głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Uważaj na znajomości które zaczynają się od głowy. O tych zapoczątkowanych fascynacją seksualną można szybko zapomnieć. O tych które zaczynają się od rozmów wym

onna

onna.moblo.pl
Uważaj na znajomości które zaczynają się od głowy. O tych zapoczątkowanych fascynacją seksualną można szybko zapomnieć. O tych które zaczynają się od rozmów wymiany my
Uważaj na znajomości które... teksty

onna dodano: 15 marca 2014

Uważaj na znajomości, które zaczynają się od głowy. O tych zapoczątkowanych fascynacją seksualną można szybko zapomnieć. O tych, które zaczynają się od rozmów, wymiany myśli i emocji, możesz nigdy nie zapomnieć. Te są trwalsze.

Myślę że pewność to najlepsze... teksty

onna dodano: 15 marca 2014

Myślę, że pewność to najlepsze co mężczyzna może dać kobiecie.

Faceci zawsze dzwonią gdy pojawia... teksty

onna dodano: 15 marca 2014

Faceci zawsze dzwonią, gdy pojawia się konkurent. Są jak psy: nigdy nie zauważą, że zmieniłaś fryzurę, ale potrafią wyczuć, że na ich terytorium węszy intruz.

Ludzie sypiają ze sobą nic... teksty

onna dodano: 10 marca 2014

Ludzie sypiają ze sobą, nic ekscytującego. Zdjąć przed kimś ubrania i położyć się na kimś, pod kimś lub obok kogoś to żaden wyczyn, żadna przygoda. Przygoda następuje później, jeśli zdejmiesz przed kimś skórę i mięśnie i ktoś zobaczy twój słaby punkt, żarzącą się w środku małą lampkę, latareczkę na wysokości splotu słonecznego, kryptonit, weźmie go w palce, ostrożnie, jak perłę, i zrobi z nim coś głupiego, włoży do ust, połknie, podrzuci do góry, zgubi. I potem, dużo później zostaniesz sam, z dziurą jak po kuli, i możesz wlać w tą dziurę dużo, bardzo dużo mnóstwo cudzych ciał, substancji i głosów, ale nie wypełnisz, nie zamkniesz, nie zabetonujesz, nie ma chuja.

nie lubię kiedy mnie boli a ja nie... teksty

onna dodano: 10 marca 2014

nie lubię, kiedy mnie boli, a ja nie potrafię określić gdzie.

Ale od złych słów które się... teksty

onna dodano: 10 marca 2014

Ale od złych słów, które się usłyszało, nie można się uratować, choć tak bardzo by się chciało. Niby wszystko wraca do normy, pojednanie następuje, ale ponad tymi słowami, które się tymczasem zagnieżdżają głęboko, na dnie duszy. I czekają, by w odpowiedniej chwili powrócić i znów coś znaczyć, coś niszczyć, i powtarzać się tak długo, aż rozpadnie się wszystko, jak złudzenie.

Spanie obok drugiej osoby w... teksty

onna dodano: 10 marca 2014

Spanie obok drugiej osoby, w odległości paru centymetrów to akt absolutnej ufności.

Wspólne rzyganie jak mało co robi... teksty

onna dodano: 8 marca 2014

Wspólne rzyganie, jak mało co, robi z ludzi wiernych przyjaciół.

Kilka kłótni co stały się... teksty

onna dodano: 5 marca 2014

Kilka kłótni, co stały się poważne dopiero w czasie ciszy po nich.

' Jaki On był?  A płakałeś... teksty

onna dodano: 5 marca 2014

'- Jaki On był? - A płakałeś kiedyś, synu? - Każdy chyba.. - Ja płakałam, gorzko płakałam, jak było mi źle, jak jemu nie było, nie miałam go, a chciałam, potrzebowałam. Wiedziałam od początku, że tylko jego.. i tylko z nim, wszystko. Z nim leżeć w słońcu, z nim wędrować, jak oglądać świat to jego oczami, mówić, to jego ustami... ale zniknął i nie miałam go, i sił też nie miałam, i łamałam się jak sucha gałąź. I rwałam włosy z głowy, myśląc, jak go zatrzymać, kiedy traciłam go z oczu. Potrzebowałam jego głosu, śmiechu, jego łez, bardziej niż on mnie całej... Myślisz, synu, że mi wstyd? Postawiłabym pomnik i zapisała to wszystko na nim, i klękałabym przed nim, do końca życia.

Nie wiedziałem co zrobić. Objęła... teksty

onna dodano: 4 marca 2014

Nie wiedziałem, co zrobić. Objęła mnie, a ja się nie opierałem. Razem z nią objąłem ramionami cały świat.

“ Kochasz ją prawda? Jeśli... teksty

onna dodano: 4 marca 2014

“ Kochasz ją, prawda? Jeśli naprawdę ją kochasz, za żadną cenę nie spuszczaj z niej wzroku. Nieważne, co zobaczysz, nieważne, czego się o niej dowiesz, nie odwracaj się od niej. Kiedy już raz będzie w Twoich ramionach, nie puść jej. Kiedy raz zdecydujesz się kogoś kochać, to Twój obowiązek.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV