głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Który raz stała tam szukając wspomnień. Wiesz co robię wieczorami? Wtedy gdy najbardziej mi Ciebie brak? Układam pasjansa. Mówią żę to dla starych panien. Stara

onna

onna.moblo.pl
Który raz stała tam szukając wspomnień.
Który raz stała tam  szukając... teksty

onna dodano: 17 marca 2010

Który raz stała tam, szukając wspomnień.

Wiesz co robię wieczorami? Wtedy... teksty

onna dodano: 16 marca 2010

Wiesz co robię wieczorami? Wtedy, gdy najbardziej mi Ciebie brak? Układam pasjansa. Mówią, żę to dla starych panien. Stara nie jestem. Może dlatego to tak dziwi, ale wiesz ,że pomaga? Pomaga. Bardziej niż kilogramy zjedzonej czekolady i litry wylanych łez. Tylko wiesz, cholera, nigdy nie udało mi się go ułożyć. Nawet w głupim pasjansie nie mam swojego szczęśliwego zakończenia.

niby czemu pierwsza miałabym nie... teksty

onna dodano: 16 marca 2010

niby czemu pierwsza miałabym nie napisać.? bo będziesz wiedział,że mi zależy. widzisz,dziewczyny też czasem bywają dumne. i chociaż wiesz,że cholernie mi zależy,to po co mam Ci to wciąż udowadniać.?

18:18. i że niby myślisz o mnie.?... teksty

onna dodano: 16 marca 2010

18:18. i,że niby myślisz o mnie.? zabawne,może to znaczy,że ja obsesyjnie myślę o Tobie.? jesteś tak cholernie obojętny,nawet pewnie nie zdajesz sobie z tego sprawy. wkurza mnie,że jestem na każde Twoje zawołanie,a Ty mnie ciągle ignorujesz. a najgorsze,że po tym wszystkim wiesz,że i tak przyjdę. zawsze wracam. bo ja należę do tych osób,które notorycznie wybaczają. jestem wręcz zdolna przeprosić Cię za to,że mnie skrzywdziłeś. bo Ty sobie sam dasz radę,ale ja nie. potrzebuję Cię.

może i masz rację. może tak... teksty

onna dodano: 16 marca 2010

może i masz rację. może tak właśnie będzie lepiej. faktycznie,ja wręcz uzależniłam się od Ciebie. to niezdrowe. to zakrawa na nienormalność. cóż. każdy ma jakąś słabość. moją jesteś Ty.

dziwi mnie to co jest teraz. było... teksty

onna dodano: 16 marca 2010

dziwi mnie to,co jest teraz. było idealnie. stwierdziłam,że nie będę pisać,by dać Ci trochę przestrzeni,byś nie myślał,że teraz musimy non stop pisać,spędzać razem czas. ale to trzeci,cholerny dzień jak nie piszesz. tak,wiem,wysłałeś mi życzenia. dziękuję. ale to tyle. jesteś na tym cholernym gg i nawet się nie odezwiesz. ustawiam prowokujące opisy,zachęcam Cię,a Ty nic. naprawdę nie tęsknisz.? bo ja mam ochotę napisać do Ciebie kochanie. mam ochotę przytulić się do Ciebie. jeszcze raz poczuć Twój spokój. usłyszeć Twój beztroski śmiech. kocham Cię do granic wytrzymałości,a Ty.? Ty idealnie radzisz sobie beze mnie. nie tak powinno być.

Marzenia... Któż ich nie ma?... teksty

onna dodano: 16 marca 2010

Marzenia... Któż ich nie ma? Każdy czeka na ich spełnienie. Lecz wypadałoby zastanowić się, czy warto czekać na ich spełnienie przez całe życie? W końcu życie mamy tylko jedno. Nikt nam nie zwróci straconych dni, miesięcy, lat... Nie czekaj z marzeniami...

Moze... moze teraz jestes wobec mnie... teksty

onna dodano: 16 marca 2010

Moze... moze teraz jestes wobec mnie szczery. Ale co bedzie jutro, kiedy przypomnisz sobie inne powody, dla ktorych ze mna zerwales? Nastepnym razem tez tak bedzie. Odejdziesz, jesli uznasz taki ruch za sluszny

Po raz pierwszy napis na papierosach... teksty

onna dodano: 15 marca 2010

Po raz pierwszy napis na papierosach " palenie zabija " brzmiał jak obiecująca zachęta.

Odprawiła go niedbałym machnięciem... teksty

onna dodano: 15 marca 2010

Odprawiła go niedbałym machnięciem i odeszła, trzymając głowę wysoko uniesioną. Nie będzie płakać. To poniżej jej godności.

otwórz szerzej drzwi  zaufaj mi.  teksty

onna dodano: 15 marca 2010

otwórz szerzej drzwi, zaufaj mi.

 A największą jej wadą było to... teksty

onna dodano: 15 marca 2010

`A największą jej wadą było to, że przeogromnie tęskniła. Myślała o nim nieustannie. To weszło jej w nawyk. Najgorsze było jednak to, że chciała się tego oduczyć, natomiast nie wiedziała jak...`

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV