głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oliiska Chyba mam trochę dość trochę nie oddycham trochę umieram trochę tracę szczery uśmiech trochę się zawiodłam. Często gdy leżeliśmy przytuleni do siebie kładłam gł

oliiska

oliiska.moblo.pl
Chyba mam trochę dość trochę nie oddycham trochę umieram trochę tracę szczery uśmiech trochę się zawiodłam.
Chyba mam trochę dość  trochę nie... teksty

oliiska dodano: 8 listopada 2014

Chyba mam trochę dość, trochę nie oddycham, trochę umieram, trochę tracę szczery uśmiech, trochę się zawiodłam.

 Często  gdy leżeliśmy przytuleni... teksty

oliiska dodano: 8 listopada 2014

"Często, gdy leżeliśmy przytuleni do siebie, kładłam głowę na jego piersiach. Gładził delikatnie moje włosy, a ja słuchałam jego bijącego serca. […] Gdy zasypiał, patrzyłam godzinami na niego, jak oddychał miękko i spokojnie. Czasami na moment jego oddech przyśpieszał i wargi rozchylały się lekko. I wtedy chciałam być w jego głowie. Wtedy najbardziej…"

 Śniłeś mi się dzisiaj  było tak... teksty

oliiska dodano: 7 listopada 2014

"Śniłeś mi się dzisiaj, było tak jak kiedyś, aż zatęskniłam i tak mnie w dołku od tego ścisnęło, że obudziłam się w najmilszym momencie. Wiedziałeś, że można tęsknić przez sen? Ja tęsknię."

Niektórych tęsknot nie da się... teksty

oliiska dodano: 7 listopada 2014

Niektórych tęsknot nie da się ukoić. O pewnych rzeczach nie sposób zapomnieć. Niektóre przeżycia zostawiają w nas ślady na zawsze.

Więc jesteś  jesteś  jesteś. Daj... teksty

oliiska dodano: 7 listopada 2014

Więc jesteś, jesteś, jesteś. Daj, niech sprawdzę. Niech Cię dotknę raz jeszcze dłonią i ustami, niech w oczy spojrzę, chociaż najmniej wierzę oślepłym ze zdumienia oczom. Jeszcze Twój głos usłyszeć chcę, zapachem się zaciągnąć. Pojąć Cię raz na zawsze wszystkimi zmysłami i nigdy nie zrozumieć. I ciągle na nowo dochodzić prawdy pocałunkami.

Dotykam Twoich ust palcem dotykam... teksty

oliiska dodano: 7 listopada 2014

Dotykam Twoich ust,palcem dotykam brzegu Twoich ust,rysuję je, jakby wychodziły spod mojej ręki,jakby po raz pierwszy Twoje usta miały się otworzyć, i wystarczy,bym zamknął oczy,aby zmazać to wszystko i zacząć od nowa; za każdym razem tworzę usta,których pragnę,usta wybrane pośród wszystkich,w absolutnej wolności przeze mnie wybrane, aby moja ręka narysowała je na Twojej twarzy, a które przez niezrozumiały dla mnie przypadek dokładnie odpowiadają Twoim ustom, uśmiechającym się pod moimi palcami.

Ja to bym chciała przeżyć taką... teksty

oliiska dodano: 2 listopada 2014

Ja to bym chciała przeżyć taką miłość, ale taką bezgraniczną, taką do końca. Żeby cały świat zniknął, żeby nic się nie liczyło, tylko ten jeden człowiek. Całe moje życie dotąd jest pełne właśnie zupełnie przeciwnych doświadczeń, że ludzie są wymienialni, że w gruncie rzeczy wszystko jedno z kim jesteśmy. Chciałabym ci coś takiego zrobić, żebyś nie mógł beze mnie żyć, żebyś nie mógł o mnie zapomnieć.

Nie pozwól mi zmarznąć  okryj mnie... teksty

oliiska dodano: 2 listopada 2014

Nie pozwól mi zmarznąć, okryj mnie kocem, bądź przy mnie z kubkiem herbaty. Troskliwie głaszcząc mój policzek, delikatnie muskając moje usta.

Zapraszam pod kocyk  na gorącą... teksty

oliiska dodano: 2 listopada 2014

Zapraszam pod kocyk, na gorącą czekoladę i dobry film.

Jestem z Tobą wszędzie  jeśli... teksty

oliiska dodano: 26 października 2014

Jestem z Tobą wszędzie, jeśli tylko myślisz o mnie.

Pachniało mi dziś Tobą. Twoją... teksty

oliiska dodano: 26 października 2014

Pachniało mi dziś Tobą. Twoją obecnością. Tym, że jesteś i nie znikałeś. O starych dniach, kiedy byłeś tylko ty. Pachniało mi dziś Tobą. Może to ten szampon. Mój lub Twój. Byliśmy tylko my. Pachniało mi dzisiaj Tobą. Pachniało mi dzisiaj nami.

Zazdrość nie rodzi się z braku... teksty

oliiska dodano: 25 października 2014

Zazdrość nie rodzi się z braku zaufania, ale ze strachu, że stracisz bliską Ci osobę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV