głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Kocham cię czy tego chcesz czy nie czy ja tego chcę czy nie. To jest jak choroba jak niemoc która odbiera mi możność wolnego wyboru która topi mnie w otchłani.

onna

onna.moblo.pl
Kocham cię czy tego chcesz czy nie czy ja tego chcę czy nie. To jest jak choroba jak niemoc która odbiera mi możność wolnego wyboru która topi mnie w otchłani. Za
Kocham cię czy tego chcesz czy nie... teksty

onna dodano: 8 marca 2010

Kocham cię, czy tego chcesz, czy nie; czy ja tego chcę, czy nie. To jest jak choroba, jak niemoc, która odbiera mi możność wolnego wyboru, która topi mnie w otchłani. Zabłądziłam w tobie, już nigdy się nie odnajdę. Nie odnajdę siebie takiej, jaką byłam.

pojęcia nie masz jak strasznie mi... teksty

onna dodano: 8 marca 2010

pojęcia nie masz, jak strasznie mi smutno. zadania z chemii, prasówki na WOS, nauka na historię... robienie tego wszystkiego jest tak strasznie pozbawione sensu. bezbarwne, bezwyrazowe, bez życiowe - zupełnie jak ja. gdybyś był, byłoby inaczej. żyłabym jak każdy normalny człowiek, robiła to, co do mnie należy i obok miała Ciebie. ale Cię nie ma. i nie ma życia bez Ciebie. bez Ciebie jest po prostu martwo. ja jestem martwa.

Bywa tak że niektórzy ludzie nie... teksty

onna dodano: 8 marca 2010

Bywa tak, że niektórzy ludzie nie są dla siebie stworzeni, mimo że bardzo by tego chcieli.

Wiem że niezależnie co się... teksty

onna dodano: 8 marca 2010

Wiem, że niezależnie, co się stanie, jest obok mnie człowiek, z którego bliskości cieszę się całym sercem i który tak samo cieszy się z mojej obecności.

Kupił ją bardzo tanio. Kupił ją... teksty

onna dodano: 8 marca 2010

Kupił ją bardzo tanio. Kupił ją uśmiechem i iskrą w oczach. Kupił ją sobie tylko po to by po jakimś czasie odstawić ja na półkę 'z rzeczami niepotrzebnymi ', ale skoro ja kupił to przeciez może ją traktować jako zabawkę nie?

 Puk. Puk!  Kto tam?  To ja.... teksty

onna dodano: 8 marca 2010

- Puk. Puk! - Kto tam? - To ja. Szczęście. Otwórz. Proszę! - Przepraszam, ale nie mogę otwierać nieznajomym.

Ja jestem ciągle zagubiona. Ja... teksty

onna dodano: 8 marca 2010

Ja jestem ciągle zagubiona. Ja jestem psychicznie trochę chora. Ale to minie. Obiecuję ci. Daj mi jeszcze tylko trochę czasu. Pokieruj przez jakiś czas moim życiem. Pomóż mi..

Podziwiała go i była strasznie o... teksty

onna dodano: 8 marca 2010

Podziwiała go i była strasznie o niego zazdrosna. Chciała go mieć tylko dla siebie. Chciała, żeby żadna kobieta nie poznała go bliżej i nie dowiedziała się, jaki jest. Czuła, że każda, która go pozna, także zechce mieć go tylko dla siebie.

 I co podpowiada ci twoje serce?... teksty

onna dodano: 7 marca 2010

- I co podpowiada ci twoje serce? - Nie wiem. - Może - stwierdziła łagodnie mama - zbyt gorliwie starasz się je usłyszeć.

 Kubusiu? Tak prosiaczku?... teksty

onna dodano: 7 marca 2010

-Kubusiu? -Tak, prosiaczku? -Przepraszam... -Ale za co? -Za to że miłość do Ciebie w moim serduszku jest taka mała jak ja.

 Co mogę dla Ciebie zrobić?... teksty

onna dodano: 7 marca 2010

-Co mogę dla Ciebie zrobić? -Uważaj, bo poproszę o coś czego nie zdołasz mi dać -Nie wiesz ile dla mnie zrobiłeś, proś o co zechcesz. Obiecuję spełnić prośbę. -Obiecujesz, a nie wiesz co... -Powiedz, co mam zrobić? -Podaruj mi jeden dzień swojego życia.

 Bo wiesz nieważne czy to prawdziwa... teksty

onna dodano: 7 marca 2010

"Bo wiesz, nieważne czy to prawdziwa miłość, szalone zakochanie, totalne złudzenie, czy moglibyście być razem do końca życia, czy tylko przez dziesięć minut- boli tak samo, kiedy ktoś ci to odbiera. Bo tak samo umiera nadzieja. A nadzieja jest zawsze prawdziwa."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV