głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Największym rozczarowaniem dla... teksty

oli92 dodano: 29 czerwca 2016

Największym rozczarowaniem dla kobiety jest brak zainteresowania jej osobą, przez mężczyznę, dla którego chciała być niedostępna.

 Żeby pocałunek był naprawdę... teksty

oli92 dodano: 28 czerwca 2016

"Żeby pocałunek był naprawdę dobry, musi coś znaczyć, musi być z kimś, kto dla Ciebie wiele znaczy, żeby w momencie, kiedy zetkną się Wasze usta, poczuć to w całym ciele. Pocałunek tak gorący i namiętny, że nie chciałbyś zaczerpnąć powietrza. Nie możesz oszukiwać przy pierwszym pocałunku, Mała. Uwierz mi, nie chcesz tego, bo kiedy znajdziesz już tą właściwą osobę, pierwszy pocałunek... jest wszystkim."

Wkurwia nas wszystko.    Że jest za... teksty

oli92 dodano: 28 czerwca 2016

Wkurwia nas wszystko. Że jest za ciepło, że jest za zimno, że ktoś coś powiedział, że ktoś coś nie powiedział, że ktoś zostawił otwartą klapę od kibla, że zarysowaliśmy w samochodzie zderzak, że nam nie dała, albo że nam dała zbyt powściągliwie, że ktoś nie wysłał maila, albo obiecał, ale nie zrobił, że nam żarcie do stolika przynieśli zbyt mało energicznie i nie pocałowali wystarczająco miłośnie w dupę. Irytujemy się drobiazgami, czyli rzeczami, które tak naprawdę nie mają znaczenia. Nasze życie staje się ciągiem tanich, niepotrzebnych dram. Zamiast żyć, odczuwać cieszyć się, napierdalamy na nieustającym wkurwie

Jeśli piszemy do kogoś po... teksty

oli92 dodano: 28 czerwca 2016

Jeśli piszemy do kogoś po miesiącach, dniach nie odzywania się, a ta osoba nie odpisuje wiedz, że nie jest warta Ciebie. Bo jak można nie odpisać człowiekowi, który schował dumę i odważył się przełamać ciszę. Który minutami patrzył się na gotową do wysłania wiadomość, którą po walce swoich myśli wysłał. Pamiętaj, że cisza też jest odpowiedzią, która pokazuje nam, że tak na prawdę nic nie znaczyliśmy dla tej osoby. Bardziej boli ale już nie ma powrotu. Przestań czekać. Żyj a może kiedyś zapomnisz.

 Przychodzą w życiu takie momenty... teksty

oli92 dodano: 25 czerwca 2016

"Przychodzą w życiu takie momenty, że przytrafia nam się coś na co bardzo długo czekaliśmy. Szczególnie jeśli nie my to znaleźliśmy, ale to odnalazło nas. Staje się to powodem dla którego mamy ochotę rano wstać. Nie obchodzi nas praca, znajomi, nie potrzebujemy zajmować się niczym innym, czasem nawet zapominamy jeść. Pochłania to całe nasze życie, a gdy nagle się to kończy jedyne co potrafimy powiedzieć to 'ku*wa, (przepraszam) nie wierzę!'."

 Uwielbiam pewien rodzaj masochizmu.... teksty

oli92 dodano: 24 czerwca 2016

"Uwielbiam pewien rodzaj masochizmu. Wiem, że nigdy nic z Ciebie i mnie nie wyjdzie, ale uwielbiam patrzeć na Twoje zdjęcia i czytać Twoje wiadomości. Wtedy mimochodem i przelotnie unoszą mi się kąciki ust. Podobno tylko głupcy ignorują takie uśmiechy."

Musisz zrozumieć  że nigdy nie... teksty

oli92 dodano: 21 czerwca 2016

Musisz zrozumieć, że nigdy nie będę kobietą, która będzie Cię prosić o to, żebyś został. Jeśli zdecydujesz się odejść z mojego życia, będę smutna przez jakiś czas, ale nigdy nie będę Cię ścigać. Po prostu pozwolę Ci odejść.

Jeśli ktoś mnie nie docenia to... teksty

oli92 dodano: 12 czerwca 2016

Jeśli ktoś mnie nie docenia to znikam z jego życia jak duch. Bez żadnego wytłumaczenia. Jeśli osoba nie docenia mojej obecności, nie muszę tłumaczyć się z mojej nieobecności.

Czasem przychodzi taki moment w... teksty

oli92 dodano: 11 czerwca 2016

Czasem przychodzi taki moment w życiu, że trzeba zrezygnować, zapomnieć, pójść na przód. I nieważne jak cholernie by Ci zależało, jak trudne by to było. Po prostu trzeba...

Przestałam czekać na smsy. Nie... teksty

oli92 dodano: 11 czerwca 2016

Przestałam czekać na smsy. Nie czekam na wiadomość na fejsie . Gdy zadzwoni telefon nie łudzę się że to Ty. Odzwyczaiłam się. Nie jest mi smutno, gdy się nie odzywasz. Nie płaczę jak głupia, gdy nie widzę Twojego uśmiechu. I gdzieś mam fakt co się z Tobą dzieje. Ja chcę Cię tylko prosić o jedno - Ty już po prostu nie wracaj....Bo kolejny raz nie dam rady się ogarnąć.

Pisałeś do mnie codziennie... teksty

oli92 dodano: 11 czerwca 2016

Pisałeś do mnie codziennie, przyzwyczaiłam się, Ty chyba nie wiesz jak trudno się odzwyczaić.

Możesz ciągle kogoś tłumaczyć... teksty

oli92 dodano: 8 czerwca 2016

Możesz ciągle kogoś tłumaczyć, ciągle usprawiedliwiać, wybaczać. Możesz przymykać oko na to, że Cię rani. Ale z czasem przychodzi taki moment - jeden szczegół, który sprawia, że już nie potrafisz. Coś pęka, pojawia się złość, poczucie żalu i krzywdy. Tak, przecież nigdy nie liczyłeś na wzajemność, na wdzięczność. A mimo wszystko czujesz się zdradzony.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV