głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oliiska Jeśli miłość przychodzi nie wiadomo skąd to później odchodzi nie wiadomo dokąd. Cisza przyjacielu rozdziela bardziej niż przestrzeń. Brakuje mi Ciebie. Uśmiech

oliiska

oliiska.moblo.pl
Jeśli miłość przychodzi nie wiadomo skąd to później odchodzi nie wiadomo dokąd.
 Jeśli miłość przychodzi nie... teksty

oliiska dodano: 1 października 2016

"Jeśli miłość przychodzi nie wiadomo skąd, to później odchodzi nie wiadomo dokąd."

 Cisza  przyjacielu  rozdziela... teksty

oliiska dodano: 30 września 2016

"Cisza, przyjacielu, rozdziela bardziej niż przestrzeń."

Brakuje mi Ciebie. Uśmiechu na... teksty

oliiska dodano: 29 września 2016

Brakuje mi Ciebie. Uśmiechu na twarzy, oczu zawsze patrzących na mnie z ciekawością dziecka, ust, które może nie zawsze były szczere i głosu, który tak często ci drżał. Brakuje mi twoich rąk, aluzji, uśmiechów, żartów, słownych gier i wymownych spojrzeń. Ale najbardziej tęsknię za nocnymi rozmowami, tak szczerymi i pełnymi bólu jak nigdy, tęsknię za marzeniami o które walczyliśmy i za tymi których już nie mieliśmy siły gonić. Brakuje mi Ciebie, tak normalnego a zarazem niezwykłego, tak szczęśliwego a jednocześnie umierającego z bólu od środka , tak pewnego siebie i tak zagubionego zarazem. Tęsknie za Tobą, lecz nie chcę abyś ty tak mocno tęsknił za mną. Nie mogłabym pozwolić abyś tak cierpiał.

Przytulić się  poczuć bezpiecznie... teksty

oliiska dodano: 29 września 2016

Przytulić się, poczuć bezpiecznie, ten zapach, smak ust, ciepło dłoni które mnie trzymają w objęciach, czuć bicie serca.

Tak mało zostało mnie we mnie. I... teksty

oliiska dodano: 29 września 2016

Tak mało zostało mnie we mnie. I tak mało zostało czasu. Nie wiem czy zdąże nakochać się Ciebie tak jak umiem najładniej. Tak ładnie jak na to zasługujesz.

 Błędy... Zawsze łatwiej wytknąć... teksty

oliiska dodano: 29 września 2016

"Błędy... Zawsze łatwiej wytknąć je komuś, niż zauważyć własne. Więc zanim kogoś osądzisz, sprawdź czy sam jesteś idealny."

Łatwo powiedzieć “kocham”. Ale... teksty

oliiska dodano: 29 września 2016

Łatwo powiedzieć “kocham”. Ale trudno jest być z kimś blisko. Trudno powiedzieć “tak, to Ciebie chcę każdego kolejnego dnia”. Trudno znosić kłótnie. Trudno poświęcać swój czas. Trudno otwierać się przed drugą osób . Trudno złapać za rękę i powiedzieć “chodź, razem damy radę”. Bo to właśnie o to chodzi. O to RAZEM. Musisz być z drugą osobą blisko. Razem. Musisz wiedzieć, ze nie zaśniesz, dopóki nie będziesz miał pewności, że ona wróciła do domu; ze jest bezpieczna. Musisz umieć coś poświęcić. Czasem niewiele, a czasem sporo. To trudne. Trudno rezygnować z czegoś z dnia na dzień. Ale jeśli trafisz na właściwą osobę, będziesz wiedział. Że warto zrezygnować ze wszystkiego. Warto być razem. Bo w życiu pojawia się taki moment, kiedy przestają Cię bawić męskie wyjścia na piwo i zakupy z przyjaciółkami. Chcesz spokoju. Chcesz odpocząć. Trudno znaleźć kogoś, z kim będziesz mógł odpocząć. Nie mówić nic. Złapać za rękę. Zamknąć oczy. I pomyśleć “mam wszystko”[znalezione]

 Nawet brak odpowiedzi jest... teksty

oliiska dodano: 29 września 2016

"Nawet brak odpowiedzi jest odpowiedzią. Tylko trochę bardziej boli."

 Możesz żyć chwilą. Możesz... teksty

oliiska dodano: 28 września 2016

"Możesz żyć chwilą. Możesz oddać gorsze dzisiaj za lepsze jutro. Tylko rób to co czujesz bez dorabiania do tego ideologii. Nie urodziłeś się po to, żeby się tłumaczyć. Nie urodziłeś się po to, żeby zdobywać sympatię każdej spotkanej osoby. Nie urodziłeś się po to, żeby otaczać się osobami i rzeczami, które odejmują ci energię."

Brakowało mi Ciebie  wiesz?... teksty

oliiska dodano: 28 września 2016

Brakowało mi Ciebie, wiesz? Pamiętaj, że to nieważne co się w życiu stanie, ile różnych rzeczy nas rozdzieli czy jak długo ze sobą nie mamy kontaktu. Nie bój się do mnie wracać. Ja na Ciebie zawsze będę czekać bo w moim sercu jest fragment przeznaczony tylko dla Ciebie. Nie ma nikogo kto pasuje tam tak jak Ty.

Cieszysz się z nieszczęścia innych... teksty

oliiska dodano: 26 września 2016

Cieszysz się z nieszczęścia innych, twierdząc, że karma wraca. A ja myślę, że należysz do takich ludzi, do których nikt ani nic nie chce wracać. Nawet karma.

Człowieka można poznać po ramieniu... teksty

oliiska dodano: 26 września 2016

Człowieka można poznać po ramieniu, po tym, jak patrzy, jak się uśmiecha, ile ma dobra w oczach i w oknach, którymi wygląda na świat. A przede wszystkim w sytuacjach rewolucyjnych, fanatycznych, skrajnych i nieprzejednanych. Czy przyjdzie w gorączce, czy przyniesie leki, czy stanie po dobrej stronie (Twojego łóżka), wytrze łzy, przyniesie herbatę, kawę, cokolwiek. Jaka będzie jego ręka, kiedy zdarzy się Twój sukces, jakie będzie serce. Czy zazdrosne czy dobre? Człowieka można poznać po tym, jak mocno się dzieli i jak mocno przeżywa. Po wrażliwości w dłoniach. Po uśmiechu w duszy

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV