głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oliiska Gentleman będzie otwierał Ci drzwi odsuwał krzesło i nosił ciężkie rzeczy. Nie dlatego ponieważ jesteś bezradna czy słaba. Ale ponieważ chce Ci pokazać że jeste

oliiska

oliiska.moblo.pl
Gentleman będzie otwierał Ci drzwi odsuwał krzesło i nosił ciężkie rzeczy. Nie dlatego ponieważ jesteś bezradna czy słaba. Ale ponieważ chce Ci pokazać że jesteś war
Gentleman będzie otwierał Ci drzwi... teksty

oliiska dodano: 27 marca 2016

Gentleman będzie otwierał Ci drzwi, odsuwał krzesło i nosił ciężkie rzeczy. Nie dlatego, ponieważ jesteś bezradna, czy słaba. Ale ponieważ chce Ci pokazać, że jesteś warta i godna szacunku.

Tak mi się śnisz. Pośrodku... teksty

oliiska dodano: 27 marca 2016

Tak mi się śnisz. Pośrodku łóżka. Przymierzam Twoje policzki. Jest mi w nich wygodnie. Ustami Cię rozpalam. Tak mi się śnisz. Na ramieniu i na brzegach. Każdego morza. Przecież ciągle mi Ciebie za mało. Jesteś blisko we śnie. Po stronie poduszki i pod powiekami. Kiedy wyobrażam sobie kolejny dzień i Twój dotyk.

Poprzytulaj mnie tej nocy w myślach. teksty

oliiska dodano: 27 marca 2016

Poprzytulaj mnie tej nocy w myślach.

 Raz mi się chce żyć  a raz po... teksty

oliiska dodano: 20 marca 2016

"Raz mi się chce żyć, a raz po prostu kurwica człowieka trafia. Kładę się do łóżka i nie potrafię zasnąć, sama nie wiem czemu. Po prostu leżę i tyle. Gapię się w ten sufit i nie umiem niczego zrozumieć. I jest jakoś tak... Tęskno? Smętnie? Nie wiem.(...) Tylko jedną myśl ciągle gdzieś tam mam, w tej głowie. Że chcę do Ciebie."

Ja też się przejechałam. Na... teksty

oliiska dodano: 20 marca 2016

Ja też się przejechałam. Na ludziach. I nie były to dobre podróże. Nie każdy jednak zadaje rany. Warto otwierać drzwi na nowe szczęścia i nowe doznania.

 I nagle pojawiłam się w Twoim... teksty

oliiska dodano: 20 marca 2016

"I nagle pojawiłam się w Twoim życiu, nic od Ciebie nie wymagałam, wręcz przeciwnie, pragnęłam dać Ci więcej niż posiadasz, dużo więcej niż Ty możesz dać mi. Chce Cię bezinteresownie naprawić, uszczęśliwić, ochronić, nie chcę Cię zmieniać, bo cenię Cię za to, jaki jesteś naprawdę. Tak po prostu chce Ci dać coś więcej, tak po prostu lubię z Tobą rozmawiać i Cię rozumiem, a przynajmniej się staram, tęsknię, martwię się i troszczę, obiecuję, że nie zostawię bez wyraźnego powodu. I tak po prostu jestem obecna w Twoim życiu, bez warunków i zasad. Docenisz to kiedyś? Odwzajemnisz? Bo widzisz od dawna mi się wydawało, że wzajemność będzie zbędna. Jednak dziś, właśnie przed chwilą, uświadomiłam sobie jak bardzo potrzebuję pewności, że nie zamieniłbyś mnie na żadną inną. Na żadną."

 Jestem już duża. Nie potrzebuję... teksty

oliiska dodano: 16 marca 2016

"Jestem już duża. Nie potrzebuję bajek. Wolę czyjąś obecność, ciepło bliskiej osoby. Może wyda Ci się to naiwne, ale szalenie lubię się przytulać."

nie wiesz jak trudno jest czekać na... teksty

oliiska dodano: 16 marca 2016

nie wiesz jak trudno jest czekać na Twój oddech na szyi, objęcie ramion i szept przy uchu. nie wiesz, że nawet gdy pada, niebo jest lawendowo spokojne, kiedy trzymasz mnie za rękę i uśmiechasz mi usta. nie wiesz jak dławi pakowana walizka i jak słony smak mają oczy, gdy odwracam głowę by nie widzieć znikania świata. nigdy nie rozgrzeszę Twoich braków.

 Ale jeśli ktoś z was przeżył... teksty

oliiska dodano: 16 marca 2016

"Ale jeśli ktoś z was przeżył kiedyś coś podobnego - jeśli płakał całą noc, aż zabrakło mu łez - to wie, że w końcu przychodzi pewien szczególny rodzaj spokoju. Człowiek czuje się tak, jakby już nic nigdy nie miało się zdarzyć."

 Czasem zbyt mocno wierzymy  że... teksty

oliiska dodano: 16 marca 2016

"Czasem zbyt mocno wierzymy, że ludzie są inni, że ktoś wróci, zrozumie czy przeprosi. To nie życie nas przeraża, ale czekanie na coś, co może nigdy nie przyjść."

 Otrzyj łzy dziecinko... Nie jesteś... teksty

oliiska dodano: 16 marca 2016

"Otrzyj łzy dziecinko... Nie jesteś brzydka, jesteś piękna, masz piękną duszę. Nie dostrzegasz tego? Zobacz. Nie czuj się samotna, jestem z Tobą. Wszystko się ułoży, tylko się nie poddawaj. To ludzie nie dostrzegają osobowości, charakteru, duszy. Widzą tylko wygląd, a po co wygląd? Dusza bardziej się liczy, ale tak wiele osób o tym zapomina. Jesteś cudowna, pamiętaj."

 W życiu spotykasz tylko jedną... teksty

oliiska dodano: 16 marca 2016

"W życiu spotykasz tylko jedną osobę z którą lecą iskry od samego początku. Wymowne spojrzenia, aluzje i gra gestów. Cała reszta to jak odpalanie prawie pustej zapalniczki."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV