głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Tęsknie. teksty

loczeq dodano: 22 luty 2017

Tęsknie.

kocham Cię jak Irlandię teksty

loczeq dodano: 20 listopada 2012

kocham Cię jak Irlandię

Mówią  że zakończone przyjaźnie... teksty

loczeq dodano: 10 listopada 2012

Mówią, że zakończone przyjaźnie nigdy nie były przyjaźniami, ja jednak cholera wiem, że oni byli dla mnie wtedy więcej niż ważni. To tylko drogi, które trzeba było wybrać, nas poróżniły.

Jest w moim życiu zaledwie od 6... teksty

loczeq dodano: 23 października 2012

Jest w moim życiu zaledwie od 6 miesięcy, ale wspólnych wspomnień, wszystkich chwil przeżytych razem - starczy na całą wieczność.

I Ci ludzie na których zerkasz... teksty

loczeq dodano: 14 października 2012

I Ci ludzie na których zerkasz paląc trzeciego papierosa w drodze do pracy, przeważnie smutni zamyśleni, zagubieni.. Ile ludzkich historii mijasz każdego dnia. Zastanawiałeś się kiedyś co czuje ta kobieta która siedzi zamyślona w tramwaju? albo co musiał przejść ten chłopak który tylko udaje twardziela bo widać po oczach że nie wie co dalej ma zrobić z własnym życiem. Tyle ludzkich dramatów których się obawiamy.. bo w głębi serca jest to chore uczucie pustki i beznadziejności które daje o sobie znać gdy zaciągasz się kolejnym papierosem..

Żyj tak abyś była szczęśliwa  bo... teksty

loczeq dodano: 14 października 2012

Żyj tak abyś była szczęśliwa, bo tylko to w życiu się liczy - bycie szczęśliwym i nieważne gdziekolwiek będziesz - w domu, pracy, szkole metrze - życzę Ci abyś zawsze miała to poczucie że na świecie jest ktoś kto Cię kocha- nie za ciuchy, piękną figurę- ale właśnie za to kim jesteś by on zawsze był przy Tobie kiedy wszyscy inni po prostu zajmą się swoim kawałkiem świata. Rzeczywistość jest okrutna nikogo nie oszczędza, dorosłość przeraża, przyjaciele odchodzą, miłość zawodzi Cholera bądź silna.

ja osobiście znalazłam go przeglądając soup.io :  teksty loczeq dodał komentarz: ja osobiście znalazłam go przeglądając soup.io :) do wpisu 21 lipca 2012
.....Ona była magiczna. Ona  jej... teksty

loczeq dodano: 21 czerwca 2012

.....Ona była magiczna. Ona, jej jedwabista skóra, małe stopy, pieprzyk na pupie, pełne usta i zapach, przez który stawałem się szaleńcem. ”

“ Szliśmy przez park  a ona... teksty

loczeq dodano: 21 czerwca 2012

“ Szliśmy przez park, a ona śmiała się zginając w pół. Podziwiałem to magiczne widowisko. Wszystko co robiła było teatrem z jej osobą w roli głównej, a ja, zafascynowany widz, przyglądałem się temu niesamowitemu widowisku. Od niej odrywały mnie tylko spojrzenia innych mężczyzn w naszą stronę, których nie dało się nie zauważyć. Wiedziałem, że jest piękna, ale najbardziej bałem się tego, że pozwoli innemu mężczyźnie na wgląd w jej duszę. Bałem się, że ktoś jeszcze odkryje ją tak, jak mi pozwoliła się odkryć. Zawsze gdy z nią bywałem, nawet myślami, świat wydawał mi się nierealny. A może nie nierealny, ale po prostu inny. Zawsze miałem wrażenie, że ktoś najnormalniej w świecie uderza mnie patelnią lub innym sprzętem kuchennym, to mało istotne, a ja budzę się z lekkim bólem głowy, jako inny człowiek, w innym życiu, w świecie gdzie mam przy sobie ją. To wszystko było magiczne.....

Nie wiem czy będę potrafiła  ale... teksty

loczeq dodano: 16 marca 2012

Nie wiem czy będę potrafiła, ale na dzień dzisiejszy kończę z moblo. Każdy wpis tutaj towarzyszył mojemu życiu przez ostatnie 2 lata więc ich nie skasuje, kto wie może kiedyś tu wrócę. - loczeq

„Okazuje się  że jestem taki jak... teksty

loczeq dodano: 16 marca 2012

„Okazuje się, że jestem taki jak wszyscy ludzie- widzę świat nie takim jaki jest, lecz jakim chciałbym go widzieć”

coś o mnie? ciężko mi komuś... teksty

loczeq dodano: 14 marca 2012

coś o mnie? ciężko mi komuś zaufać, za bardzo przejmuje się tym co mówią inni, popełniam błędy, jestem niezdecydowana, przez co moje decyzje są spontaniczne ale nigdy ich nie żałuję. Nałogowo piję herbatę, 3 szklanki wieczorem obok monitora to standard. Aktualnie, nie wiem czego chce, pragnę miłości a jednocześnie przed nią uciekam, Nie znoszę kłamstwa, wole najgorszą prawdę niż najsłodsze kłamstwo, staram się być lojalna wobec ludzi których kocham chociaż nie przeczę też popełniłam i popełniam coraz to nowe błędy, ale w przeciwieństwie do niektórych wciąż się na nich uczę, przejmuje się każdą plotką na swój temat ii jak mówią moi znajomi moje przemyślenia życiowe powinno się spisać i wydać. Lubie siebie ii dobrze mi sam na sam z moim JA, chociaż ostatnio czuje się lekko zagubiona.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 279 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV