głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Ona musiała się zauroczyć ale zawsze odwracała wzrok kiedy patrzył jej w oczy . Chciała dać mu znak i wyrazić wszystko ale zawsze rezygnowała kiedy on stał blis

onna

onna.moblo.pl
Ona musiała się zauroczyć ale zawsze odwracała wzrok kiedy patrzył jej w oczy . Chciała dać mu znak i wyrazić wszystko ale zawsze rezygnowała kiedy on stał blisko.
Ona musiała się zauroczyć  ale... teksty

onna dodano: 26 luty 2010

Ona musiała się zauroczyć, ale zawsze odwracała wzrok, kiedy patrzył jej w oczy . Chciała dać mu znak i wyrazić wszystko, ale zawsze rezygnowała, kiedy on stał blisko.

tak mała  więc powiedz mi to... teksty

onna dodano: 26 luty 2010

tak mała, więc powiedz mi to śmiało. - ale co? - spytała zamyślona. - to o czym ciągle myślisz! - ale myślę o Tobię.. - odpowiedziała delikatnym głosem. - nie jestem głupi, czy tak trudno Ci to powiedzieć? - tak! bardzo, bo zależy mi na Tobie, ale ja już chyba nic nie czuję. - popłynęły łzy, usiadła na ławce i nie mogła pozbierać myśli, po chwili on usiadł koło niej szepnął do ucha - kocham.. - co z tego skoro ja nie?! - spytała ocierając łzy. - a to, że jesteś dla mnie jak księżniczka, o której nigdy nie zapomnę. - przytulił ją, a po chwili złożył ostatni pocałunek na jej ustach po czym wyszeptał: - wiesz? będzie mi brakowało smaku Twojego błyszczyka..

Czy samotność nie jest czasami... teksty

onna dodano: 26 luty 2010

Czy samotność nie jest czasami lepsza od zakochania? Przynajmniej nie czekasz wtedy az napisze sms-a, zadzwoni lub przyjedzie. Nie tęsknisz za pocałunkami i za tym żeby się przytulić do ukochanego, bo go poprostu nie masz... I najważniejsze nie czujesz bólu towarzyszącemy rozstaniu, bo nie masz się z kim rozstać... JESTEŚ SAMOTNA i ta opcja jest bezbolesna... ale czy nie warto zaryzykować dla wielkiedo uczucia pomimo wszystkiego zła co możemy przez to doświadczyć!? I tak tak prawdopodobnie się wszystko kończy, ale warto chociażby dla WSPOMNIEŃ, tych cudownych chwil zapisywanych głęboko w naszym serduszku. Tego nikt nam nie jest w stanie zabrać

Siedzę tutaj z kubkiem gorącej... teksty

onna dodano: 26 luty 2010

Siedzę tutaj z kubkiem gorącej czekolady, przy ulubionej muzyce, z kochanym psem na kolanach, w ciepłym pokoju i uświadamiam sobie, że czegoś mi brakuje. Może to i próżne, ale brakuje mi Ciebie

'Nie łudź się. Słuchawki zawsze... teksty

onna dodano: 26 luty 2010

'Nie łudź się. Słuchawki zawsze będą splątane, herbata za gorąca , a facet nie ten'

odchodziła. z każdą sekundą coraz... teksty

onna dodano: 26 luty 2010

odchodziła. z każdą sekundą coraz bardziej, po drugiej stronie. - a on stał i patrzył uświadamiając sobie, że traci coś cennego, coś czego sam się pozbył.

 Lepiej będzie jak już pójdziesz.... teksty

onna dodano: 26 luty 2010

-Lepiej będzie jak już pójdziesz. -Dlaczego? -Podobno nie lubisz patrzeć jak płaczę.

Brakuje mi tych spotkań  bo przez... teksty

onna dodano: 26 luty 2010

Brakuje mi tych spotkań, bo przez ten krótki czas wydawało mi się, że coś ma sens. Pewnie złudnie jak zwykle. Takie dziwne wrażenie, że warto cokolwiek. Prawie nie pamiętam tego uczucia, tak rzadko mnie odwiedza. Żyję, owszem. I właściwie nic poza tym. Na niczym mi jakoś szczególnie nie zależy. A wtedy przez krótką chwilę naprawdę mi się żyć chciało

  Wiesz kiedy docenisz  że... teksty

onna dodano: 26 luty 2010

- Wiesz kiedy docenisz, że straciłeś? - .... - Kiedy budząc się rano z problemem nie będziesz mógł wykręcić mojego numeru, bo będziesz wiedział, że JUŻ nie odbiorę !

Chcę Ci powiedzieć tylko jedno .... teksty

onna dodano: 26 luty 2010

Chcę Ci powiedzieć tylko jedno . Moje życie nawet z największym kawałkiem szczęścia, z kolorowym niebem i zielonymi chmurkami a nawet tęczą i watą cukrową, nie będzie kolorowe . Wiesz czemu ? Bo nie ma w nim Ciebie .

Ja zwyczajnie chcę  żebyś... teksty

onna dodano: 26 luty 2010

Ja zwyczajnie chcę, żebyś umieścił mnie w swoich planach. Na sobotę, na weekend, na życie.

i czasem coś jej nie wychodziło  no... teksty

onna dodano: 26 luty 2010

i czasem coś jej nie wychodziło, no może częściej niż czasem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV