głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Nienawidzę Cię.. Ale.. Dlaczego? Bo jesteś jedyną osobą która może mnie zabić jednym słowem. A nawet nie słowem bo gestem. A nawet i nie gestem. Złym spojrzeni

onna

onna.moblo.pl
Nienawidzę Cię.. Ale.. Dlaczego? Bo jesteś jedyną osobą która może mnie zabić jednym słowem. A nawet nie słowem bo gestem. A nawet i nie gestem. Złym spojrzenie
 Nienawidzę Cię..   Ale.. Dlaczego?... teksty

onna dodano: 19 marca 2010

-Nienawidzę Cię.. -Ale.. Dlaczego? -Bo jesteś jedyną osobą, która może mnie zabić jednym słowem. A nawet nie słowem, bo gestem. A nawet i nie gestem. Złym spojrzeniem, uśmiechem do tej blondynki po drugiej stronie, zamyśleniem o koleżance z klasy. Nienawidzę cię za to.

Ona tylko chciała abyś o niej nie... teksty

onna dodano: 19 marca 2010

Ona tylko chciała abyś o niej nie zapomniał..

   Masz jakiś inny głos.    Mam... teksty

onna dodano: 19 marca 2010

- Masz jakiś inny głos. - Mam taki głos jak jestem szczęśliwa.

 choć uwierz  że naprawdę nigdy... teksty

onna dodano: 18 marca 2010

`choć uwierz, że naprawdę nigdy Cię nie zostawię, mimo, że wiemy, że my to nie to co czuję, że tym bardziej będzie łatwiej mi samej, tak bardzo chciałam, żeby to był on.

Ona nie przypominała... teksty

onna dodano: 18 marca 2010

Ona nie przypominała podręcznikowego bóstwa, nieziemskiej bogini, muzy wielkich artystów, co jednym spojrzeniem darowuje natchnienie. Nie była podobna do nocy gwieździstej ani dnia soczystego. Nie była ideałem. Nie przypominała niczego, co piękne. Mówiła, że nie okazuje uczuć, ale robiła to mówiąc o nich. Próbowała być egoistką, bezskutecznie. Żyła po swojemu i chciała kogoś, kto będzie miał swój świat i znajdzie w nim dla niej miejsce. Nie chciała wiele, chciała jedynie mieć wszystko. Nie chciała podbić świata, tylko by ktoś go podbił dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie. Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo. Chciała żyć długo, ale nie dożyć starości. Umrzeć po cichu, ale żeby każdy o tym wiedział.

cholernie się boję.  boję się... teksty

onna dodano: 18 marca 2010

cholernie się boję. boję się tego co będzie za dwa lata, albo i dłużej. boję się, że zapomnę jakim był cudownym człowiekiem. że zapomnę, ile dla mnie znaczył. zapomnę, co to znaczy kochać i znów miłość będzie dla mnie takim obcym uczuciem... boję się, że zapomnę, że ktoś taki jak on w ogóle istniał. że jego imię znów będzie tylko zwykłym imieniem. że zapomnę, na czym polega prawdziwe uczucie. bo wiem, że to on mnie jego nauczył. on był cudowny... idealny. nigdy nie mogłam zrozumieć dlaczego wybrałam właśnie Jego.

odruchowo tona łez poleciała mi po... teksty

onna dodano: 18 marca 2010

odruchowo tona łez poleciała mi po policzkach , czułam jak moje serce cholernie piecze . ale nie , przecież muszę być silna , nie mogę się załamać . powiedziałam , że wszystko w porządku i szybko zapomnę .. pobiegłam do domu , choć ledwo stałam na nogach , ale nie mogłam się poddać , nikt nie mógł poznać po mnie smutku . wytarłam łzy . niepotrzebnie , kolejna partia wylała się z moich oczy w niespełna sekundę . nie potrafiłam nad sobą zapanować . skulona usiadłam na krawężniku krzycząc , czemu to właśnie ja straciłam swój najsłodszy narkotyk . otępiona , zalana łzami , spuchnięta ... nie podniosłam się już nigdy z tego jebanego dołu.

nie ma nas  rozdział trzeba zamknąc... teksty

onna dodano: 17 marca 2010

nie ma nas, rozdział trzeba zamknąc warto ogrzać się żeby nie zamarznąć.

Który raz stała tam  szukając... teksty

onna dodano: 17 marca 2010

Który raz stała tam, szukając wspomnień.

Wiesz co robię wieczorami? Wtedy... teksty

onna dodano: 16 marca 2010

Wiesz co robię wieczorami? Wtedy, gdy najbardziej mi Ciebie brak? Układam pasjansa. Mówią, żę to dla starych panien. Stara nie jestem. Może dlatego to tak dziwi, ale wiesz ,że pomaga? Pomaga. Bardziej niż kilogramy zjedzonej czekolady i litry wylanych łez. Tylko wiesz, cholera, nigdy nie udało mi się go ułożyć. Nawet w głupim pasjansie nie mam swojego szczęśliwego zakończenia.

niby czemu pierwsza miałabym nie... teksty

onna dodano: 16 marca 2010

niby czemu pierwsza miałabym nie napisać.? bo będziesz wiedział,że mi zależy. widzisz,dziewczyny też czasem bywają dumne. i chociaż wiesz,że cholernie mi zależy,to po co mam Ci to wciąż udowadniać.?

18:18. i że niby myślisz o mnie.?... teksty

onna dodano: 16 marca 2010

18:18. i,że niby myślisz o mnie.? zabawne,może to znaczy,że ja obsesyjnie myślę o Tobie.? jesteś tak cholernie obojętny,nawet pewnie nie zdajesz sobie z tego sprawy. wkurza mnie,że jestem na każde Twoje zawołanie,a Ty mnie ciągle ignorujesz. a najgorsze,że po tym wszystkim wiesz,że i tak przyjdę. zawsze wracam. bo ja należę do tych osób,które notorycznie wybaczają. jestem wręcz zdolna przeprosić Cię za to,że mnie skrzywdziłeś. bo Ty sobie sam dasz radę,ale ja nie. potrzebuję Cię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV