głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oliiska Brakowało mi Ciebie wiesz? Pamiętaj że to nieważne co się w życiu stanie ile różnych rzeczy nas rozdzieli czy jak długo ze sobą nie mamy kontaktu. Nie bój się d

oliiska

oliiska.moblo.pl
Brakowało mi Ciebie wiesz? Pamiętaj że to nieważne co się w życiu stanie ile różnych rzeczy nas rozdzieli czy jak długo ze sobą nie mamy kontaktu. Nie bój się do mni
Brakowało mi Ciebie  wiesz?... teksty

oliiska dodano: 28 września 2016

Brakowało mi Ciebie, wiesz? Pamiętaj, że to nieważne co się w życiu stanie, ile różnych rzeczy nas rozdzieli czy jak długo ze sobą nie mamy kontaktu. Nie bój się do mnie wracać. Ja na Ciebie zawsze będę czekać bo w moim sercu jest fragment przeznaczony tylko dla Ciebie. Nie ma nikogo kto pasuje tam tak jak Ty.

Cieszysz się z nieszczęścia innych... teksty

oliiska dodano: 26 września 2016

Cieszysz się z nieszczęścia innych, twierdząc, że karma wraca. A ja myślę, że należysz do takich ludzi, do których nikt ani nic nie chce wracać. Nawet karma.

Człowieka można poznać po ramieniu... teksty

oliiska dodano: 26 września 2016

Człowieka można poznać po ramieniu, po tym, jak patrzy, jak się uśmiecha, ile ma dobra w oczach i w oknach, którymi wygląda na świat. A przede wszystkim w sytuacjach rewolucyjnych, fanatycznych, skrajnych i nieprzejednanych. Czy przyjdzie w gorączce, czy przyniesie leki, czy stanie po dobrej stronie (Twojego łóżka), wytrze łzy, przyniesie herbatę, kawę, cokolwiek. Jaka będzie jego ręka, kiedy zdarzy się Twój sukces, jakie będzie serce. Czy zazdrosne czy dobre? Człowieka można poznać po tym, jak mocno się dzieli i jak mocno przeżywa. Po wrażliwości w dłoniach. Po uśmiechu w duszy

Do szczęścia niewiele potrzebuję.... teksty

oliiska dodano: 25 września 2016

Do szczęścia niewiele potrzebuję. Potrzebne mi jest parę tych lepszych dni żebym wiedziała, że jest do czego wracać i żebym pamiętała po co to wszystko robię. I Ty mi jesteś potrzebny, żeby wiedzieć, że nie walczę tylko dla siebie.

Nie chcę ideału. Chcę człowieka z... teksty

oliiska dodano: 22 września 2016

Nie chcę ideału. Chcę człowieka z rysami, wadami, bliznami. Z doświadczeniami. Żeby móc je zrozumieć, zaakceptować i pokochać. Niektóre wyeliminować. Człowieka jednocześnie identycznie postępującego ze mną i moimi niedoskonałościami.

Jesteś ważną częścią mojego... teksty

oliiska dodano: 21 września 2016

Jesteś ważną częścią mojego życia, słońcem w pochmurne dni, ciepłym kocem w mroźne noce. Jesteś szybszym oddechem w nocy, pocałunkiem i przyjacielem. Ale nie jesteś miłością. Jesteś gdy Cię potrzebuję i wtedy gdy nie chcę Cie widzieć. Jesteś w moim łóżku, we mnie i w moim życiu. Ale nie ma Cie w moim sercu.

“ Z kobietami po prostu tak jest... teksty

oliiska dodano: 21 września 2016

“ Z kobietami po prostu tak jest (...) Wszystko, co przeżyły, pozostaje w nich na zawsze."

Wolno Ci tęsknić. Wolno Ci... teksty

oliiska dodano: 21 września 2016

Wolno Ci tęsknić. Wolno Ci płakać. Wolno Ci mieć słabsze dni. Ale nigdy nie wolno Ci się poddać.

“Najlepszym uczuciem na tej... teksty

oliiska dodano: 21 września 2016

“Najlepszym uczuciem na tej planecie jest czuć spokój duszy; żadnego stresu, strachu, nieustannego rozmyślania - po prostu spokój.”

 Nie pragnę wiele. Chciałabym tylko... teksty

oliiska dodano: 21 września 2016

"Nie pragnę wiele. Chciałabym tylko, by tym razem się udało. Tak dla odmiany."

Ciągle na Ciebie umierałam  ale ten... teksty

oliiska dodano: 21 września 2016

Ciągle na Ciebie umierałam, ale ten nawracający proces zmęczył mnie tak bardzo, że teraz na Twój widok nie chce mi się już wzruszać. Nawet ramionami.

“Każde nieszczęście musi być... teksty

oliiska dodano: 21 września 2016

“Każde nieszczęście musi być podstawą nowej siły.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV