głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Opisz mi się. Po co ? I tak nie uwierzysz w moje istnienie. Uwierzę ... No dobra. Jestem piękną królewną mieszkam w pałacu mam swojego księcia i jestem szczęśl

onna

onna.moblo.pl
Opisz mi się. Po co ? I tak nie uwierzysz w moje istnienie. Uwierzę ... No dobra. Jestem piękną królewną mieszkam w pałacu mam swojego księcia i jestem sz
 Opisz mi się.  Po co ? I tak nie... teksty

onna dodano: 12 luty 2010

- Opisz mi się. - Po co ? I tak nie uwierzysz w moje istnienie. - Uwierzę ... - No dobra. Jestem piękną królewną, mieszkam w pałacu, mam swojego księcia i jestem szczęśliwa. - Faaajnie. Serio ... bomba. A masz rybki? - Rybki ? Nie ... - Jak na księżniczkę jesteś bardzo miła. Wszystkie, które znam, które mieszkają naprzeciwko mnie i te, które widuję na przystankach, w sklepie czy kinie są wredne, niemiłe i w dodatku wcale nie są ładne. - Dziękuję. A może Ty powiesz mi coś o sobie? - A po co ? I tak nie uwierzysz w moje istnienie ... - A skąd Ty możesz to wiedzieć.? - Jestem przystojnym chłopcem, który codziennie ... od dawna przygląda się Tobie, obserwuje w co jesteś ubrana, jak jesteś uczesana i czy się uśmiechasz. Mieszkam w małym domku, nie mam swojej królewny bo pewnie na nią nie zasługuję.. - Chwila, moment ... dlaczego dziś się do mnie odezwałeś? - Bo zauważyłem, że jesteś smutna ...

uważaj jak tańczysz bo życiowy... teksty

onna dodano: 12 luty 2010

uważaj jak tańczysz, bo życiowy parkiet bywa śliski.

 Leżąc uświadomił sobie jak... teksty

onna dodano: 12 luty 2010

"Leżąc, uświadomił sobie, jak bardzo oddalił się od świata i wszelkich obowiązków, jak głupio się uniezależnił. Nikogo nie potrzebował, nikogo nie znał, nie uczestniczył w niczyim życiu. Tak bardzo oddalił się od świata zależności i zobowiązań, że nie miał pewności, czy jeszcze żyje."

 Pewnie zastanawiasz się w czym... teksty

onna dodano: 12 luty 2010

- Pewnie zastanawiasz się w czym jesteś od niej gorsza... ? - ... trafiłaś w dziesiątkę. Czuję się jakby chciał zmienić model na lepszy. - A czy jeśli klucz nie pasuje do zamka to znaczy, że jest zepsuty ? On po prostu uświadomił sobie, że nie pasujecie do siebie, to przykre, ale to nie jest wina żadnego w was. - Ale mówił, że mnie kocha ! - Jesteście w tym wieku, w którym ciągle coś się zmienia. A może gdyby On postanowił zostać z Tobą, może to właśnie Ty za tydzień doszłabyś do wniosku, że nie jesteście sobie pisani.

Pieprzone ulice w pieprzony 14... teksty

onna dodano: 12 luty 2010

Pieprzone ulice w pieprzony 14 lutego. Idiotyczne baloniki w kształcie serduszek unoszące się nad głowami. No tak. Przecież prawdziwe serce na nitce nie wyglądałoby już tak efektownie.

 po co ten uśmiech?   bo jest... teksty

onna dodano: 11 luty 2010

- po co ten uśmiech? - bo jest dobrze. - nie prawda. Twoje oczy krzyczą żalem.

żal mi tamtych nocy i dni ciepła... teksty

onna dodano: 3 luty 2010

żal mi tamtych nocy i dni, ciepła twoich rąk.

Telefon komórkowy znów zabrzmiał... teksty

onna dodano: 2 luty 2010

Telefon komórkowy znów zabrzmiał dla niej ulubioną melodyjką, oznaczającą przychodzący sms. Odblokowała i spojrzała na ekran. Jej mordka odzyskała dawny uśmiech, gdy patrzyła na imię, które wysłało jej wiadomość. Mimo, iż pytał się tylko, jak się jej spało, skakała z radości jak głupia. I nazwał ją słoneczkiem. Poczuła, że w żołądku coś jej się kołacze =)

 Często gdy pokłóciła się z... teksty

onna dodano: 2 luty 2010

` Często gdy pokłóciła się z kimś zamykała się w swoim małym pokoju. Nie wychodziła przez jakiś czas, Nikt nie wiedział dlaczego i myśleli, że odpoczywa. Ale ona zamykała się w swoich czterech ścianach po to żeby nikogo nie skrzywdzić swoimi słowami, choć ludzie krzywdzili ją codziennie...

Ale zanim zdążyła pomyśleć... teksty

onna dodano: 1 luty 2010

Ale zanim zdążyła pomyśleć, wyciągnęła rękę i o dziwo, tym razem (a przecież ile razy wyciągała rękę, napotykała pustkę) jej dłoń trafiła na dłoń innego człowieka, mężczyzny na dodatek, który chwycił ją mocno, pomógł zachować równowagę. I nie tylko chwycił i przytrzymał, ale jeszcze przyciągnął do siebie i nagle wydarzyło się coś, czemu nie mogła tak od razu dać wiary, a jednak... Ta ciepła dłoń to była dłoń mężczyzny jej życia.

Mimo wszystko jestem mu wdzieczna... teksty

onna dodano: 1 luty 2010

Mimo wszystko jestem mu wdzieczna, że przynajmniej przez te 5 minut czułam się najzajebiściej na świecie.

Miałam rację nie żałuj bo to... teksty

onna dodano: 1 luty 2010

Miałam rację, nie żałuj, bo to prawda kiedy mnie już nie będzie,uświadomisz sobie, że byłam najlepszą rzeczą, która Ci się przytrafiła.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV