głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Chodź zjaramy się powietrzem! nie da się tak . razem możemy wszystko . musiało minąć kilkanaście sekund żebym zrozumiała dlaczego znowu patrzę w dół i na powró

onna

onna.moblo.pl
Chodź zjaramy się powietrzem! nie da się tak . razem możemy wszystko .
 Chodź  zjaramy się powietrzem!... teksty

onna dodano: 20 marca 2010

-Chodź, zjaramy się powietrzem! -nie da się tak . - razem możemy wszystko .

musiało minąć kilkanaście sekund... teksty

onna dodano: 20 marca 2010

musiało minąć kilkanaście sekund , żebym zrozumiała , dlaczego znowu patrzę w dół i na powrót wychodzą mi rumieńce - a także czemu nerwy skręcają mi żołądek , skąd w moich oczach wzięło się tyle wilgoci i z jakiego powodu mam ochotę wybiec z pokoju . odrzucenie - to było to . tak silnie nie poczułam go jeszcze nigdy w życiu

Nadchodzi wiosna  chciałabym się... teksty

onna dodano: 20 marca 2010

Nadchodzi wiosna, chciałabym się zakochać, bo to dałoby mi na chwilę siłę by iść. Ale tak, wiesz, zakochać bez wielkich wyznań i rzucania się pod tramwaj. Zakochać tak z wieczornymi pocałunkami i tyle.

kupie czerwone wino  usiądę na... teksty

onna dodano: 20 marca 2010

kupie czerwone wino, usiądę na dywanie i będę się sama ze sobą sprzeczała, że już cię nie kocham.

Alkohol już nie pomaga  nie oglądam... teksty

onna dodano: 20 marca 2010

Alkohol już nie pomaga, nie oglądam zdjęć, bo brak mi odwagi.

A kiedy spojrzała w lekko zaparowane... teksty

onna dodano: 20 marca 2010

A kiedy spojrzała w lekko zaparowane lustro i zobaczyła niezgrabną,krótkonogą bladą kobietę o zbyt rozłożystych biodrach i okrągłej twarzy i mysich włosach pomyślała,że ma za swoje,skoro mogła pomyśleć,że taką pokrakę jak ona można kochać.

...Zatem spójrz na tyle na ile... teksty

onna dodano: 20 marca 2010

...Zatem spójrz na tyle na ile daleko pozwala oko byś dojrzał człowieka stojącego obok ciebie w miłości w ludzkich sercach ostatnie nadzieje a kiedy widzę jak nawzajem ignorujemy siebie Bliźniemu podaj pomocna dłoń jak będzie w potrzebie uśmiechnij się choć może wydać ci się obcy Każdy z nas w trudnych chwilach potrzebuje pomocy kiedy niepewną ścieżką kroczy...

Jeżeli dwoje ludzi decyduje się... teksty

onna dodano: 20 marca 2010

Jeżeli dwoje ludzi decyduje się być ze sobą to znaczy, że od tej pory nie liczy się już "ja" lecz "my", liczą się wspólne potrzeby, wspólne plany, wspólne marzenia, wszystko staje się jednością. Z dwóch ciał powstaje jedna dusza, jedno serce. I nieważne czy to jest pierwsza miłość, druga czy dziesiąta, zawsze należy traktować ją jako jedyną, wyjątkową i niepowtarzalną, a przede wszystkim o s t a t n i ą.

Czuje się dziś taka wyprana z... teksty

onna dodano: 20 marca 2010

Czuje się dziś taka wyprana z jakichkolwiek uczuć. Mam brak chęci do czegokolwiek. Jestem taka nie potrzebna nikomu. Nie rozumiem czemu jednego dnia rozpiera mnie energia zaś drugiego dnia bez powodu mam doła. Dziwie się tylko jak Ty to wszytko znosisz .. tą moją zmienność nastrojów.

Czy nie uważasz   że gdyby wtedy... teksty

onna dodano: 20 marca 2010

Czy nie uważasz, że gdyby wtedy choć na chwilę, zwolniło się tempo, sprawy potoczyłyby się inaczej? nie popłynęłyby wówczas łzy, a tamtej nocy spałabym spokojnie. nie byłoby wiecznego strachu i wyrzutów sumienia, ale teraz gdy to wszystko się stało, jest mi to obojętne, czy istniejemy dla siebie czy nie.

 A co jeśli Czerwony Kapturek... teksty

onna dodano: 20 marca 2010

-A co jeśli Czerwony Kapturek kochał Wilka. ? -to jest wielce prawdopodobne... -więc? -... chory z miłości ,obsesyjnie kochając Czerwonego Kapturka wolał ją zjeść, by nikt więcej nie mógł jej pokochać.

  Czy ja śnię?  Nie.  Więc... teksty

onna dodano: 19 marca 2010

`-Czy ja śnię? -Nie. -Więc, dlaczego tu jesteś? -Bo mnie potrzebowałaś. -Ale... -Tak, kocham Cię bardzo mocno. `

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV