głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna żal mi tamtych nocy i dni ciepła twoich rąk. Telefon komórkowy znów zabrzmiał dla niej ulubioną melodyjką oznaczającą przychodzący sms. Odblokowała i spojrzała

onna

onna.moblo.pl
żal mi tamtych nocy i dni ciepła twoich rąk.
żal mi tamtych nocy i dni  ciepła... teksty

onna dodano: 3 luty 2010

żal mi tamtych nocy i dni, ciepła twoich rąk.

Telefon komórkowy znów zabrzmiał... teksty

onna dodano: 2 luty 2010

Telefon komórkowy znów zabrzmiał dla niej ulubioną melodyjką, oznaczającą przychodzący sms. Odblokowała i spojrzała na ekran. Jej mordka odzyskała dawny uśmiech, gdy patrzyła na imię, które wysłało jej wiadomość. Mimo, iż pytał się tylko, jak się jej spało, skakała z radości jak głupia. I nazwał ją słoneczkiem. Poczuła, że w żołądku coś jej się kołacze =)

  Często gdy pokłóciła się z... teksty

onna dodano: 2 luty 2010

` Często gdy pokłóciła się z kimś zamykała się w swoim małym pokoju. Nie wychodziła przez jakiś czas, Nikt nie wiedział dlaczego i myśleli, że odpoczywa. Ale ona zamykała się w swoich czterech ścianach po to żeby nikogo nie skrzywdzić swoimi słowami, choć ludzie krzywdzili ją codziennie...

Ale zanim zdążyła pomyśleć... teksty

onna dodano: 1 luty 2010

Ale zanim zdążyła pomyśleć, wyciągnęła rękę i o dziwo, tym razem (a przecież ile razy wyciągała rękę, napotykała pustkę) jej dłoń trafiła na dłoń innego człowieka, mężczyzny na dodatek, który chwycił ją mocno, pomógł zachować równowagę. I nie tylko chwycił i przytrzymał, ale jeszcze przyciągnął do siebie i nagle wydarzyło się coś, czemu nie mogła tak od razu dać wiary, a jednak... Ta ciepła dłoń to była dłoń mężczyzny jej życia.

Mimo wszystko jestem mu wdzieczna... teksty

onna dodano: 1 luty 2010

Mimo wszystko jestem mu wdzieczna, że przynajmniej przez te 5 minut czułam się najzajebiściej na świecie.

Miałam rację  nie żałuj  bo to... teksty

onna dodano: 1 luty 2010

Miałam rację, nie żałuj, bo to prawda kiedy mnie już nie będzie,uświadomisz sobie, że byłam najlepszą rzeczą, która Ci się przytrafiła.

bo niby po co myślisz że ktoś Cię... teksty

onna dodano: 1 luty 2010

bo niby po co myślisz,że ktoś Cię bierze na poważnie?

 bądź!  po co?  wtedy będę... teksty

onna dodano: 31 stycznia 2010

-bądź! -po co? -wtedy będę szczęśliwa!

przepraszam  nie miałam w planach... teksty

onna dodano: 31 stycznia 2010

przepraszam, nie miałam w planach zakochać się w Tobie..

i po tylu miesiącach mówisz ze do... teksty

onna dodano: 27 stycznia 2010

i po tylu miesiącach mówisz ze do siebie nie pasujemy? to jakbyś powiedział biedronce ze nie pasują do niej kropki a w czerwonym jest jej nie do twarzy..

 Ludzie boją się przyznać jak... teksty

onna dodano: 25 stycznia 2010

"Ludzie boją się przyznać jak duża część ich życia zależy od szczęścia. To przerażające, że tak dużo nie podlega ich kontroli. Są chwile w czasie meczu, kiedy piłka uderza w górę siatki i przez ułamek sekundy może przelecieć dalej lub cofnąć się. Z odrobiną szczęścia leci dalej i wygrywasz, albo nie i przegrywasz..."

  Kim był dla ciebie?   zapytał.... teksty

onna dodano: 25 stycznia 2010

- Kim był dla ciebie? - zapytał. Zamyślona wpatrywała się w okno, powstrzymywała od płaczu mimo, że jej oczy szkliły się. - Kim był...? Był moją duszą. - odparła, wtedy pierwszy raz nie mogła powstrzymać łez. Ona, twarda dziewczyna, licząca zaledwie kilkanaście lat, dziewczyna która nauczyła się życia w tak krótki czasie, dziś nie umiała, płakała za nim jak małe dziecko za ukochanym pluszowym misiem`

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV