głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Wszystko co mnie otacza było jak piękny sen nagle poczułam dreszcz głos i jego cień. Szybko zamknęłam oczy by nie widzieć co się dzieje Bicie serca przyśpiesza

onna

onna.moblo.pl
Wszystko co mnie otacza było jak piękny sen nagle poczułam dreszcz głos i jego cień. Szybko zamknęłam oczy by nie widzieć co się dzieje Bicie serca przyśpiesza t
Wszystko co mnie otacza było jak... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

Wszystko, co mnie otacza było jak piękny sen, nagle poczułam dreszcz, głos i jego cień. Szybko zamknęłam oczy by nie widzieć co się dzieje, Bicie serca przyśpiesza, tętno a dalej nie wiem. Widziałam smutek, widziałam łzy, widziałam kłótnie, Teraz stoję gdzieś na deszczu patrzę jak spływają krople, Chmury płaczą, zalewając mnie smutkiem, a ja Zamiast się bronić wolę poddać się i uciec. Kiedyś to była przyjaźń, teraz tylko co tam. Latarnie się tu świecą jak na twarzy głupi brokat, I znów pytam Boga co będzie jutro, Czy dam radę tu przeżyć, czy znów usłyszę twój głos? W nocy kiedy chcę naprawdę płakać słyszę ten głos, mam ochotę się zataczać, ale najpierw przemyślę czego tak naprawdę chcę, a potem dopiero przysłoni mnie szarości cień.

Powiedz powiedz powiedz mi czy... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

Powiedz, powiedz, powiedz mi czy każdy dzień daje Ci gwarancje na to, że Jesteś kimś, kochasz żyć i czujesz to zanim zaśniesz I czy tak naprawdę pięknie jest, że nie mogło być spoko bardziej Więc niby po co martwisz się jak ja się martwie? Czy naprawdę to jest szczere, na 100% czyste i prawdziwe, Bo sam już nie wiem po czym chodzę, co przyjdzie, czym żyje Mam dość tego i niech wszystko spłonie bo, Wciąż jesteśmy sobą w życiu, ale to życie to nie to.

 Czy ty aby nie masz problemu z... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

- Czy ty aby nie masz problemu z alkoholem mój drogi? - Zdecydowanie to alkohol ma problem ze mną!

 Wypijmy za błędy.  To się... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

- Wypijmy za błędy. - To się ostro nawalimy.

 Co robisz zawsze wtedy gdy nie... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

- Co robisz zawsze wtedy, gdy nie możesz zasnąć? - Liczę owieczki, a ty? - A ja minuty, które upłynęły od naszego ostatniego spotkania.

 Minęło pół roku a Ty dalej... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

- Minęło pół roku, a Ty dalej zapluwasz się herbatą gdy go widzisz. - Czas jest przeciwko mnie. - Po prostu nie chcesz o nim zapomnieć. -Problemw tym, że ja nie mam o czym zapominać. Nie łączyło nas nicoprócz paru przypadkowych rozmów, uśmiechów i dróg. Po prostu każdejego słowowywarło zbyt duże piętno na życiorysie. Byle korektor i ruchzegarka wprzód tego nie zmyje.

 Boję się.  To dowód że... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

- Boję się. - To dowód, że kochasz życie.

 Wiesz... Nie wiem jak to... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

-Wiesz... Nie wiem jak to powiedzieć.. My chyba.. No wiesz.. -Nie musisz być taki delikatny. Powiedz ?wypierdalaj?, bo to właśnie usiłujesz mi powiedzieć?

 Boję się..   Czego?   Że... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

- Boję się.. - Czego? - Że nigdy już nie będę tak szczęśliwa jak teraz..

 Czym się różni kobieta od... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

-Czym się różni kobieta od mężczyzny? - Kiedy facet kocha kobietę, z którą nie może być zalicza każdą inną by o niej zapomnieć. Kobieta zaś odstrasza każdego innego mężczyznę, gdy ten jedyny jest nieosiągalny.

Dociskała dłonie to oczu z taką... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

Dociskała dłonie to oczu z taką siłą, by zobaczyć tańczące białe plamki pod powiekami. Ale i to nie zatamowało wylewu jej łez.

'' to było wtedy kiedy spała u... teksty

onna dodano: 14 marca 2010

'' to było wtedy, kiedy spała u mnie drugi raz. wstała wcześniej niż ja ,bo kiedy wszedłem do kuchni, ona siedziała już z kawą w ręku, miała lekko mokre włosy, gdzieniegdzie kropelki wody wsiąkały w moją koszulkę, bo miała ją na sobie. Jak tak na nia patrzyłem, po prawie nieprzespanej nocy, bez makijażu, z wilgotnymi włosami, widziałem najpiękniejszą dziewczynę, jaką znałem. Nadal jest taka, prawie idealna, z niesamowitym śmiechem i spojrzeniem. Z takim głupim grymasem, kiedy nie chce mi się wyprasować koszuli. Marzenie każdego, tylko że właśnie wtedy zrozumiałem,że jej nie kocham... tego wieczora zdradzilem ją po raz pierwszy. "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV