głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Który raz stała tam szukając wspomnień Obserwując tamtych dni gasnący płomień Nie ma już i nie będzie tego więcej Jak rozmawiać z zachodzącym dźwiękiem Kto wys

onna

onna.moblo.pl
Który raz stała tam szukając wspomnień Obserwując tamtych dni gasnący płomień Nie ma już i nie będzie tego więcej Jak rozmawiać z zachodzącym dźwiękiem Kto wysł
 Który raz stała tam szukając... teksty

onna dodano: 26 marca 2010

` Który raz stała tam szukając wspomnień Obserwując tamtych dni gasnący płomień Nie ma już i nie będzie tego więcej Jak rozmawiać z zachodzącym dźwiękiem Kto wysługa jej, kto zrozumie Kto poczuje to co tylko ona czuje Nie ma szans rozdział trzeba zamknąć Warto ogrzać się żeby nie zamarznąć Znaleźć miłość, ruszyć z miejsca, zacząć kochać Nowa przyszłość ale inna niż wyśniona Plany jutra ? kiedyś dziecko, nowe życie Lecz z kimś innym niż mówiły obietnice Trzeba składać to łącznie z sobą samą By wędrować nawet drogą rozkopaną Gdzie ma szukać jeśli niebo nie pomaga Wszystko inne tylko ona taka sama.

uspokój te swoje bezsensowne... teksty

onna dodano: 26 marca 2010

uspokój te swoje bezsensowne marzenia i żyj tak jak przedtem.

Jestem Julią  mam lat 23... teksty

onna dodano: 26 marca 2010

Jestem Julią - mam lat 23 dotknęłam kiedyś miłości miała smak gorzki jak filiżanka ciemnej kawy wzmogła rytm serca rozdrażniła mój żywy organizm rozkołysała zmysły odeszła Jestem Julią na wysokim balkonie mam lat tysiąc - żyję.

... Chciałam dostać tylko kawałek... teksty

onna dodano: 26 marca 2010

... Chciałam dostać tylko kawałek nieba, taki malutki, niezauważalny fragment nieboskłonu. Po co? Hmm... A po co dziecku kupuje się wymarzoną zabawkę, nastolatce śliczną bluzkę i w jakim celu dorosły funduje sobie wypasioną furę? No, po co?

to jego bezuczuciowe kocham teksty

onna dodano: 26 marca 2010

to jego bezuczuciowe `kocham`

I wiesz o czym marze ? Aby umieć... teksty

onna dodano: 26 marca 2010

I wiesz o czym marze ? Aby umieć przejść obojetnie . Taak całkowicie obojetnie , bez uczucia żalu czy tęsknoty .

gdy ona zapomniała on zrozumiał... teksty

onna dodano: 26 marca 2010

gdy ona zapomniała, on zrozumiał ile dla niej znaczył.

Więc chodź pomaluj mój swiat... teksty

onna dodano: 26 marca 2010

Więc chodź pomaluj mój swiat, kredki mi się skończyły ;D

 czy chociaż wiesz ze ona ma... teksty

onna dodano: 24 marca 2010

- czy chociaż wiesz, ze ona ma sześc różnych uśmiechów ? - ma sześć uśmiechów ? - tak. pierwszy, gdy coś ją naprawdę rozśmieszy. drugi, gdy śmieje się z grzeczności. trzeci, gdy snuje plany. czwarty, gdy śmieje się sama z siebie. piąty, gdy czuje się niezręcznie. i szósty, gdy .. szósty, gdy Go widzi ..

 wiesz  że miłość to tylko... teksty

onna dodano: 24 marca 2010

- wiesz , że miłość to tylko chemiczna reakcja zachodząca w mózgu pod wpływem zwiększonej ilości fenyloetyloaminy , prawda ? . - czyli .. nie wierzysz w romantyczną miłość ? , - to przed chwilą powiedziałam .

 Co ja mam zrobić żebyśmi... teksty

onna dodano: 23 marca 2010

-Co ja mam zrobić, żebyśmi uwierzyła? -Sam powiedziałeś, że nie jest łatwo odzyskać stracone zaufanie…

Nie lubię chodzić spać zaraz po... teksty

onna dodano: 23 marca 2010

Nie lubię chodzić spać zaraz po kłótni z Tobą. Najpierw przez pierwsze dwie godziny nie mogę zasnąć, bo rozsadza mnie irytacja na Ciebie i cały świat. Potem urządzam sobie zawody na stworzenie łóżka wodnego z potoku moich łez. I dopiero wtedy, gdy mogę już zacząć uczyć pływać się żabką, spoglądam na zegarek i wściekła stwierdzam, że za godzinę znów będę pomykać po ulicach z czerwonymi, zapuchniętymi oczami rodem z horrorów.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV