głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Więc chodź pomaluj mój swiat kredki mi się skończyły D czy chociaż wiesz ze ona ma sześc różnych uśmiechów ? ma sześć uśmiechów ? tak. pierwszy gdy coś ją napra

onna

onna.moblo.pl
Więc chodź pomaluj mój swiat kredki mi się skończyły D
Więc chodź pomaluj mój swiat... teksty

onna dodano: 26 marca 2010

Więc chodź pomaluj mój swiat, kredki mi się skończyły ;D

  czy chociaż wiesz  ze ona ma... teksty

onna dodano: 24 marca 2010

- czy chociaż wiesz, ze ona ma sześc różnych uśmiechów ? - ma sześć uśmiechów ? - tak. pierwszy, gdy coś ją naprawdę rozśmieszy. drugi, gdy śmieje się z grzeczności. trzeci, gdy snuje plany. czwarty, gdy śmieje się sama z siebie. piąty, gdy czuje się niezręcznie. i szósty, gdy .. szósty, gdy Go widzi ..

  wiesz   że miłość to tylko... teksty

onna dodano: 24 marca 2010

- wiesz , że miłość to tylko chemiczna reakcja zachodząca w mózgu pod wpływem zwiększonej ilości fenyloetyloaminy , prawda ? . - czyli .. nie wierzysz w romantyczną miłość ? , - to przed chwilą powiedziałam .

 Co ja mam zrobić  żebyśmi... teksty

onna dodano: 23 marca 2010

-Co ja mam zrobić, żebyśmi uwierzyła? -Sam powiedziałeś, że nie jest łatwo odzyskać stracone zaufanie…

Nie lubię chodzić spać zaraz po... teksty

onna dodano: 23 marca 2010

Nie lubię chodzić spać zaraz po kłótni z Tobą. Najpierw przez pierwsze dwie godziny nie mogę zasnąć, bo rozsadza mnie irytacja na Ciebie i cały świat. Potem urządzam sobie zawody na stworzenie łóżka wodnego z potoku moich łez. I dopiero wtedy, gdy mogę już zacząć uczyć pływać się żabką, spoglądam na zegarek i wściekła stwierdzam, że za godzinę znów będę pomykać po ulicach z czerwonymi, zapuchniętymi oczami rodem z horrorów.

boję się twojego uśmiechu. nie... teksty

onna dodano: 23 marca 2010

boję się twojego uśmiechu. nie chcę się w nim zakochać, nie znowu.

Byłam Twoją sanitariuszką  gdy Ona... teksty

onna dodano: 23 marca 2010

Byłam Twoją sanitariuszką, gdy Ona Cię raniła. Całodobowa Panią psycholog, gdy wyrzucałeś z siebie wszystkie krzywdzące słowa rzucone w Twoim kierunku. Przewodnikiem, który wskazywał Ci szlak, gdy się zgubiłeś. Darmową dzi.wką w chwilach zapomnienia. A wszystko to tylko po to, by usłyszeć, że jestem Twą najlepszą przyjaciółką. Przyjaciółką powiadasz...

otworzę oczy  otrząsnę się. i... teksty

onna dodano: 23 marca 2010

otworzę oczy, otrząsnę się. i udam, że ciebie nie było.

leżąc w półmroku bała się... teksty

onna dodano: 23 marca 2010

leżąc w półmroku bała się otworzyć oczy, choć wmawiała sobie, że to powieki są zbyt ciężkie. telefon wciąż uparcie bzyczał na blacie stołu jak natrętna mucha, a ciało bezwładnie leżało na świeżej pościeli.

niby nie pisaliśmy o niczym ważnym... teksty

onna dodano: 23 marca 2010

niby nie pisaliśmy o niczym ważnym, ale podnosił mi się poziom endorfin we krwi, kiedy widziałam jak świeci się okienko z Twoim imieniem na pasku zadań.

podpatruję Cię z daleka   choć nie... teksty

onna dodano: 23 marca 2010

podpatruję Cię z daleka, choć nie jesteś mój a ja nie jestem twoja to i tak pragnę by skraść Ci buziaka i przytulić się do Ciebie.

Wszystkie jesteśmy przepełnione... teksty

onna dodano: 23 marca 2010

Wszystkie jesteśmy przepełnione tęsknotą za dzikością. Nauczono nas wstydzić się swoich pragnień. Zapuszczamy długie włosy, by zasłonić nimi swoje uczucia. Ale cień Dzikiej Kobiety wciąż za nami podąża, dniem i nocą. Nieważne, gdzie jesteśmy, ten cień ma nieodmiennie cztery łapy

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV