głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna powiedział jej że to jest koniec. tym samym zabrałam jej powietrze sens życia oraz zatrzymał pracę jej serca. uruchomił kanaliki łzowe które już nigdy nie zatrz

onna

onna.moblo.pl
powiedział jej że to jest koniec. tym samym zabrałam jej powietrze sens życia oraz zatrzymał pracę jej serca. uruchomił kanaliki łzowe które już nigdy nie zatrzymał
powiedział jej  że to jest koniec.... teksty

onna dodano: 30 marca 2010

powiedział jej, że to jest koniec. tym samym zabrałam jej powietrze, sens życia, oraz zatrzymał pracę jej serca. uruchomił kanaliki łzowe, które już nigdy nie zatrzymały tych przeszklonych łez.

była przekonana  że to szczęście... teksty

onna dodano: 30 marca 2010

była przekonana, że to szczęście wybiera ludzi, a nie na odwrót. właśnie to przekonanie, zmusiło ją do zachowań, niemal obsesyjnych.

wcale nie chciałam wiele.... teksty

onna dodano: 30 marca 2010

wcale nie chciałam wiele. zadowoliłabym się tylko twoją obecnością i dwoma magicznymi słowami, od czasu, do czasu - to wszystko. - ale ty nie byłeś w stanie dać mi nawet tyle, twierdząc, że zbyt trudno mnie kochać ...

miała rozmazany tusz  czerwone usta... teksty

onna dodano: 30 marca 2010

miała rozmazany tusz, czerwone usta, rozszerzone źrenice a jej ręce drżały jak nigdy dotąd, stanęła w deszczu na środki ulicy i zaczęła krzyczeć, że miłości nie ma. ówcześnie czytając sms'a, zakończającego jej związek.

teraz idę w deszczową noc przez... teksty

onna dodano: 30 marca 2010

teraz idę w deszczową noc przez ulicę wyklinając życie z papierosem w ręku. spotykam Cię, a Ty pytasz co się stało, przecież zawsze byłam taka poukładana, nigdy nie przeklinałam, nie paliłam. co się stało.!? zostawiłeś mnie, kretynie. papierosy, zastępują mi Ciebie - najwyraźniej muszę być od czegoś uzależniona. a przekleństwa.? przekleństwa pozwalają mi uwolnić wewnętrzną rozpacz, spowodowaną Twoim odejściem.

chciała usłyszeć te dwa magiczne... teksty

onna dodano: 30 marca 2010

chciała usłyszeć te dwa magiczne słowa z jego ust ... nawet jeśli miały by być kłamstwem. chciała poczuć chociaż raz w życiu, że istnieje ktoś, kto jest w stanie podarować jej szczęście, a zabrać smutek.

  muszę od Ciebie odetchnąć.... teksty

onna dodano: 30 marca 2010

- muszę od Ciebie odetchnąć. - sugerujesz, że powinniśmy sobie zrobić przerwę.? - nie. sugeruję, że byłeś moim powietrzem, jednak wszystkimi swoimi kłamstwami - zatruwasz mnie. muszę odetchnąć, nowym świeżym powietrzem.

wolałabym  żebyś nie był ze mną... teksty

onna dodano: 30 marca 2010

wolałabym, żebyś nie był ze mną wcale, niż był przez chwilę, a później zostawił w tak prymitywny sposób. jedyne czego, żałuję to fakt, że Ci tego wszystkiego nie powiedziałam, zanim było za późno.

i uwierz  że ja już niczego od... teksty

onna dodano: 30 marca 2010

i uwierz, że ja już niczego od Ciebie nie oczekuję. żadnych skrajnych uczuć, gorących spojrzeń, ani obietnic, które łamiesz, zanim zdążysz złożyć. ja proszę Cię, tylko o to, abyś zniknął z mojego życia, przyznając, że żałujesz każdego z kłamstw.

wybrał inną. była  bardziej skąpo... teksty

onna dodano: 30 marca 2010

wybrał inną. była, bardziej skąpo ubrana. miała zdecydowanie więcej makijażu, na twarzy. była głośna i niepowtarzalnie wulgarna. a co najważniejsze, miała 'łatwiejszy wjazd do garażu'.

wróciłam do domu  po randce z... teksty

onna dodano: 30 marca 2010

wróciłam do domu, po randce z Tobą. ściągnęłam szpilki i położyłam się na łóżku. zaczęłam się szczypać z niedowierzania, że moje marzenie stało się jawą.

Twój pocałunek  sprawia mój oddech... teksty

onna dodano: 30 marca 2010

Twój pocałunek, sprawia mój oddech coraz płytszym. zatrzymuje moje, niemal niewyczuwalne tętno. powstrzymuje bicie, mojego serca. muszę przyznać, że ta kilku sekundowa śmierć, jest całkiem przyjemna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV