głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Chyba podjęłam decyzję  którą... teksty

oli92 dodano: 1 listopada 2017

Chyba podjęłam decyzję, którą powinnam podjąć już rok temu. To koniec. Koniec pisania,oczekiwania na to,że napiszesz, zadzwonisz, zapytasz co u mnie, czy wszystko jest w porządku, czy chce się spotkać, koniec planowania, myślenia, gdybania, analizowania. Jesteś szczęśliwy, ja też powinnam być. Zawsze zostaniesz tym jedynym, tym z którym byłam szczęśliwa i dzięki któremu mam wspaniałe wspomnienia. Nigdy o Tobie nie zapomnę i jeżeli kiedykolwiek będziesz czegoś potrzebował to Ci pomogę. Niezależnie od tego która będzie godzina, gdzie będę i z kim.

Ze zdumieniem słuchałam  gdy... teksty

oli92 dodano: 1 listopada 2017

Ze zdumieniem słuchałam, gdy mówił, że zdrada jest dopiero wówczas, gdy zamiast żonie coś ważnego „jako pierwszej osobie pragnie się natychmiast opowiedzieć innej kobiecie” i „żeby zdradzić nie trzeba wcale wychodzić z domu, bo wystarczy mieć telefon lub dostęp do Internetu.

  Czasem dzwonili do siebie... teksty

oli92 dodano: 29 października 2017

" Czasem dzwonili do siebie, wysyłali SMS-y. Obydwaj grali równocześnie w kilka gier. Gra pierwsza nosiła tytuł 'Coś mi nagle wypadło'. Gra druga nazywała się 'Nic się nie stało'. Gra trzecia to 'Strasznie mam dużo pracy', a czwarta - 'Może jutro się spotkamy'. Sporadycznie do głosu dochodziła gra piąta: 'Bardzo za Tobą tęsknię'. "

Bo ja się wtedy nawet starałam... teksty

oli92 dodano: 25 października 2017

Bo ja się wtedy nawet starałam pilnować, żeby nie zajść w złudzeniach za daleko, żeby w pewnym momencie nie dostać po głowie. No i przede wszystkim starałam się “na nas” nic nie budować. To miała być zupełnie nieżyciowa historia.

W niedzielę jest najgorzej. Wiatr... teksty

oli92 dodano: 3 września 2017

W niedzielę jest najgorzej. Wiatr wspomnień przenika serce. Pękają myśli. W niedzielę najgłośniej słychać tęsknotę. - Kaja Kowalewska /nowe książki

  Ale bądź pewien swoich uczuć  bo... teksty

oli92 dodano: 22 sierpnia 2017

" Ale bądź pewien swoich uczuć, bo jeśli skruszysz jej skorupę, a potem zmienisz zdanie ona prędzej umrze z samotności niż znowu komuś zaufa. "

Jutro zaś obudzi mnie ten z... teksty

oli92 dodano: 22 sierpnia 2017

Jutro zaś obudzi mnie ten z nienawidzony budzik . wstanę i sprawdzając telefon będę udawać , że mam wyjebane na to , że kolejny dzień się nie odezwał .

“ Nigdy nie przestanie zadziwiać... teksty

oli92 dodano: 22 sierpnia 2017

“ Nigdy nie przestanie zadziwiać mnie fakt, że aby doszło do spotkania dwojga ludzi musi gdzieś z boku, gdzieś z dala od reflektorów zdarzyć się tyle małych, na pozór nieistotnych rzeczy, jak to: czy pojedziesz tramwajem numer 6 o tej, a nie innej godzinie, czy idąc na piwo dotrzesz właśnie do tego, a nie innego lokalu, czy wyjdziesz na fajkę właśnie teraz, czy pięć minut później lub też, czy pośliźniesz się akurat w tym, a nie innym miejscu. ”

  Jak ją rozpoznam?    Po tym  że... teksty

oli92 dodano: 21 czerwca 2017

- Jak ją rozpoznam? - Po tym, że gdy stanie przed tobą, będziesz wiedział. Po prostu będziesz wiedział, że to ona. Każda twoja część ciała będzie do niej rwać, stracisz kontrolę nad emocjami. Dokonasz rzeczy do jakich nigdy dla nikogo byś się nie posunął. Zapragniesz ją kochać w każdym miejscu o każdym czasie. Będziesz chciał by była tylko twoja. Bo wszystko od niej się zaczyna i na niej się kończy. - Brzmi strasznie. - Powiem Ci coś więcej. Nie daj jej odejść. Poczujesz to tylko raz i tylko do jednej kobiety. - Alisa Ana

Jeśli nie jesteś pierwszą... teksty

oli92 dodano: 21 czerwca 2017

Jeśli nie jesteś pierwszą miłością mojego życia - a nie jesteś - to powiem ci coś ważnego. Powiem to dosadniej. Bądź ostatnią miłością mojego życia. - Alisa Ana

2.Pozwoliłam sobie uwierzyć  że... teksty

oli92 dodano: 21 czerwca 2017

2.Pozwoliłam sobie uwierzyć, że tylko raz w życiu spotykamy człowieka nam pisanego. Miłość prawdziwą, taką jedyną, po której żadne inne nie mają znaczenia. Uwierzyłam, że tylko jeden człowiek jest nam pisany, a jego strata oznacza życiową przegraną. Wszystko przed nim i wszystko po, to tylko marna iluzja - fatamorgana naszych pragnień, tworzona przez nasz mózg. Byłam na tyle naiwna, że uwierzyłam, że już nic więcej mnie w życiu nie spotka. Żaden człowiek, któremu jestem pisana, miał już nie stanąć na mojej drodze i nie poruszyć tego co ukryłam na dnie swojej duszy. A było to silne uczucie, takie nad którym nie panowałam. To był mój własny, wewnętrzny pogrzeb. Nie bez powodu mówi się, że pierwszą miłość pamięta się najdłużej. Byłam pewna, że miałam już swój czas i on przeminął. Stworzyłam więc iluzję moich marzeń, a uczucia schowałam głęboko w sobie. A potem pojawiłeś się Ty i jednym spojrzeniem zburzyłeś cały fałszywy świat jakim się otoczyłam.

Kogoś kto będzie moją ulubioną... teksty

oli92 dodano: 21 czerwca 2017

Kogoś kto będzie moją ulubioną osobą. Kogoś przy kim nie będę się bała być matką i chciała po prostu stworzyć rodzinę, której nigdy nie miałam. Z kim będę miała psa i jeżyka. I wspólne współrzędne geograficzne. Kogoś. Tego kogoś. - W.N.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 8 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV