głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna podniosła się. i zaczęła biec dalej przed siebie. nie poszła na łatwiznę nie odebrała sobie życia. odchodziła. z każdą sekundą coraz bardziej po drugiej stronie

onna

onna.moblo.pl
podniosła się. i zaczęła biec dalej przed siebie. nie poszła na łatwiznę nie odebrała sobie życia.
podniosła się. i zaczęła biec... teksty

onna dodano: 31 marca 2010

podniosła się. i zaczęła biec dalej, przed siebie. nie poszła na łatwiznę - nie odebrała sobie życia.

odchodziła. z każdą sekundą coraz... teksty

onna dodano: 31 marca 2010

odchodziła. z każdą sekundą coraz bardziej, po drugiej stronie. - a on stał i patrzył uświadamiając sobie, że traci coś cennego, coś czego sam się pozbył.

przestań tak przeżywać  do... teksty

onna dodano: 31 marca 2010

przestań tak przeżywać, do cholery! to był tylko kolejny palant w Twoim życiu! nie pierwszy i nie ostatni, przywyknij.

gdzie się nie oglądnę  widzę... teksty

onna dodano: 31 marca 2010

gdzie się nie oglądnę, widzę całujące, obściuskujące się pary. - wiesz co wtedy myślę.? - ile ta panna da się jeszcze poniżać, i kiedy w końcu otworzą się jej oczy.

a mój chłopak wcale nie musi być... teksty

onna dodano: 30 marca 2010

a mój chłopak wcale nie musi być sławnym aktorem . i nawet nie chcę by był . najważniejsze , żeby wiedział , że uwielbiam gorzką herbatę i zbyt słodką czekoladę , zasypiam zawinięta szczelnie kołdrą, tuląc ukochanego miśka od niego . < 3 uwielbiam pocałunki w czółko , długie wieczory, chodzenie po murkach, dzicięce zabawy i Kubusia Puchatka . że boję się burzy , nienawidzę pająków , a Buka doprowadza mnie do łez . jem kanapki z serem i truskawki ze śmietaną , kocham tańczyć i skakać po łóżku , mam fioła na punkcie łamania zasad i zawsze mam rację . nie znam się na samochodach , wzruszam się na filmach , lubię pić Kubusia Play'a i ssać smoczek . a ponad wszystko uwielbiam, kiedy mnie przytula . tylko tyle . rozumiesz ? < 3

   teksty

onna dodano: 30 marca 2010

;|

Wiesz jak to jest   kiedy ukochna... teksty

onna dodano: 30 marca 2010

Wiesz jak to jest , kiedy ukochna osoba mija Cię bez słowa? wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy? wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz że jemu już nie zależy? wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu, masz płacz na końcu nosa? wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? nie wiesz? to proszę nie mów mi o tym, że czas leczy rany...

nie potrafiła zasnąć  gdy nie... teksty

onna dodano: 30 marca 2010

nie potrafiła zasnąć, gdy nie napisał sms'a o treści 'dobranoc, skarbie'. nie potrafiła się uśmiechać w ciągu dnia, gdy nie napisał : 'dobrego dnia kochanie'. teraz już nie dostaje żadnych sms'ów. porzucił ją. aby pisać takie wiadomości do innej. a ona spędza bezsenne noce z samą sobą i zamiast uśmiechać się co dnia - krzyczy wewnętrznie z rozpaczy.

biecałam sobie  że już nigdy... teksty

onna dodano: 30 marca 2010

biecałam sobie, że już nigdy więcej nie popatrzę w Twoje oczy. nigdy. bo teraz zamiast swojego odbicia i tych magicznych świeczek na mój widok, widzę ją. wszystkie czułe słówka, które mówisz jej każdego dnia, tak jak kiedyś mówiłeś mnie. widzę, to jak bardzo ją kochasz. dlatego, już nigdy nie będę w stanie w nie spojrzeć.

powiedział jej  że to jest koniec.... teksty

onna dodano: 30 marca 2010

powiedział jej, że to jest koniec. tym samym zabrałam jej powietrze, sens życia, oraz zatrzymał pracę jej serca. uruchomił kanaliki łzowe, które już nigdy nie zatrzymały tych przeszklonych łez.

była przekonana  że to szczęście... teksty

onna dodano: 30 marca 2010

była przekonana, że to szczęście wybiera ludzi, a nie na odwrót. właśnie to przekonanie, zmusiło ją do zachowań, niemal obsesyjnych.

wcale nie chciałam wiele.... teksty

onna dodano: 30 marca 2010

wcale nie chciałam wiele. zadowoliłabym się tylko twoją obecnością i dwoma magicznymi słowami, od czasu, do czasu - to wszystko. - ale ty nie byłeś w stanie dać mi nawet tyle, twierdząc, że zbyt trudno mnie kochać ...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV