głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Jesteśmy po to by ratować siebie nawzajem. Najgorzej jest jak człowiek siedzi sam w nocy i się zastanawia. Nawet jeśli przez większość czasu jest dobrze to wiec

onna

onna.moblo.pl
Jesteśmy po to by ratować siebie nawzajem.
Jesteśmy po to  by ratować siebie... teksty

onna dodano: 21 stycznia 2014

Jesteśmy po to, by ratować siebie nawzajem.

Najgorzej jest jak człowiek siedzi... teksty

onna dodano: 21 stycznia 2014

Najgorzej jest jak człowiek siedzi sam w nocy i się zastanawia. Nawet jeśli przez większość czasu jest dobrze, to wieczorem zawsze mam wrażenie, że coś jest nie tak.

Nigdy nie daj sobie wmówić  że nie... teksty

onna dodano: 21 stycznia 2014

Nigdy nie daj sobie wmówić, że nie możesz czegoś zrobić. Nawet przeze mnie. Masz marzenia to je chroń i realizuj. Ludzie nie potrafią sami czegoś zrobić więc mówią, że Ty też nie możesz. Dlatego ich opinie nie mają znaczenia. Jeśli czegoś chcesz, zdobądź to. Kropka.

Trzeba się nauczyć zapominać o... teksty

onna dodano: 12 stycznia 2014

Trzeba się nauczyć zapominać o cudzych obietnicach.

Jestem pijany.I jestem samotny.Duży... teksty

onna dodano: 8 stycznia 2014

Jestem pijany.I jestem samotny.Duży błąd.Nigdy nie łączyć tych stanów.Albo samotny,albo pijany,ale nigdy i to, i to jednocześnie.Duży błąd.Wiesz,jesteś jedyną.Jedyną,jedyną,jedyną,która...Trudno to wyrazić.Jestem już troszkę wstawiony.Jesteś jedyną,która jest mi bliska,nawet kiedy nie ma jej przy mnie.Ale coś Ci zdradzę.Zmuszałem się,tak bardzo się zmuszałem,nie chciałem,żebyś mi się podobała.Nie chciałem.Ale jeszcze jedno muszę Ci wyznać:wczoraj mi się śniłaś i widziałem Twoją prawdziwą twarz.Biust jest mi obojętny,duży,mały,średni,wszystko jedno.Ale nie Twoje oczy i nie Twoje usta.I nos.Sposób,w jaki na mnie patrzyłaś,do mnie mówiłaś,pachniałaś.I każde słowo,które do mnie piszesz,jest teraz Twoim zapachem i spojrzeniem i Twoimi ustami.Idę spać.Tylko wyślę Ci maila i idę spać.Mam nadzieję,że trafię w odpowiedni klawisz.Jesteś mi tak bliska,całuję Cię.A teraz idę spać.Gdzie ten klawisz?

Myślimy cały czas o sobie  na... teksty

onna dodano: 8 stycznia 2014

Myślimy cały czas o sobie, na okrętkę, bez przerwy, na miliardy różnych sposobów. Wszystkie nasze zdania zaczynamy od "ja". Cały czas czujemy się niedocenieni, skrzywdzeni, przekopani, więc z tego powodu nie doceniamy innych, krzywdzimy ich i systematycznie przekopujemy. (...) Marnujemy szanse. Chcemy więcej, niż mamy, bo przecież zawsze można chcieć więcej, bo ktoś ma więcej. Bierzemy durne kredyty i raty. Zadłużamy się. Skupiamy się na rzeczach, które w ogóle nas nie powinny dotyczyć. Tracimy czas. Oglądamy gówno w telewizji. Oglądamy gówno w internecie. Jemy gówno zamiast normalnych posiłków, a gdy w końcu ktoś postawi przed nami normalny posiłek, wolimy go sfotografować. I tak dalej, i tak dalej, i tak dalej.

Nie jest łatwo być kobietą. Za... teksty

onna dodano: 7 stycznia 2014

Nie jest łatwo być kobietą. Za dużo się czuje, za dużo się wierzy, za dużo się chce.

W ciągu kwadransa umyłem się... teksty

onna dodano: 7 stycznia 2014

W ciągu kwadransa umyłem się, ubrałem, powiedziałem "kurwa" osiemset razy i byłem osiem razy przerażony, że Ciebie dziś nie zobaczę.

Nigdy nie czułam się bardziej... teksty

onna dodano: 7 stycznia 2014

Nigdy nie czułam się bardziej czyjaś niż dziś, tu i teraz czuję się Twoja.

Zamiast się nieustannie krytykować... teksty

onna dodano: 31 grudnia 2013

Zamiast się nieustannie krytykować, potraktuj siebie tak jak kogoś, kogo kochasz. Aha, i jeszcze jedno: Pogódź się z tym, że każdego dnia na pewno coś spieprzysz.

Trzeba czekać. Trzeba mieć siłę.... teksty

onna dodano: 31 grudnia 2013

Trzeba czekać. Trzeba mieć siłę. A najważniejsze: trzeba żyć mądrze, o wiele mądrzej, niż żyło się dotychczas.

i byłem w stanie oddać wtedy za... teksty

onna dodano: 28 grudnia 2013

i byłem w stanie oddać wtedy za nią cały świat..//Diox

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV