głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Co robisz zawsze wtedy gdy nie możesz zasnąć? Liczę owieczki a ty? A ja minuty które upłynęły od naszego ostatniego spotkania. Minęło pół roku a Ty dalej zaplu

onna

onna.moblo.pl
Co robisz zawsze wtedy gdy nie możesz zasnąć? Liczę owieczki a ty? A ja minuty które upłynęły od naszego ostatniego spotkania.
 Co robisz zawsze wtedy gdy nie... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

- Co robisz zawsze wtedy, gdy nie możesz zasnąć? - Liczę owieczki, a ty? - A ja minuty, które upłynęły od naszego ostatniego spotkania.

 Minęło pół roku a Ty dalej... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

- Minęło pół roku, a Ty dalej zapluwasz się herbatą gdy go widzisz. - Czas jest przeciwko mnie. - Po prostu nie chcesz o nim zapomnieć. -Problemw tym, że ja nie mam o czym zapominać. Nie łączyło nas nicoprócz paru przypadkowych rozmów, uśmiechów i dróg. Po prostu każdejego słowowywarło zbyt duże piętno na życiorysie. Byle korektor i ruchzegarka wprzód tego nie zmyje.

 Boję się.  To dowód że... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

- Boję się. - To dowód, że kochasz życie.

 Wiesz... Nie wiem jak to... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

-Wiesz... Nie wiem jak to powiedzieć.. My chyba.. No wiesz.. -Nie musisz być taki delikatny. Powiedz ?wypierdalaj?, bo to właśnie usiłujesz mi powiedzieć?

 Boję się..   Czego?   Że... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

- Boję się.. - Czego? - Że nigdy już nie będę tak szczęśliwa jak teraz..

 Czym się różni kobieta od... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

-Czym się różni kobieta od mężczyzny? - Kiedy facet kocha kobietę, z którą nie może być zalicza każdą inną by o niej zapomnieć. Kobieta zaś odstrasza każdego innego mężczyznę, gdy ten jedyny jest nieosiągalny.

Dociskała dłonie to oczu z taką... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

Dociskała dłonie to oczu z taką siłą, by zobaczyć tańczące białe plamki pod powiekami. Ale i to nie zatamowało wylewu jej łez.

'' to było wtedy kiedy spała u... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

'' to było wtedy, kiedy spała u mnie drugi raz. wstała wcześniej niż ja ,bo kiedy wszedłem do kuchni, ona siedziała już z kawą w ręku, miała lekko mokre włosy, gdzieniegdzie kropelki wody wsiąkały w moją koszulkę, bo miała ją na sobie. Jak tak na nia patrzyłem, po prawie nieprzespanej nocy, bez makijażu, z wilgotnymi włosami, widziałem najpiękniejszą dziewczynę, jaką znałem. Nadal jest taka, prawie idealna, z niesamowitym śmiechem i spojrzeniem. Z takim głupim grymasem, kiedy nie chce mi się wyprasować koszuli. Marzenie każdego, tylko że właśnie wtedy zrozumiałem,że jej nie kocham... tego wieczora zdradzilem ją po raz pierwszy. "

W zimowy mroźny wieczór biegłam... teksty

onna dodano: 13 marca 2010

W zimowy, mroźny wieczór biegłam na spotkanie z Tobą. Kiedy nagle ujrzałam Ciebie z inną... Z wrażenia upadłam na ziemię skutą lodem. Nie bolała mnie ani ręka, ani noga, ani żadna inna kończyna... Nie wiem tylko, dlaczego tak nagle zabolało mnie serce...

Ktoś mnie zdeptał tak od środka.... teksty

onna dodano: 13 marca 2010

Ktoś mnie zdeptał tak od środka. Wszystko mnie boli.

That dream still come back. That will... teksty

onna dodano: 13 marca 2010

That dream still come back. That will be just like before. Still love me.

Położyła swoją dłoń na miejscu... teksty

onna dodano: 12 marca 2010

Położyła swoją dłoń na miejscu, gdzie powinno leżeć serce. biło, wolno i nieodwołalnie mimo jej próśb. kiedyś kochała życie, była radosna.. ale co ma teraz począć, skoro cząstka tego życia odeszła.. zbyt duża, by mogła to teraz znieść. wmawiała sobie, że będzie lepiej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV