głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oliiska Wiem że bardzo ci na nim zależy. Ale twoje życie i jego życie to nie dwie różne bajki to dwie różne galaktyki. A to znaczy że od tej chwili musisz uważać na sw

oliiska

oliiska.moblo.pl
Wiem że bardzo ci na nim zależy. Ale twoje życie i jego życie to nie dwie różne bajki to dwie różne galaktyki. A to znaczy że od tej chwili musisz uważać na swoje s
 Wiem  że bardzo ci na nim zależy.... teksty

oliiska dodano: 23 października 2016

"Wiem, że bardzo ci na nim zależy. Ale twoje życie i jego życie to nie dwie różne bajki, to dwie różne galaktyki. A to znaczy, że od tej chwili musisz uważać na swoje serce, bo inaczej w końcu rozpadnie się na milion drobnych kawałków."

 Nie chcę związku  chcę wpadać do... teksty

oliiska dodano: 22 października 2016

"Nie chcę związku, chcę wpadać do Ciebie raz na jakiś czas, posłuchać o prozaicznych, codziennych sprawach, pograć w gry wideo, nic nie mówić innym o tej pokręconej relacji, być wolną, ale jednak Twoją, Ty wolny, ale jednak wierny mi. A pewnego dnia po prostu nie wyjdę. Zatrzymasz mnie pod kołdrą, za rękę, nadgarstek, czy co tam, i prześpimy jeszcze trochę, pracę, ważne spotkania, innych ludzi. Obudzimy się inni, uświadomieni, że z tego może wyjść coś dobrego."

 Chris     Przecież o to właśnie w... teksty

oliiska dodano: 22 października 2016

#Chris_ Przecież o to właśnie w życiu chodzi. Nie o wakacje, kolacje w knajpach i pragnienie posiadania więcej rzeczy, ale o to, by napić się razem herbaty i przytulić po długim dniu. A także o uczciwość, prawdę i zaufanie, o stworzenie bezpiecznego, ciepłego schronienia dla tych, których się kocha.

 Nigdy nie skazuj kobiety na... teksty

oliiska dodano: 22 października 2016

"Nigdy nie skazuj kobiety na domysły. Nawet nie wyobrażasz sobie, jak "barwny" scenariusz potrafi napisać, niepewna Twych uczuć."

 Nawet dziwna miłość jest lepsza... teksty

oliiska dodano: 20 października 2016

"Nawet dziwna miłość jest lepsza od braku miłości."

 Pamiętaj czego się nauczyłaś  i... teksty

oliiska dodano: 18 października 2016

"Pamiętaj czego się nauczyłaś, i znów kogoś pokochaj. Znajdź kogoś do kochania i obdarz go bezwarunkową miłością. Po to tu wszyscy jesteśmy".

Byłam w nim naprawdę zakochana. A... teksty

oliiska dodano: 18 października 2016

Byłam w nim naprawdę zakochana. A może był tak głośny, było go tak dużo, że nie zostawiał mi miejsca na to, abym zobaczyła, że po prostu mnie oszołomił. A potem wszystko zaczęło się pieprzyć.

Jeśli nie wiesz co masz dalej... teksty

oliiska dodano: 18 października 2016

Jeśli nie wiesz co masz dalej zrobić to zrób sobie kawę.

 A o miłości można mówić wtedy... teksty

oliiska dodano: 18 października 2016

"A o miłości można mówić wtedy, kiedy brak ci tchu, kiedy jest bezrozumna, kiedy odczuwasz brak, kiedy jest pięknie, chociaż nic się nie rymuje, kiedy jest szał… Kiedy już, na samą myśl o tym, że mógłbyś ją ujrzeć u boku innego, przesadziłbyś ocean rozszarpując po drodze wszystko co popadnie".

“Kieliszek wina zawsze jest... teksty

oliiska dodano: 18 października 2016

“Kieliszek wina zawsze jest rozwiązaniem, nawet jeśli nie jesteś pewna, jaki jest problem.”

 Odkąd pojawił się w moim życiu... teksty

oliiska dodano: 18 października 2016

"Odkąd pojawił się w moim życiu, zamieszkał w mojej głowie. Od tamtego deszczowego dnia wiem, że chciałabym mieć go już zawsze przy sobie. Chciałabym z nim przejść przez wszystkie złe chwile, bo nikt nie jest w stanie trzymać mnie za rękę tak jak on."

“Potem płakałam  ponieważ zbyt... teksty

oliiska dodano: 18 października 2016

“Potem płakałam, ponieważ zbyt dużo myślę, zbyt dużo chcę i zbyt dużo martwię się o przyszłość.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV