głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Jeśli jest wspaniała nie będzie łatwa jeśli jest łatwa nie będzie wspaniała Jeśli jest tego warta nie poddasz się jeśli się poddasz nie jesteś jej wart. Prawda

onna

onna.moblo.pl
Jeśli jest wspaniała nie będzie łatwa jeśli jest łatwa nie będzie wspaniała Jeśli jest tego warta nie poddasz się jeśli się poddasz nie jesteś jej wart. Prawda
Jeśli jest wspaniała  nie będzie... teksty

onna dodano: 22 października 2013

Jeśli jest wspaniała, nie będzie łatwa, jeśli jest łatwa, nie będzie wspaniała, Jeśli jest tego warta, nie poddasz się, jeśli się poddasz, nie jesteś jej wart. Prawda jest taka, że każda osoba cię skrzywdzi, dlatego musisz znaleźć taką która jest warta cierpienia.

Cier­piące ko­biety... teksty

onna dodano: 22 października 2013

Cier­piące ko­biety przy­wiązują się do człowieka szyb­ciej, moc­niej i na dłużej.

Nie wierzę w brak czasu. Zawsze jest... teksty

onna dodano: 22 października 2013

Nie wierzę w brak czasu. Zawsze jest czas na ten krótki błysk, na ten znak: jesteś dla mnie ważna.

W końcu się poddajesz  Nie walczysz... teksty

onna dodano: 11 października 2013

W końcu się poddajesz Nie walczysz, nie krzyczysz, nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to, co Cię otacza i nie potrafisz już zrozumieć, o co było to zamieszanie. Nie interesuje Cię już, czy ktoś odejdzie, albo czy może zranić. Zgadzasz się na wszystko. Umarłaś, sama przyznaj.

Żałuję  że nie mogę podejść do... teksty

onna dodano: 11 października 2013

Żałuję, że nie mogę podejść do niego. Posłuchaj, powiedziałabym, nie tak wyobrażałam sobie nasze życie. Możliwe, że zbłądziliśmy, ale wolę zbłądzić z tobą, niż z innymi dojść do celu.

Chciałabym do Ciebie zadzwonić... teksty

onna dodano: 11 października 2013

Chciałabym do Ciebie zadzwonić, powiedzieć tak po prostu, że tęsknię. Nie wiem, czy to coś znaczy, nigdy nie chciałam niczego Ci niszczyć, chciałam Ci tylko powiedzieć, że tęsknię. Że kurwa tęsknię.

Ludzie tęsknią za całkowitą... teksty

onna dodano: 2 października 2013

Ludzie tęsknią za całkowitą odmianą, a jednocześnie pragną, by wszystko pozostało takie jak dawniej.

Od trzech dni świat za wiele ode... teksty

onna dodano: 2 października 2013

Od trzech dni świat za wiele ode mnie wymaga.

Prosta codzienność daje mi... teksty

onna dodano: 2 października 2013

Prosta codzienność daje mi najwięcej, mam tak odkąd pamiętam. Wystarczy, że nic nie boli, że ci, których kocham są zdrowi i mamy za co żyć - jestem szczęśliwa. Wszystko cenne: zapach kawy, powietrza na wiosnę, magia światła, gdy pada deszcz... Nie mogę się nadziwić powszechnemu rozpychaniu się po więcej i lepiej. Nie rozumiem po co i do czego ludzie tak gonią. Nie jesteśmy nieprzemakalni, codziennie możemy stracić wszystko. Tego boję się najbardziej, dlatego obsesyjnie staram się niczego nie przegapić, być, czuć, przeżywać, pielęgnować.

Mężczyzny nie można trzymać... teksty

onna dodano: 23 września 2013

Mężczyzny nie można trzymać kurczowo przy sobie. Podobnie jak koty, oni mają swoje drogi. Wypuść go więc na wolność. Wróci. A jeśli nie, wzruszysz ramionami i pójdziesz przed siebie. Bo to on stracił, nie Ty.

Boję się  że wszystkim wyjdzie... teksty

onna dodano: 23 września 2013

Boję się, że wszystkim wyjdzie życie a mi nie...

“ Męski facet  ...  powinien... teksty

onna dodano: 23 września 2013

“ Męski facet [...] powinien potrafić zaopiekować się swoją kobietą i sprawić, by ona - niezależnie od okoliczności, od tego czy pada deszcz, czy są zapłacone rachunki, czy ostatnio przytyła - czuła się piękna, dowartościowana, zaopiekowana. Kobieta musi się czuć piękna, a powinna się taką widzieć w oczach swojego mężczyzny. ” — Jan Mela

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV