głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oliiska To niewiarygodne jak zawładnął moim światem sercem myślami. jak cholernie uzależnił moje oczy serce dłonie od swojej osoby. jak perfekcyjnie i bez żadnych obaw

oliiska

oliiska.moblo.pl
To niewiarygodne jak zawładnął moim światem sercem myślami. jak cholernie uzależnił moje oczy serce dłonie od swojej osoby. jak perfekcyjnie i bez żadnych obaw poz
To niewiarygodne jak zawładnął... teksty

oliiska dodano: 11 listopada 2014

To niewiarygodne jak zawładnął moim światem, sercem, myślami. jak cholernie uzależnił moje oczy, serce, dłonie od swojej osoby. jak perfekcyjnie i bez żadnych obaw pozwolił mi się w sobie zakochać. pozwolił mi wkroczyć do życia, pozwolił mi być.

Chcę poczuć Twój oddech na mojej... teksty

oliiska dodano: 11 listopada 2014

Chcę poczuć Twój oddech na mojej szyi, Twoje usta dotykające moich. Chcę poczuć jak Twoje palce splatają się moimi tworząc idealną i nierozłączną całość. Chcę poczuć ciepło bijące od Twojego ciała. Chcę poczuć jak Twój wzrok przeszywa moje ciało milimetr po milimetrze. Chcę to znowu poczuć !

Jest tylko On. On u mojego boku  tu... teksty

oliiska dodano: 11 listopada 2014

Jest tylko On. On u mojego boku, tu, teraz i tylko to się liczy. Tu i teraz. A to, kim był dawniej, gdzie był dawniej i z kim był dawniej, to nie ma żadnego, najmniejszego znaczenia. Teraz jest ze mną tu, wśród was. Ze mną, z nikim innym. Tak właśnie myślę, myśląc wciąż o Nim. Nieustannie myśląc o nim, czując zapach jego perfum i ciepło jego ciała. A wy udławcie się tą siedzącą w Was zazdrością. ♥

Jest coś podniecającego w... teksty

oliiska dodano: 11 listopada 2014

Jest coś podniecającego w gotowaniu. Możesz jej podać łyżkę z sosem, żeby spróbowała. Możesz stanąć za nią, napierając na jej pośladki, aby pokazać, jak trzeć ser. Może usiąść na blacie, rozchylając uda. Możesz dolewać jej wina bez ograniczeń. W końcu gotujecie. Możesz klepnąć ją w tyłek. Możesz ją ubrudzić, a następnie zdjąć to, co ma na sobie. Możesz ją w końcu nakarmić. A jeśli zrobisz to naprawdę dobrze… Zaprawdę powiadam wam: więcej kobiet doprowadziłem do orgazmu widelcem i makaronem niż innymi częściami ciała.

Chyba mam trochę dość  trochę nie... teksty

oliiska dodano: 8 listopada 2014

Chyba mam trochę dość, trochę nie oddycham, trochę umieram, trochę tracę szczery uśmiech, trochę się zawiodłam.

 Często  gdy leżeliśmy przytuleni... teksty

oliiska dodano: 8 listopada 2014

"Często, gdy leżeliśmy przytuleni do siebie, kładłam głowę na jego piersiach. Gładził delikatnie moje włosy, a ja słuchałam jego bijącego serca. […] Gdy zasypiał, patrzyłam godzinami na niego, jak oddychał miękko i spokojnie. Czasami na moment jego oddech przyśpieszał i wargi rozchylały się lekko. I wtedy chciałam być w jego głowie. Wtedy najbardziej…"

 Śniłeś mi się dzisiaj  było tak... teksty

oliiska dodano: 7 listopada 2014

"Śniłeś mi się dzisiaj, było tak jak kiedyś, aż zatęskniłam i tak mnie w dołku od tego ścisnęło, że obudziłam się w najmilszym momencie. Wiedziałeś, że można tęsknić przez sen? Ja tęsknię."

Niektórych tęsknot nie da się... teksty

oliiska dodano: 7 listopada 2014

Niektórych tęsknot nie da się ukoić. O pewnych rzeczach nie sposób zapomnieć. Niektóre przeżycia zostawiają w nas ślady na zawsze.

Więc jesteś  jesteś  jesteś. Daj... teksty

oliiska dodano: 7 listopada 2014

Więc jesteś, jesteś, jesteś. Daj, niech sprawdzę. Niech Cię dotknę raz jeszcze dłonią i ustami, niech w oczy spojrzę, chociaż najmniej wierzę oślepłym ze zdumienia oczom. Jeszcze Twój głos usłyszeć chcę, zapachem się zaciągnąć. Pojąć Cię raz na zawsze wszystkimi zmysłami i nigdy nie zrozumieć. I ciągle na nowo dochodzić prawdy pocałunkami.

Dotykam Twoich ust palcem dotykam... teksty

oliiska dodano: 7 listopada 2014

Dotykam Twoich ust,palcem dotykam brzegu Twoich ust,rysuję je, jakby wychodziły spod mojej ręki,jakby po raz pierwszy Twoje usta miały się otworzyć, i wystarczy,bym zamknął oczy,aby zmazać to wszystko i zacząć od nowa; za każdym razem tworzę usta,których pragnę,usta wybrane pośród wszystkich,w absolutnej wolności przeze mnie wybrane, aby moja ręka narysowała je na Twojej twarzy, a które przez niezrozumiały dla mnie przypadek dokładnie odpowiadają Twoim ustom, uśmiechającym się pod moimi palcami.

Ja to bym chciała przeżyć taką... teksty

oliiska dodano: 2 listopada 2014

Ja to bym chciała przeżyć taką miłość, ale taką bezgraniczną, taką do końca. Żeby cały świat zniknął, żeby nic się nie liczyło, tylko ten jeden człowiek. Całe moje życie dotąd jest pełne właśnie zupełnie przeciwnych doświadczeń, że ludzie są wymienialni, że w gruncie rzeczy wszystko jedno z kim jesteśmy. Chciałabym ci coś takiego zrobić, żebyś nie mógł beze mnie żyć, żebyś nie mógł o mnie zapomnieć.

Nie pozwól mi zmarznąć  okryj mnie... teksty

oliiska dodano: 2 listopada 2014

Nie pozwól mi zmarznąć, okryj mnie kocem, bądź przy mnie z kubkiem herbaty. Troskliwie głaszcząc mój policzek, delikatnie muskając moje usta.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV