głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Lepiej będzie jak już pójdziesz. Dlaczego? Podobno nie lubisz patrzeć jak płaczę. Brakuje mi tych spotkań bo przez ten krótki czas wydawało mi się że coś ma se

onna

onna.moblo.pl
Lepiej będzie jak już pójdziesz. Dlaczego? Podobno nie lubisz patrzeć jak płaczę.
 Lepiej będzie jak już pójdziesz.... teksty

onna dodano: 26 luty 2010

-Lepiej będzie jak już pójdziesz. -Dlaczego? -Podobno nie lubisz patrzeć jak płaczę.

Brakuje mi tych spotkań  bo przez... teksty

onna dodano: 26 luty 2010

Brakuje mi tych spotkań, bo przez ten krótki czas wydawało mi się, że coś ma sens. Pewnie złudnie jak zwykle. Takie dziwne wrażenie, że warto cokolwiek. Prawie nie pamiętam tego uczucia, tak rzadko mnie odwiedza. Żyję, owszem. I właściwie nic poza tym. Na niczym mi jakoś szczególnie nie zależy. A wtedy przez krótką chwilę naprawdę mi się żyć chciało

  Wiesz kiedy docenisz  że... teksty

onna dodano: 26 luty 2010

- Wiesz kiedy docenisz, że straciłeś? - .... - Kiedy budząc się rano z problemem nie będziesz mógł wykręcić mojego numeru, bo będziesz wiedział, że JUŻ nie odbiorę !

Chcę Ci powiedzieć tylko jedno .... teksty

onna dodano: 26 luty 2010

Chcę Ci powiedzieć tylko jedno . Moje życie nawet z największym kawałkiem szczęścia, z kolorowym niebem i zielonymi chmurkami a nawet tęczą i watą cukrową, nie będzie kolorowe . Wiesz czemu ? Bo nie ma w nim Ciebie .

Ja zwyczajnie chcę  żebyś... teksty

onna dodano: 26 luty 2010

Ja zwyczajnie chcę, żebyś umieścił mnie w swoich planach. Na sobotę, na weekend, na życie.

i czasem coś jej nie wychodziło  no... teksty

onna dodano: 26 luty 2010

i czasem coś jej nie wychodziło, no może częściej niż czasem.

wzięłam telefon w ręke. czekałam.... teksty

onna dodano: 26 luty 2010

wzięłam telefon w ręke. czekałam. bo przecież jak człowiek bardzo chcę, to to ma. więc czekam, bo tak cholernie tego chcę.

pik. pik. rzucam się na telefon  bo... teksty

onna dodano: 26 luty 2010

pik. pik. rzucam się na telefon, bo przecież Ty napisałeś, prawda? przeprosiłeś i będzie jak kiedyś? odczytałam. to nie Ty, nie będzie tak jak kiedyś.

Czasami ból stanowi tak dużą... teksty

onna dodano: 24 luty 2010

Czasami ból stanowi tak dużą część naszego życia, że uważamy, że zawsze tak będzie. Bo nie możemy przypomnieć sobie czasów, gdy go nie było. Ale potem, pewnego dnia, czujemy coś innego. Coś miłego, bo wydaje się znajome. W tamtej chwili zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy szczęśliwi.

Nie wiem  czy w ogóle jest możliwe... teksty

onna dodano: 24 luty 2010

Nie wiem, czy w ogóle jest możliwe, aby uchwycić moment, w którym rozpoczyna się miłość. Nie jakieś tam zakochanie, ale miłość. Zakochanie jest mimo wszystko tylko rozjątrzeniem siebie, trudną do opanowania, natarczywie natrętną obsesją zajmującą cały czas i całą przestrzeń. Zagnieżdża się wprawdzie w mózgu, ale tak naprawdę wypełnia głównie ciało. Miłość, jeśli w ogóle, pojawia się później. Absorbuje inaczej. Nie jest tylko namiętnością obecnej chwili. Patrzy w przyszłość.

Dobrze wiedziała  jak będzie... teksty

onna dodano: 24 luty 2010

Dobrze wiedziała, jak będzie wyglądał najbliższy czas. Kiedy w końcu przekręci klucz w zamku i z udawaną odwagą otworzy drzwi, z nieudawanym przerażeniem przekroczy próg pokoju i z narastającą paniką w najczystszej formie zacznie schodzić po schodach, zrobi wszystko, żeby wyjść niezauważalnie. Pójdzie gdziekolwiek, jak najdalej, jak najszybciej. Stanie w miejscu X i zacznie się zastanawiać, co tu robi, skoro powinna być z Nim. Zacznie biec, nie zwracając uwagi na bicie serca i brak tchu, nawet nie zauważy, jak bardzo świat wiruje jej przed oczami. Zdyszana stanie przed drzwiami własnego domu i wszystkie wspomniane wcześniej dolegliwości, związane z szaleńczym biegiem, dopadną ją, tak samo jak lew, gepard czy inny skurwysyn dopada całkiem niewinną antylopę.

dobranoc.    dobranoc. tęsknisz za... teksty

onna dodano: 24 luty 2010

dobranoc. - dobranoc. tęsknisz za nim? - dobranoc. - to znaczy, że tęsknisz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV