głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oliiska Zawsze będziesz ze mną jak moje dziary na ręku. I have to tell myself at least ten times a day that if you were meant for me then you’d simply still be here. Bu

oliiska

oliiska.moblo.pl
Zawsze będziesz ze mną jak moje dziary na ręku.
Zawsze będziesz ze mną  jak moje... teksty

oliiska dodano: 29 kwietnia 2016

Zawsze będziesz ze mną, jak moje dziary na ręku.

I have to tell myself at least ten... teksty

oliiska dodano: 29 kwietnia 2016

I have to tell myself at least ten times a day that if you were meant for me then you’d simply still be here.

Budzę się rano z jego imieniem pod... teksty

oliiska dodano: 15 kwietnia 2016

Budzę się rano z jego imieniem pod językiem. I jego twarz mam, jak naskalny rysunek, pod powiekami. Jego wydech jest moim wdechem i zszywa nas naprzemienny strumień życia. Nie otwieram oczu, nie wstaję, tonę w tej porannej wieczności, tracę ciało, zyskuję światło.

 Każdy człowiek powinien mieć... teksty

oliiska dodano: 13 kwietnia 2016

"Każdy człowiek powinien mieć kogoś, kto bez względu na wszystko, usiądzie przy Tobie, złapię Cię za rękę i powie - Nie bój się, jestem przy Tobie."

 Niektórzy faceci sprawiają że... teksty

oliiska dodano: 8 kwietnia 2016

"Niektórzy faceci sprawiają że kobiety płaczą, inni że nie śpią po nocach. Są też tacy którzy sprawiają że kobiety nie mogą przestać się uśmiechać - to są Ci właściwi."

Niestety najczęściej tak w życiu... teksty

oliiska dodano: 8 kwietnia 2016

Niestety najczęściej tak w życiu jest, że nie wiemy komu możemy zaufać. Bliscy potrafią zdradzić, a zupełnie obcy przyjść z pomocą. Większość ludzi woli ufać wyłącznie sobie, bo to najlepszy sposób żeby się nie sparzyć. Zaufanie to krucha rzecz. Raz zdobyta pozwala korzystać z ogromnej swobody, ale utracona jest nie do odzyskania.

Jak mija mi życie w uzależnieniu od... teksty

oliiska dodano: 8 kwietnia 2016

Jak mija mi życie w uzależnieniu od Ciebie? (…) Zbyt wolno, gdy myślę, że może jednak jeszcze gdzieś się zjawisz. Że przemkniesz gdzieś obok, że poczuję Twój zapach, że powiew, który pozostawisz po swoim szybkim, zdecydowanym kroku, rozwieje moje włosy, że spojrzysz na mnie, a w spojrzeniu zobaczę wspomnienie o mnie. Że przez przypadek wpadniesz na mnie na ulicy, ale jak zawsze będziesz się spieszył, więc nawet nie zauważysz, że to ja i rzucisz tylko urwane ‘przepraszam’, a ja w mojej głowie złapię Cię za rękę i ledwo słyszalnym głosem powiem, że nic się nie stało.

 Wcale nie chodzi o fizyczność  o... teksty

oliiska dodano: 8 kwietnia 2016

"Wcale nie chodzi o fizyczność, o namiętne pocałunki i dotyk, który sprawia, że masz gęsią skórkę na całym ciele, To wszystko jest ważne, ale nie najważniejsze. Chodzi o to, żeby mieć w drugiej osobie partnera, kogoś kto Cię wspiera bez względu na wszystko, kto Cię zrozumie, nawet jeśli ma odmienne zdanie. Chodzi o to, abyście dyskutowali, kłócili się, bronili swoich poglądów, żebyście poznawali swoje pasje, nie zamykali się w 4 ścianach, ma być ciekawie, ma się dziać. Chodzi o to by spotkać taką osobę, która sprawi, że będziesz chciał być lepszym człowiekiem i Ci w tym pomoże"

Dlaczego zakładamy  że wszelkie... teksty

oliiska dodano: 8 kwietnia 2016

Dlaczego zakładamy, że wszelkie związki prowadzą do ustatkowania się? Poczekaj na kogoś, kto nie pozwoli, żeby życie Ci uciekło, kto rzuci Ci wyzwanie i cierpliwie poprowadzi poprzez Twoje marzenia. Kogoś spontanicznego, z kim możesz się zatracić w tym świecie. Związek z odpowiednią osobą to wolność, a nie ograniczenie.

Nie przeraża mnie odległość... teksty

oliiska dodano: 8 kwietnia 2016

Nie przeraża mnie odległość między nami. Przeraża mnie twoja bliskość z kimś, kto nie jest mną.

Ciesze się  że istniejesz. Z... teksty

oliiska dodano: 27 marca 2016

Ciesze się, że istniejesz. Z całego serca dziękuje, że tutaj jesteś.

proszę  zobacz jak Ty na mnie... teksty

oliiska dodano: 27 marca 2016

proszę, zobacz jak Ty na mnie działasz. co Ty ze mną wyprawiasz? spójrz mi w oczy. widzisz, one patrzą na Ciebie. dotnij mojej piersi. czujesz? bije dla Ciebie! wejdź dalej w głąb mojej duszy, rozczytaj się w moich myślach, są tylko o Tobie. widzisz, moje oczy płaczą? czy Ty czujesz jak me serce bije? jak ucieka gwałtownie na boki, jak we mnie się wszystko rozrywa, gdy Cie widzę. chce byś był. zrób to dla mnie bo zwariuje. nie mogę już. cała drżę, przytul mnie proszę, boję się, że Cie stracę. dlaczego Ty nic nie mówisz? nie odchodź jeszcze, proszę. wybacz, że Ci to mówię, ale nie potrafię inaczej. posłuchaj, popatrz co ze mną się dzieje. mam lodowate ręce, jakoś mi dziwnie słabo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV