głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Wydaje mi się że jesteśmy pokoleniem które spędziło za dużo czasu na rozmyślaniu o tym czego mu brakuje zamiast o tym co ma. Często mówi się nam w smutnych chwi

onna

onna.moblo.pl
Wydaje mi się że jesteśmy pokoleniem które spędziło za dużo czasu na rozmyślaniu o tym czego mu brakuje zamiast o tym co ma.
Wydaje mi się że jesteśmy... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2014

Wydaje mi się, że jesteśmy pokoleniem, które spędziło za dużo czasu na rozmyślaniu o tym, czego mu brakuje, zamiast o tym, co ma.

Często mówi się nam w smutnych... teksty

onna dodano: 7 kwietnia 2014

Często mówi się nam w smutnych chwilach, że czas leczy rany. To bzdura. W rzeczywistości jesteś załamany, zasmucony i zapłakany tak, że wydaje ci się, iż to nigdy się nie skończy – aż dochodzisz do stanu, w którym zaczyna działać instynkt samozachowawczy. I przestajesz. Po prostu nie chcesz lub nie możesz robić tego nadal, ponieważ ból jest zbyt wielki. Blokujesz go. Negujesz. To jednak nie leczy rany.

 Nie była dla niego dobra?  Za... teksty

onna dodano: 7 kwietnia 2014

- Nie była dla niego dobra? - Za bardzo kochała. Te właśnie psują wszystko najszybciej i najdokładniej. Chcą dostać tyle samo, ile dają, i pewnego dnia wali się wszystko. Wtedy odchodzą.

Któregoś dnia spotkasz kogoś... teksty

onna dodano: 7 kwietnia 2014

Któregoś dnia spotkasz kogoś wyjątkowego, kogoś, kto rzuci cię na kolana jednym uśmiechem. Kogoś, kto zniewoli twoją duszę jednym spojrzeniem pięknych oczu. Nagle kula ziemska przechyli się na swojej osi i wskaże właśnie na nią. I będziesz wiedział, że spotkałeś swoje przeznaczenie.

Trzeba być świadomym że w pewnym... teksty

onna dodano: 7 kwietnia 2014

Trzeba być świadomym, że w pewnym momencie niektóre rzeczy mają prawo się po prostu skończyć

Pozbawił cię tego co teoretycznie... teksty

onna dodano: 7 kwietnia 2014

Pozbawił cię tego, co teoretycznie ci się należało - teoretycznie, bo tak naprawdę nic i nigdy ci się nie należy. Zastąpił cię kimś innym. — Żulczyk bogiem.

Ktoś cię krzywdzi a ty mu zamiast... teksty

onna dodano: 7 kwietnia 2014

Ktoś cię krzywdzi, a ty mu zamiast trucizny podajesz ciepłą herbatę z cytryną. Bo nie ma złych ludzi. Są tylko złe zachowania. Trzeba umieć widzieć człowieka w człowieku.

Naprawdę uważasz że drugi... teksty

onna dodano: 7 kwietnia 2014

Naprawdę uważasz, że drugi człowiek da ci szczęście? Zastanów się. Jak możesz uzależniać sens swojego istnienia od drugiego człowieka? Każdy człowiek idzie przez życie sam. Ważne, żeby właściwie wybierać własne drogi i wiedzieć, dokąd prowadzą. Nie możesz iść ścieżką należącą do kogoś innego. Zgubisz się. A raczej – zgubisz siebie.

Nigdy nie wierz kobiecie jeżeli... teksty

onna dodano: 7 kwietnia 2014

Nigdy nie wierz kobiecie, jeżeli powie, że coś jest nieważne.

Masz rację dziecko tego mi... teksty

onna dodano: 7 kwietnia 2014

Masz rację dziecko, tego mi najbardziej brakuje. Jego zaczepek, głupot i ciągłego gadulstwa. Chciałabym to znowu usłyszeć i powiedzieć: " Znowu zaczynasz?" czy "Nigdy Ci ta głupota nie przejdzie". Kiedyś mnie to wkurzało, ale teraz chciałabym znowu to usłyszeć. Choć jedną zaczepkę, tego właśnie najbardziej mi teraz brakuje.

Nie dzwonisz nie piszesz nie... teksty

onna dodano: 7 kwietnia 2014

Nie dzwonisz, nie piszesz, nie rozmawiasz z nią, koniec. Jeśli wiesz, że jest na imprezie albo w barze, nie idziesz tam. Mnie to zajęło jakiś rok. Szczęściarze wychodzą z tego w 2 tygodnie, 2 miesiące, 2 dni. Myślałem, że zawsze na jej widok będzie mnie skręcało, będę zazdrosny o jej nowego, ale nie. Przeszło mi. Jesienią spadły liście, zimą śnieg, (...) Minęło. Czasem kiedy myślę o tym co robiłem, ile dałem, żeby ją zdobyć, żeby mnie kochała, myślę o tym i jest mi wstyd.

Dobrze gdzieś mieć kogoś. Choćby... teksty

onna dodano: 7 kwietnia 2014

Dobrze gdzieś mieć kogoś. Choćby po to, by było komu opowiedzieć historię dnia, który właśnie z tego powodu warto było przeżyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV