głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna A jak jest u Ciebie? Jak sobie radzisz z tęsknotą? Moje pragnienia są proste: praca którą lubię i facet którego kocham mamy siebie damy radę. obiecujesz? Boję s

onna

onna.moblo.pl
A jak jest u Ciebie? Jak sobie radzisz z tęsknotą?
A jak jest u Ciebie? Jak sobie... teksty

onna dodano: 20 marca 2014

A jak jest u Ciebie? Jak sobie radzisz z tęsknotą?

Moje pragnienia są proste: praca... teksty

onna dodano: 18 marca 2014

Moje pragnienia są proste: praca, którą lubię i facet, którego kocham

 mamy siebie damy radę.  obiecujesz? teksty

onna dodano: 18 marca 2014

-mamy siebie, damy radę. - obiecujesz?

Boję się. Boję się że nie... teksty

onna dodano: 18 marca 2014

Boję się. Boję się, że nie zdążę. Że nagle okaże się, że wszystko się skończyło.

 A przyjaźń między kobietą i... teksty

onna dodano: 18 marca 2014

-A przyjaźń między kobietą i mężczyzną jest możliwa? Nie mam oczywiście na myśli żony… - Nie skrzywdziłbym swojej żony, kultywując znajomość czy przyjaźń z jakąś moją koleżanką, wiedząc, że żona czułaby się z tym niepewnie. Po prostu są rzeczy mniej i bardziej ważne. Skoro ożeniłem się z tą kobietą, to jest ona dla mnie najważniejsza.Tyle

Gdy ją przytulam  gdy naprawdę ją... teksty

onna dodano: 15 marca 2014

Gdy ją przytulam - gdy naprawdę ją przytulam - a zrobiłem to wtedy po raz pierwszy - wtedy tak naprawdę zrozumiałem, o co chodzi; że być może to już nie chodzi o robienie na sobie nawzajem wrażenia, podrywanie się, grę w dominację i uległość, szpanowanie (...) przycisnąłem ją najmocniej, tak jakbym chciał przez nią przeniknąć; jakbym chciał, żeby nasze żyły zawiązały się na supeł. ” — Jakub Żet.

Uważaj na znajomości które... teksty

onna dodano: 15 marca 2014

Uważaj na znajomości, które zaczynają się od głowy. O tych zapoczątkowanych fascynacją seksualną można szybko zapomnieć. O tych, które zaczynają się od rozmów, wymiany myśli i emocji, możesz nigdy nie zapomnieć. Te są trwalsze.

Myślę że pewność to najlepsze... teksty

onna dodano: 15 marca 2014

Myślę, że pewność to najlepsze co mężczyzna może dać kobiecie.

Faceci zawsze dzwonią gdy pojawia... teksty

onna dodano: 15 marca 2014

Faceci zawsze dzwonią, gdy pojawia się konkurent. Są jak psy: nigdy nie zauważą, że zmieniłaś fryzurę, ale potrafią wyczuć, że na ich terytorium węszy intruz.

Ludzie sypiają ze sobą nic... teksty

onna dodano: 10 marca 2014

Ludzie sypiają ze sobą, nic ekscytującego. Zdjąć przed kimś ubrania i położyć się na kimś, pod kimś lub obok kogoś to żaden wyczyn, żadna przygoda. Przygoda następuje później, jeśli zdejmiesz przed kimś skórę i mięśnie i ktoś zobaczy twój słaby punkt, żarzącą się w środku małą lampkę, latareczkę na wysokości splotu słonecznego, kryptonit, weźmie go w palce, ostrożnie, jak perłę, i zrobi z nim coś głupiego, włoży do ust, połknie, podrzuci do góry, zgubi. I potem, dużo później zostaniesz sam, z dziurą jak po kuli, i możesz wlać w tą dziurę dużo, bardzo dużo mnóstwo cudzych ciał, substancji i głosów, ale nie wypełnisz, nie zamkniesz, nie zabetonujesz, nie ma chuja.

nie lubię kiedy mnie boli a ja nie... teksty

onna dodano: 10 marca 2014

nie lubię, kiedy mnie boli, a ja nie potrafię określić gdzie.

Ale od złych słów które się... teksty

onna dodano: 10 marca 2014

Ale od złych słów, które się usłyszało, nie można się uratować, choć tak bardzo by się chciało. Niby wszystko wraca do normy, pojednanie następuje, ale ponad tymi słowami, które się tymczasem zagnieżdżają głęboko, na dnie duszy. I czekają, by w odpowiedniej chwili powrócić i znów coś znaczyć, coś niszczyć, i powtarzać się tak długo, aż rozpadnie się wszystko, jak złudzenie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV