głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Jego głos był jak góra lodowa a ja wiedziałam że w tym momencie ja nie jestem w stanie jej stopić. A on słyszał mój płacz ale wiedział że nie może wytrzeć moich

onna

onna.moblo.pl
Jego głos był jak góra lodowa a ja wiedziałam że w tym momencie ja nie jestem w stanie jej stopić. A on słyszał mój płacz ale wiedział że nie może wytrzeć moich łez.
Jego głos był jak góra lodowa  a... teksty

onna dodano: 21 luty 2014

Jego głos był jak góra lodowa, a ja wiedziałam, że w tym momencie ja nie jestem w stanie jej stopić. A on słyszał mój płacz, ale wiedział, że nie może wytrzeć moich łez. I to pożegnanie było najtrudniejsze z jakim do tej pory musiałam się zmierzyć. Tak jakbym miała wyjechać, zostawiając za sobą dom, rodzinę, psa, kota. Chociaż oboje wiedzieliśmy, jak ciężko nam żyć razem. Trudno jest nie mieć własnego Anioła Stróża, który zawsze prowadził cię do wszystkich dobrych dróg, trudno jest żyć z dala od kogoś, kto pewnego dnia był powodem, żeby wstać z łóżka, podnieść się i iść przez życie 'na żywioł'. Trudno, ale czasem trzeba. I życie nauczyło mnie, że trzeba być zimnym i suchym dla całego otoczenia, nie można mieć uczuć. Czasami konieczne jest, aby nauczyć się żyć samotnie i bez serca, tak by, pewnego dnia wyrwać je i zamiast niego umieścić kamień dumy w to miejsce.

Pamiętaj  nigdy nie możesz... teksty

onna dodano: 14 luty 2014

Pamiętaj, nigdy nie możesz poddawać się w połowie drogi. Jeśli już zaczęłaś coś robić, skończ to. Niezależnie z jakim skutkiem, czy efektem. Podjęłaś się jakiegoś zadania to doprowadź je do końca. Nie rezygnuj i nie mów, że nie warto. Nie odpuszczaj, gdy wiesz, że możesz wygrać. Nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady. Nabierz powietrza w płuca i brnij do przodu. Stań oko w oko z własnymi słabościami. Później uderz i tym samym rozpocznij walkę. A następnie ją wygraj, bo stać Cię na to.

Powinnaś być całowana i to często... teksty

onna dodano: 14 luty 2014

Powinnaś być całowana i to często - i to przez kogoś, kto się na tym zna.

Wszystko zdarza się tylko raz. I... teksty

onna dodano: 14 luty 2014

Wszystko zdarza się tylko raz. I nigdy nie wraca. Jeśli będziesz próbowała wskrzeszać przeszłe zdarzenia, ominiesz to, co ma się wydarzyć w następnej kolejności.

Chcę  żebyś był ze mnie dumny.... teksty

onna dodano: 10 luty 2014

Chcę, żebyś był ze mnie dumny. Żebyś w każdej sekundzie swojego życia myślał 'Jestem szczęśliwy, że Ją mam'.

Kiedyś spojrzysz w przeszłość... teksty

onna dodano: 10 luty 2014

Kiedyś spojrzysz w przeszłość - pamiętaj o tym, że to wszystko zależało od Ciebie.

  Kochałam wtedy.    Milczałaś... teksty

onna dodano: 10 luty 2014

- Kochałam wtedy. - Milczałaś wtedy. Gdybyś powiedziała choć jedno słowo, wszystko byłoby inaczej.

“ Nie chciałbym teraz odpowiadać... teksty

onna dodano: 10 luty 2014

“ Nie chciałbym teraz odpowiadać na pytanie, jak to jest, mieć osiemnaście lat, chociaż za dziesięć lat pewnie powiem ci, że byłem wtedy nieśmiertelny. Gdy jesteś dopiero co pełnoletni, przebiegasz przez ulicę na czerwonym, bo jesteś pewien, że to nadjeżdżający samochód rozbije się o ciebie, że chodnik z perspektywy siódmego piętra jest gumowy, że każdy wypity alkohol w twoim organizmie zamienia się w wodę, że możesz przyjąć więcej związków chemicznych niż szklarnia, bo twój mózg jest kuloodporny i nieprzerwanie stabilny. Nic nas nie rozkruszy. Mamy po osiemnaście lat i moglibyśmy jeść szkło bez kaleczenia ust, pić kwas, wyskakiwać z okna tylko po to, aby wzbić się do lotu. ” — Żulczyk moim bogiem

We wtorek przestałam płakać  a w... teksty

onna dodano: 5 luty 2014

We wtorek przestałam płakać, a w środę zmieniłam numer telefonu.

Ja już dawno jestem myślami daleko... teksty

onna dodano: 30 stycznia 2014

Ja już dawno jestem myślami daleko w łóżku z Tobą, herbatą i słodyczami.

Ale kochanie  nie ma tak... teksty

onna dodano: 30 stycznia 2014

Ale kochanie, nie ma tak nieśmiałego mężczyzny, żeby nie był w stanie wystartować wtedy kiedy mu naprawdę zależy. Nie goń, nie ścigaj, nie napieraj. To Ci się zwyczajnie nie opłaci.

Pewnego dnia zrozumie pan  że we... teksty

onna dodano: 27 stycznia 2014

Pewnego dnia zrozumie pan, że we wszystko można uwierzyć. I zrozumie pan ku swemu ubolewaniu, że nie jest to kwestia inteligencji ani wyobraźni a tylko kwestia czasu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV