń. Dziękuj. Staraj się. Na ostatek dodam, że kocham Ciebie. Wiesz jak? Jak! No tak. No jak? No wiesz. No nie! No, ale no patrz! Nie widzę! TAK! JAK?! Pocałował ją namiętnie po czym powiedział: no tak.

Jak zareagujesz na wpis  w którym... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 1 grudnia 2010

Jak zareagujesz na wpis, w którym dowiesz się, że ona wie jaka jesteś. Ona nie ma odwagi powiedzenia Ci wszystkiego w twarz. Nie potrafi powiedzieć Ci 'nie'. A kiedy Cię obok nie ma, zmienia swój charakter i stosunek do innych o trzysta sześćdziesiąt stopni. Najlepszym rozwiązaniem zaistniałej sytuacji będzie Twoje zniknięcie. Dziękuje Ci za uwagę.

http:  demotywatory.pl 2340640 Jesli... teksty

pamietnikwlasnegozycia23011993 dodano: 29 listopada 2010

Olivia porozmawiamy jutro. A dziewczyny  które się tutaj wypowiadają dajcie spokój  bo Wy Olivii nie znacie tak jak ja. Znacie tylko dziewczynę  która piszę wpisy pod nickiem 'ransiak'. Nic więcej. teksty pamietnikwlasnegozycia23011993 dodał komentarz: Olivia porozmawiamy jutro. A dziewczyny, które się tutaj wypowiadają dajcie spokój, bo Wy Olivii nie znacie tak jak ja. Znacie tylko dziewczynę, która piszę wpisy pod nickiem 'ransiak'. Nic więcej. do wpisu 28 listopada 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV