głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oliiska “W końcu jednak przychodzi taka chwila że nie chce nam się dłużej udawać. Stajemy się sami sobą zmęczeni. Nie światem nie ludźmi sami sobą.” Nigdy nie zapomnisz

oliiska

oliiska.moblo.pl
“W końcu jednak przychodzi taka chwila że nie chce nam się dłużej udawać. Stajemy się sami sobą zmęczeni. Nie światem nie ludźmi sami sobą.”
“W końcu jednak przychodzi taka... teksty

oliiska dodano: 9 października 2016

“W końcu jednak przychodzi taka chwila, że nie chce nam się dłużej udawać. Stajemy się sami sobą zmęczeni. Nie światem, nie ludźmi, sami sobą.”

 Nigdy nie zapomnisz  ale pewnego... teksty

oliiska dodano: 9 października 2016

"Nigdy nie zapomnisz, ale pewnego dnia obudzisz się i stwierdzisz, że już tak strasznie nie boli."

On nie jest idealny. Ty też nie i... teksty

oliiska dodano: 7 października 2016

On nie jest idealny. Ty też nie i nigdy nie będziecie, ale jeśli potrafi Cię czasem rozśmieszyć, sprawić, że pomyślisz zanim coś zrobisz i przyzna, że jest tylko człowiekiem i może popełniać błędy, trzymaj go i daj mu z siebie wszystko. Nie będzie deklamował Ci wierszy i nie myśli o Tobie w każdej sekundzie dnia, ale podaruje Ci cząstkę siebie, którą możesz złamać. Nie krzywdź go, nie próbuj go zmienić i nie oczekuj więcej, niż może Ci dać. Nie analizuj. Uśmiechnij się, gdy Cię uszczęśliwia, krzycz kiedy Cię denerwuje i tęsknij, kiedy go nie ma. Kochaj mocno, kiedy jest między wami miłość. Bo idealni faceci nie istnieją, ale zawsze znajdzie się taki, który jest twoim ideałem.

 Każdego dnia trzeba posłuchać... teksty

oliiska dodano: 7 października 2016

"Każdego dnia trzeba posłuchać choćby krótkiej piosenki, przeczytać dobry wiersz, obejrzeć piękny obraz a także, jeśli to możliwe, powiedzieć parę rozsądnych słów."

 Nie becz. Nie warto. Jesteś młoda... teksty

oliiska dodano: 7 października 2016

"Nie becz. Nie warto. Jesteś młoda i silna. Nie musisz krzyżować się teraz za nieudane związki. Lepiej poszukać słońca. Albo w deszczu wypić kawę z marzeń. Tak lepiej. Nie wypatrywać i nie wracać do chorej przeszłości. Pewne rozdziały należy zamykać na klucz. I klucz ten wyrzucać na wieki wieków. Amen."

 To wszystko wraca falami. Kiedy... teksty

oliiska dodano: 2 października 2016

"To wszystko wraca falami. Kiedy myślę, że już wszystko jest w porządku, nagle ni stąd ni zowąd czuję ucisk w klatce piersiowej. I choć powtarzam w myślach jak mantrę - to już za mną, idź naprzód. I tak po raz kolejny czuję jak rozpadam się na kawałki. W środku. Tak aby nikt nie widział. Aby nie widzieli jak bardzo tęsknię i że już nigdy nie będę kompletna. Bo raz popsuta rzecz, nigdy nie będzie taka jak przedtem."

 Trzeba wszystko uporządkować.... teksty

oliiska dodano: 2 października 2016

"Trzeba wszystko uporządkować. Musisz się zdecydować, czego chcesz się trzymać. Musisz wiedzieć, co trwa, a co przeminęło. I czasami ustalić, czego nigdy nie było. I musisz sobie pewne rzeczy odpuścić".

 Każdy mężczyzna  każda kobieta... teksty

oliiska dodano: 2 października 2016

"Każdy mężczyzna, każda kobieta ma słabość do jednej osoby na całym świecie. Gdyby ona zadzwoniła i powiedziała: “Przyjedź do mnie, chcę być z tobą” zerwałbym się z końca świata, aby to zrobić. Aby z nią być."

 Nawet gdy nie było cię przy mnie... teksty

oliiska dodano: 2 października 2016

"Nawet gdy nie było cię przy mnie, by mnie ocalić, byłeś moim powodem, by oddychać. I za to zawszę będę cię kochać. Zawsze.

 Wszystkie moje drogi prowadzą do... teksty

oliiska dodano: 2 października 2016

"Wszystkie moje drogi prowadzą do Ciebie."

 Zabawne  że można tęsknić za... teksty

oliiska dodano: 2 października 2016

"Zabawne, że można tęsknić za kimś na zapas, jeszcze wtedy, gdy wciąż siedzi przy tym samym stole."

 A młodość komiczna nie jest. To... teksty

oliiska dodano: 1 października 2016

"A młodość komiczna nie jest. To jest czas tragiczny i trudny do przetrzymania. Wszystko przeżywa się w chujnasób, bo i świata doznaje się dotkliwiej. Radość jest wprawdzie euforią, ale ból – dajcie spokój."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV