głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oliiska Kiedy Cię widzę świat się zatrzymuje. Zatrzymuje się i wszystko co mi zostaje to Ty i moje oczy które się w Ciebie wpatrują. Nie ma nic więcej. Nie ma hałasu ni

oliiska

oliiska.moblo.pl
Kiedy Cię widzę świat się zatrzymuje. Zatrzymuje się i wszystko co mi zostaje to Ty i moje oczy które się w Ciebie wpatrują. Nie ma nic więcej. Nie ma hałasu nie
Kiedy Cię widzę  świat się... teksty

oliiska dodano: 10 marca 2015

Kiedy Cię widzę, świat się zatrzymuje. Zatrzymuje się i wszystko, co mi zostaje, to Ty i moje oczy, które się w Ciebie wpatrują. Nie ma nic więcej. Nie ma hałasu, nie ma innych ludzi, nie ma myśli ani zmartwień, i to piękne miejsce, i jesteś tylko Ty. Tylko Ty i moje oczy, które się w Ciebie wpatrują.

Nie dostrzegasz  że żyję Twoim... teksty

oliiska dodano: 10 marca 2015

Nie dostrzegasz, że żyję Twoim dotykiem.

Związek to nie jest status dla... teksty

oliiska dodano: 9 marca 2015

Związek to nie jest status dla publicznej wiadomości, aby ludzie wiedzieli, iż jesteśmy zakochani. Związek to dwoje ludzi, którzy się kochają, potrafią przetrwać każdy kryzys. To połączenie miłości oraz przyjaźni. Akceptacja siebie wzajemnie.

Gdybym przytuliła Cię tak mocno jak... teksty

oliiska dodano: 26 luty 2015

Gdybym przytuliła Cię tak mocno jak Cię kocham, pękłyby Ci żebra.

Kocham Cię. To znaczy  że upijam... teksty

oliiska dodano: 26 luty 2015

Kocham Cię. To znaczy, że upijam się Tobą. Poznaje każdy zakątek Twego serca, myśli i duszy.

Jak często znajduje się kogoś... teksty

oliiska dodano: 26 luty 2015

Jak często znajduje się kogoś, czyje usta idealnie pasują do Twoich? Powiem Wam jak często – tylko raz w życiu. Na świecie jest wielu miłych ludzi, w których można się zakochać. Ale jest tylko jedna osoba, której usta idealnie pasują do Twoich.

 Nigdzie nie jesteśmy bardziej... teksty

oliiska dodano: 16 listopada 2014

"Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku, z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem, którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień."

 Jego głos tak delikatnie obejmuje... teksty

oliiska dodano: 16 listopada 2014

"Jego głos tak delikatnie obejmuje litery mojego imienia, że umieram pięć razy w ciągu jednej sekundy."

To niewiarygodne jak zawładnął... teksty

oliiska dodano: 11 listopada 2014

To niewiarygodne jak zawładnął moim światem, sercem, myślami. jak cholernie uzależnił moje oczy, serce, dłonie od swojej osoby. jak perfekcyjnie i bez żadnych obaw pozwolił mi się w sobie zakochać. pozwolił mi wkroczyć do życia, pozwolił mi być.

Chcę poczuć Twój oddech na mojej... teksty

oliiska dodano: 11 listopada 2014

Chcę poczuć Twój oddech na mojej szyi, Twoje usta dotykające moich. Chcę poczuć jak Twoje palce splatają się moimi tworząc idealną i nierozłączną całość. Chcę poczuć ciepło bijące od Twojego ciała. Chcę poczuć jak Twój wzrok przeszywa moje ciało milimetr po milimetrze. Chcę to znowu poczuć !

Jest tylko On. On u mojego boku  tu... teksty

oliiska dodano: 11 listopada 2014

Jest tylko On. On u mojego boku, tu, teraz i tylko to się liczy. Tu i teraz. A to, kim był dawniej, gdzie był dawniej i z kim był dawniej, to nie ma żadnego, najmniejszego znaczenia. Teraz jest ze mną tu, wśród was. Ze mną, z nikim innym. Tak właśnie myślę, myśląc wciąż o Nim. Nieustannie myśląc o nim, czując zapach jego perfum i ciepło jego ciała. A wy udławcie się tą siedzącą w Was zazdrością. ♥

Jest coś podniecającego w... teksty

oliiska dodano: 11 listopada 2014

Jest coś podniecającego w gotowaniu. Możesz jej podać łyżkę z sosem, żeby spróbowała. Możesz stanąć za nią, napierając na jej pośladki, aby pokazać, jak trzeć ser. Może usiąść na blacie, rozchylając uda. Możesz dolewać jej wina bez ograniczeń. W końcu gotujecie. Możesz klepnąć ją w tyłek. Możesz ją ubrudzić, a następnie zdjąć to, co ma na sobie. Możesz ją w końcu nakarmić. A jeśli zrobisz to naprawdę dobrze… Zaprawdę powiadam wam: więcej kobiet doprowadziłem do orgazmu widelcem i makaronem niż innymi częściami ciała.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV