głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Odpowiedz mi na jedno pytanie kochanie jedno pytanie dobrze ? Czy kiedykolwiek ktoś mówił o Tobie z taką fascynacją w głosie ? Z miłością w oczach i z wielkim

onna

onna.moblo.pl
Odpowiedz mi na jedno pytanie kochanie jedno pytanie dobrze ? Czy kiedykolwiek ktoś mówił o Tobie z taką fascynacją w głosie ? Z miłością w oczach i z wielkim uc
 Odpowiedz mi na jedno pytanie... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

- Odpowiedz mi na jedno pytanie, kochanie jedno pytanie, dobrze ? Czy kiedykolwiek ktoś mówił o Tobie z taką fascynacją w głosie ? Z miłością w oczach i z wielkim uczuciem w sercu ?

I dlaczego mimo wszystko komplikuję... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

I dlaczego mimo wszystko komplikuję sobie życie ? Czemu skrywam wciąż przed Tobą, coś co pragnę Ci wykrzyczeć? Czemu robię głupie błędy, mimo błędów świadomości..? Czemu wikłam wszystko w sobie zamiast wszystko to uprościć?

A kiedy moja milosc zgasnie  Gdy... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

A kiedy moja milosc zgasnie, Gdy naprawde bede chcial isc sam, Gdy bez ciebie bedzie latwiej Gdy bez ciebie bede mogl byc tam gdzie, mielismy isc razem zawsze, Gdy przestaniesz tak na prawde znaczyc juz cokolwiek dla mnie, Gdy przestane myslec o czym myslisz i gdzie idziesz Gdy to stanie sie nieodwracalne Gdy z tad wyjdziesz Gdy nie bede juz tak bardzo chcial cie widziec, Gdy nie bede chcial cie sluchac, Gdy nie bede z toba milczec Gdy nie bedziesz czula do mnie tego juz tak mocno Gdy pomyslisz ze chcesz isc gdzies, nie chcesz zostac Jesli mimo watpliwosci to nie bedzie proste, nie bedzie intuicyjne, cos innego bedzie dobre Jesli bede musial sie odwrocic, i to co czuje zniszczyc, nie moc o tym mowic Jesli bede musial poczuc tak, musisz zrozumiec to Bedzie koniec nas Koniec, Dzis tak to czuje. !

Już czas aby się przyznać że... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

Już czas aby się przyznać, że jednak przedawkowałam marzenia.

zawsze istnieje możliwość pomyłki... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

zawsze istnieje możliwość pomyłki co do ludzi, których kochamy. To najgorszy błąd, jaki można popełnić.

Świat w którym nikt nikomu nie ufa.. teksty

onna dodano: 14 marca 2010

Świat, w którym nikt nikomu nie ufa..

'wiesz kiedy jest prawdziwa... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

'wiesz kiedy jest prawdziwa miłość? .. .. wtedy, gdy On zakocha się we mnie potarganej, z czerwonym nosem i zachrypniętym głosem, a nie-gdy będę szła po mieście w niebieskiej sukience i obejrzy się za mną jak sto innych facetów! Wtedy, gdy nie będzie cenił mnie za to jak wyglądam, ale jaka jestem i kiedy uświadomi sobie, że daję mu więcej emocji niż gra komputerowa.'

Mam 15 lat jakieś imię pusty... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

Mam 15 lat, jakieś imię, pusty świat, dookoła jacyś ludzie bez wad...

Wszystko co mnie otacza było jak... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

Wszystko, co mnie otacza było jak piękny sen, nagle poczułam dreszcz, głos i jego cień. Szybko zamknęłam oczy by nie widzieć co się dzieje, Bicie serca przyśpiesza, tętno a dalej nie wiem. Widziałam smutek, widziałam łzy, widziałam kłótnie, Teraz stoję gdzieś na deszczu patrzę jak spływają krople, Chmury płaczą, zalewając mnie smutkiem, a ja Zamiast się bronić wolę poddać się i uciec. Kiedyś to była przyjaźń, teraz tylko co tam. Latarnie się tu świecą jak na twarzy głupi brokat, I znów pytam Boga co będzie jutro, Czy dam radę tu przeżyć, czy znów usłyszę twój głos? W nocy kiedy chcę naprawdę płakać słyszę ten głos, mam ochotę się zataczać, ale najpierw przemyślę czego tak naprawdę chcę, a potem dopiero przysłoni mnie szarości cień.

Powiedz powiedz powiedz mi czy... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

Powiedz, powiedz, powiedz mi czy każdy dzień daje Ci gwarancje na to, że Jesteś kimś, kochasz żyć i czujesz to zanim zaśniesz I czy tak naprawdę pięknie jest, że nie mogło być spoko bardziej Więc niby po co martwisz się jak ja się martwie? Czy naprawdę to jest szczere, na 100% czyste i prawdziwe, Bo sam już nie wiem po czym chodzę, co przyjdzie, czym żyje Mam dość tego i niech wszystko spłonie bo, Wciąż jesteśmy sobą w życiu, ale to życie to nie to.

 Czy ty aby nie masz problemu z... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

- Czy ty aby nie masz problemu z alkoholem mój drogi? - Zdecydowanie to alkohol ma problem ze mną!

 Wypijmy za błędy.  To się... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

- Wypijmy za błędy. - To się ostro nawalimy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV