głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 W życiu spotykasz tylko jedną... teksty

oli92 dodano: 30 lipca 2016

"W życiu spotykasz tylko jedną osobę z którą lecą iskry od samego początku. Wymowne spojrzenia, aluzje i gra gestów. Cała reszta to jak odpalanie prawie pustej zapalniczki."

Jest coś we wspólnym sypianiu. Nie... teksty

oli92 dodano: 29 lipca 2016

Jest coś we wspólnym sypianiu. Nie mam na myśli seksu, ale zwykły sen. Wczoraj, po wielkiej burzy, zdenerwowany wyszedł z domu, zapalił papierosa i wrócił. Włączyliśmy film, utuliłam go, jako, że tylko tak mogłam pomóc. A on usnął. Zwyczajnie usnął jak mały chłopiec zmęczony całodzienną zabawą. Nigdy wcześniej nie widziałam go tak bezbronnego i tak spokojnego. Zmienił pozycje, ale przytulił do siebie moja rękę, później - policzek do czubka mojej głowy. I gdy ja zasnęłam w oczekiwaniu, całował mnie w czoło za każdym razem gdy się poruszyłam. I zrozumiałam, że tak naprawdę chyba nie da się być pewnym czyjejś miłości, dopóki się z kimś nie zaśnie, albo dopóki ktoś nie zaśnie przy tobie. We śnie wykonujemy akcje bezwarunkowo i tylko one mogą potwierdzić ludzkie więzi. Do tego, uważam, że zasypianie przy kimś to akt absolutnej ufności bo nie ma stanu, w którym jest się bardziej bezbronnym.

 Gdy rozmyślasz o życiu musisz... teksty

oli92 dodano: 19 lipca 2016

"Gdy rozmyślasz o życiu musisz pamiętać o dwóch rzeczach: żadna ilość poczucia winy nie naprawi błędów przeszłości i żadna ilość nerwów nie jest w stanie zmienić przyszłości."

 Jednym z najtrudniejszych wyborów w... teksty

oli92 dodano: 5 lipca 2016

"Jednym z najtrudniejszych wyborów w życiu jest decyzja czy zrezygnować czy próbować jeszcze bardziej."

Największym rozczarowaniem dla... teksty

oli92 dodano: 29 czerwca 2016

Największym rozczarowaniem dla kobiety jest brak zainteresowania jej osobą, przez mężczyznę, dla którego chciała być niedostępna.

 Żeby pocałunek był naprawdę... teksty

oli92 dodano: 28 czerwca 2016

"Żeby pocałunek był naprawdę dobry, musi coś znaczyć, musi być z kimś, kto dla Ciebie wiele znaczy, żeby w momencie, kiedy zetkną się Wasze usta, poczuć to w całym ciele. Pocałunek tak gorący i namiętny, że nie chciałbyś zaczerpnąć powietrza. Nie możesz oszukiwać przy pierwszym pocałunku, Mała. Uwierz mi, nie chcesz tego, bo kiedy znajdziesz już tą właściwą osobę, pierwszy pocałunek... jest wszystkim."

Wkurwia nas wszystko.    Że jest za... teksty

oli92 dodano: 28 czerwca 2016

Wkurwia nas wszystko. Że jest za ciepło, że jest za zimno, że ktoś coś powiedział, że ktoś coś nie powiedział, że ktoś zostawił otwartą klapę od kibla, że zarysowaliśmy w samochodzie zderzak, że nam nie dała, albo że nam dała zbyt powściągliwie, że ktoś nie wysłał maila, albo obiecał, ale nie zrobił, że nam żarcie do stolika przynieśli zbyt mało energicznie i nie pocałowali wystarczająco miłośnie w dupę. Irytujemy się drobiazgami, czyli rzeczami, które tak naprawdę nie mają znaczenia. Nasze życie staje się ciągiem tanich, niepotrzebnych dram. Zamiast żyć, odczuwać cieszyć się, napierdalamy na nieustającym wkurwie

Jeśli piszemy do kogoś po... teksty

oli92 dodano: 28 czerwca 2016

Jeśli piszemy do kogoś po miesiącach, dniach nie odzywania się, a ta osoba nie odpisuje wiedz, że nie jest warta Ciebie. Bo jak można nie odpisać człowiekowi, który schował dumę i odważył się przełamać ciszę. Który minutami patrzył się na gotową do wysłania wiadomość, którą po walce swoich myśli wysłał. Pamiętaj, że cisza też jest odpowiedzią, która pokazuje nam, że tak na prawdę nic nie znaczyliśmy dla tej osoby. Bardziej boli ale już nie ma powrotu. Przestań czekać. Żyj a może kiedyś zapomnisz.

 Przychodzą w życiu takie momenty... teksty

oli92 dodano: 25 czerwca 2016

"Przychodzą w życiu takie momenty, że przytrafia nam się coś na co bardzo długo czekaliśmy. Szczególnie jeśli nie my to znaleźliśmy, ale to odnalazło nas. Staje się to powodem dla którego mamy ochotę rano wstać. Nie obchodzi nas praca, znajomi, nie potrzebujemy zajmować się niczym innym, czasem nawet zapominamy jeść. Pochłania to całe nasze życie, a gdy nagle się to kończy jedyne co potrafimy powiedzieć to 'ku*wa, (przepraszam) nie wierzę!'."

 Uwielbiam pewien rodzaj masochizmu.... teksty

oli92 dodano: 24 czerwca 2016

"Uwielbiam pewien rodzaj masochizmu. Wiem, że nigdy nic z Ciebie i mnie nie wyjdzie, ale uwielbiam patrzeć na Twoje zdjęcia i czytać Twoje wiadomości. Wtedy mimochodem i przelotnie unoszą mi się kąciki ust. Podobno tylko głupcy ignorują takie uśmiechy."

Musisz zrozumieć  że nigdy nie... teksty

oli92 dodano: 21 czerwca 2016

Musisz zrozumieć, że nigdy nie będę kobietą, która będzie Cię prosić o to, żebyś został. Jeśli zdecydujesz się odejść z mojego życia, będę smutna przez jakiś czas, ale nigdy nie będę Cię ścigać. Po prostu pozwolę Ci odejść.

Jeśli ktoś mnie nie docenia to... teksty

oli92 dodano: 12 czerwca 2016

Jeśli ktoś mnie nie docenia to znikam z jego życia jak duch. Bez żadnego wytłumaczenia. Jeśli osoba nie docenia mojej obecności, nie muszę tłumaczyć się z mojej nieobecności.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV