głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna “ Nie chciałbym teraz odpowiadać na pytanie jak to jest mieć osiemnaście lat chociaż za dziesięć lat pewnie powiem ci że byłem wtedy nieśmiertelny. Gdy jesteś d

onna

onna.moblo.pl
“ Nie chciałbym teraz odpowiadać na pytanie jak to jest mieć osiemnaście lat chociaż za dziesięć lat pewnie powiem ci że byłem wtedy nieśmiertelny. Gdy jesteś dopi
“ Nie chciałbym teraz odpowiadać... teksty

onna dodano: 10 luty 2014

“ Nie chciałbym teraz odpowiadać na pytanie, jak to jest, mieć osiemnaście lat, chociaż za dziesięć lat pewnie powiem ci, że byłem wtedy nieśmiertelny. Gdy jesteś dopiero co pełnoletni, przebiegasz przez ulicę na czerwonym, bo jesteś pewien, że to nadjeżdżający samochód rozbije się o ciebie, że chodnik z perspektywy siódmego piętra jest gumowy, że każdy wypity alkohol w twoim organizmie zamienia się w wodę, że możesz przyjąć więcej związków chemicznych niż szklarnia, bo twój mózg jest kuloodporny i nieprzerwanie stabilny. Nic nas nie rozkruszy. Mamy po osiemnaście lat i moglibyśmy jeść szkło bez kaleczenia ust, pić kwas, wyskakiwać z okna tylko po to, aby wzbić się do lotu. ” — Żulczyk moim bogiem

We wtorek przestałam płakać  a w... teksty

onna dodano: 5 luty 2014

We wtorek przestałam płakać, a w środę zmieniłam numer telefonu.

Ja już dawno jestem myślami daleko... teksty

onna dodano: 30 stycznia 2014

Ja już dawno jestem myślami daleko w łóżku z Tobą, herbatą i słodyczami.

Ale kochanie  nie ma tak... teksty

onna dodano: 30 stycznia 2014

Ale kochanie, nie ma tak nieśmiałego mężczyzny, żeby nie był w stanie wystartować wtedy kiedy mu naprawdę zależy. Nie goń, nie ścigaj, nie napieraj. To Ci się zwyczajnie nie opłaci.

Pewnego dnia zrozumie pan  że we... teksty

onna dodano: 27 stycznia 2014

Pewnego dnia zrozumie pan, że we wszystko można uwierzyć. I zrozumie pan ku swemu ubolewaniu, że nie jest to kwestia inteligencji ani wyobraźni a tylko kwestia czasu.

Musisz uwierzyć w siebie jeśli... teksty

onna dodano: 23 stycznia 2014

Musisz uwierzyć w siebie jeśli chcesz żyć tak jak sobie wymarzyłeś. Nie wystarczy marzyć. I nawet jeśli zdarzy się kryzys tej wiary w siebie, jeśli zwątpisz, to za każdym razem wracaj w tamto miejsce, w miejsce, w którym stwierdziłeś, że uda ci się, że będziesz próbował aż do skutku. Musisz być pewny siebie i tego, czego chcesz od życia. Życie ma wszystko czego pragniesz, wystarczy wyciągnąć po to ręce. I trzymać je przez chwilę w górze. Może chwilę, może kilka lat, ale uparcie je trzymać.

“ Zależy mi na nim  cholera. A... teksty

onna dodano: 23 stycznia 2014

“ Zależy mi na nim, cholera. A wiesz co to znaczy, przyjacielu? To znaczy, że ja jestem od niego uzależniona. Ale nie tak jak Ty od fajek. Ja jestem uzależniona od jego uśmiechu, który sama przywołuję na jego wargi. Od rozmów z nim, które ciągną się godzinami a dzięki którym on staje się weselszy. Od jego radości, która jest dla mnie diabelnie ważna. Od bycia jego podporą, na której może się oprzeć, gdy opadnie z sił. Od bycia jego Aniołem Stróżem, który unosi go w górę, kiedy upada na dno. Od patrzenia w jego oczy, roześmiane i pełne czegoś, czego nie jestem w stanie nazwać. Od jego obecności i ciepła, które mi daje. Dlatego nie chcę go stracić. Bo mi na nim zależy, przyjacielu. Jak cholera.

  Czuję się winny  szepnął jej do... teksty

onna dodano: 21 stycznia 2014

- Czuję się winny- szepnął jej do ucha. - Dlaczego? - Bo czasami zapominam Ci powiedzieć, jaka jesteś piękna i jak bardzo Cię kocham.

Jesteśmy po to  by ratować siebie... teksty

onna dodano: 21 stycznia 2014

Jesteśmy po to, by ratować siebie nawzajem.

Najgorzej jest jak człowiek siedzi... teksty

onna dodano: 21 stycznia 2014

Najgorzej jest jak człowiek siedzi sam w nocy i się zastanawia. Nawet jeśli przez większość czasu jest dobrze, to wieczorem zawsze mam wrażenie, że coś jest nie tak.

Nigdy nie daj sobie wmówić  że nie... teksty

onna dodano: 21 stycznia 2014

Nigdy nie daj sobie wmówić, że nie możesz czegoś zrobić. Nawet przeze mnie. Masz marzenia to je chroń i realizuj. Ludzie nie potrafią sami czegoś zrobić więc mówią, że Ty też nie możesz. Dlatego ich opinie nie mają znaczenia. Jeśli czegoś chcesz, zdobądź to. Kropka.

Trzeba się nauczyć zapominać o... teksty

onna dodano: 12 stycznia 2014

Trzeba się nauczyć zapominać o cudzych obietnicach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV