głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Czuje się dziś taka wyprana z jakichkolwiek uczuć. Mam brak chęci do czegokolwiek. Jestem taka nie potrzebna nikomu. Nie rozumiem czemu jednego dnia rozpiera mn

onna

onna.moblo.pl
Czuje się dziś taka wyprana z jakichkolwiek uczuć. Mam brak chęci do czegokolwiek. Jestem taka nie potrzebna nikomu. Nie rozumiem czemu jednego dnia rozpiera mnie ene
Czuje się dziś taka wyprana z... teksty

onna dodano: 20 marca 2010

Czuje się dziś taka wyprana z jakichkolwiek uczuć. Mam brak chęci do czegokolwiek. Jestem taka nie potrzebna nikomu. Nie rozumiem czemu jednego dnia rozpiera mnie energia zaś drugiego dnia bez powodu mam doła. Dziwie się tylko jak Ty to wszytko znosisz .. tą moją zmienność nastrojów.

Czy nie uważasz  że gdyby wtedy... teksty

onna dodano: 20 marca 2010

Czy nie uważasz, że gdyby wtedy choć na chwilę, zwolniło się tempo, sprawy potoczyłyby się inaczej? nie popłynęłyby wówczas łzy, a tamtej nocy spałabym spokojnie. nie byłoby wiecznego strachu i wyrzutów sumienia, ale teraz gdy to wszystko się stało, jest mi to obojętne, czy istniejemy dla siebie czy nie.

 A co jeśli Czerwony Kapturek... teksty

onna dodano: 20 marca 2010

-A co jeśli Czerwony Kapturek kochał Wilka. ? -to jest wielce prawdopodobne... -więc? -... chory z miłości ,obsesyjnie kochając Czerwonego Kapturka wolał ją zjeść, by nikt więcej nie mógł jej pokochać.

 Czy ja śnię? Nie. Więc... teksty

onna dodano: 19 marca 2010

`-Czy ja śnię? -Nie. -Więc, dlaczego tu jesteś? -Bo mnie potrzebowałaś. -Ale... -Tak, kocham Cię bardzo mocno. `

 Nienawidzę Cię..  Ale.. Dlaczego?... teksty

onna dodano: 19 marca 2010

-Nienawidzę Cię.. -Ale.. Dlaczego? -Bo jesteś jedyną osobą, która może mnie zabić jednym słowem. A nawet nie słowem, bo gestem. A nawet i nie gestem. Złym spojrzeniem, uśmiechem do tej blondynki po drugiej stronie, zamyśleniem o koleżance z klasy. Nienawidzę cię za to.

Ona tylko chciała abyś o niej nie... teksty

onna dodano: 19 marca 2010

Ona tylko chciała abyś o niej nie zapomniał..

  Masz jakiś inny głos.  Mam... teksty

onna dodano: 19 marca 2010

- Masz jakiś inny głos. - Mam taki głos jak jestem szczęśliwa.

 choć uwierz że naprawdę nigdy... teksty

onna dodano: 18 marca 2010

`choć uwierz, że naprawdę nigdy Cię nie zostawię, mimo, że wiemy, że my to nie to co czuję, że tym bardziej będzie łatwiej mi samej, tak bardzo chciałam, żeby to był on.

Ona nie przypominała... teksty

onna dodano: 18 marca 2010

Ona nie przypominała podręcznikowego bóstwa, nieziemskiej bogini, muzy wielkich artystów, co jednym spojrzeniem darowuje natchnienie. Nie była podobna do nocy gwieździstej ani dnia soczystego. Nie była ideałem. Nie przypominała niczego, co piękne. Mówiła, że nie okazuje uczuć, ale robiła to mówiąc o nich. Próbowała być egoistką, bezskutecznie. Żyła po swojemu i chciała kogoś, kto będzie miał swój świat i znajdzie w nim dla niej miejsce. Nie chciała wiele, chciała jedynie mieć wszystko. Nie chciała podbić świata, tylko by ktoś go podbił dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie. Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo. Chciała żyć długo, ale nie dożyć starości. Umrzeć po cichu, ale żeby każdy o tym wiedział.

cholernie się boję. boję się... teksty

onna dodano: 18 marca 2010

cholernie się boję. boję się tego co będzie za dwa lata, albo i dłużej. boję się, że zapomnę jakim był cudownym człowiekiem. że zapomnę, ile dla mnie znaczył. zapomnę, co to znaczy kochać i znów miłość będzie dla mnie takim obcym uczuciem... boję się, że zapomnę, że ktoś taki jak on w ogóle istniał. że jego imię znów będzie tylko zwykłym imieniem. że zapomnę, na czym polega prawdziwe uczucie. bo wiem, że to on mnie jego nauczył. on był cudowny... idealny. nigdy nie mogłam zrozumieć dlaczego wybrałam właśnie Jego.

odruchowo tona łez poleciała mi po... teksty

onna dodano: 18 marca 2010

odruchowo tona łez poleciała mi po policzkach , czułam jak moje serce cholernie piecze . ale nie , przecież muszę być silna , nie mogę się załamać . powiedziałam , że wszystko w porządku i szybko zapomnę .. pobiegłam do domu , choć ledwo stałam na nogach , ale nie mogłam się poddać , nikt nie mógł poznać po mnie smutku . wytarłam łzy . niepotrzebnie , kolejna partia wylała się z moich oczy w niespełna sekundę . nie potrafiłam nad sobą zapanować . skulona usiadłam na krawężniku krzycząc , czemu to właśnie ja straciłam swój najsłodszy narkotyk . otępiona , zalana łzami , spuchnięta ... nie podniosłam się już nigdy z tego jebanego dołu.

nie ma nas rozdział trzeba zamknąc... teksty

onna dodano: 17 marca 2010

nie ma nas, rozdział trzeba zamknąc warto ogrzać się żeby nie zamarznąć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV