głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Chciałabym  żebyś zadzwonił... teksty

oli92 dodano: wczoraj o 21:02

"Chciałabym, żebyś zadzwonił kiedyś do mnie w nocy i rzucił krótkie "Czekam w samochodzie". Nikt nie wiedziałby, że wyszłam, że byłeś ze mną, że spędziliśmy tę noc poza obowiązującą, realną rzeczywistością. Pojechalibyśmy w te miejsca, które stały się kiedyś nasze, przesłuchalibyśmy wszystkie te piosenki, które nadal coś znaczą, a Ty przypomniałbyś mi dlaczego to właśnie Ciebie wtedy wybrałam." Marta Kostrzyńska

Najbardziej odczuwasz samotność... teksty

oli92 dodano: wczoraj o 20:59

Najbardziej odczuwasz samotność, kiedy zaczynasz się nudzić. Próbując zabić czas szukasz pomocy u innych. Wtedy okazuję się, że oni nie mają czasu dla samotnych. Nagle zauważasz, że wszyscy są zajęci, tylko nie Ty.

nikt nie jest zobowiązany bo... teksty

oli92 dodano: wczoraj o 20:29

nikt nie jest zobowiązany bo kogokolwiek lubić, ale istnieje coś o czym warto pamiętać - szacunek

Piękne kobiety wierzą w swoją... teksty

oli92 dodano: wczoraj o 20:20

Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję, kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.

Mówisz  że dzień był okropny?... teksty

oli92 dodano: wczoraj o 20:17

Mówisz, że dzień był okropny? Wieczorem w ciszy uklęknij i zastanów się jak wiele dziś nie straciłeś-rodzina, przyjaciele, miłość, przyjaźń. Czasem to wszystko można stracić w jednej chwili, więc podziękuj Bogu za to co nadal masz, bo dzień wcale nie był taki zły.

w pewnym momencie człowiek jest już... teksty

oli92 dodano: wczoraj o 20:16

w pewnym momencie człowiek jest już tak przyzwyczajony do samotności, że boi się zakochać.

Chyba podjęłam decyzję  którą... teksty

oli92 dodano: 1 listopada 2017

Chyba podjęłam decyzję, którą powinnam podjąć już rok temu. To koniec. Koniec pisania,oczekiwania na to,że napiszesz, zadzwonisz, zapytasz co u mnie, czy wszystko jest w porządku, czy chce się spotkać, koniec planowania, myślenia, gdybania, analizowania. Jesteś szczęśliwy, ja też powinnam być. Zawsze zostaniesz tym jedynym, tym z którym byłam szczęśliwa i dzięki któremu mam wspaniałe wspomnienia. Nigdy o Tobie nie zapomnę i jeżeli kiedykolwiek będziesz czegoś potrzebował to Ci pomogę. Niezależnie od tego która będzie godzina, gdzie będę i z kim.

Ze zdumieniem słuchałam  gdy... teksty

oli92 dodano: 1 listopada 2017

Ze zdumieniem słuchałam, gdy mówił, że zdrada jest dopiero wówczas, gdy zamiast żonie coś ważnego „jako pierwszej osobie pragnie się natychmiast opowiedzieć innej kobiecie” i „żeby zdradzić nie trzeba wcale wychodzić z domu, bo wystarczy mieć telefon lub dostęp do Internetu.

  Czasem dzwonili do siebie... teksty

oli92 dodano: 29 października 2017

" Czasem dzwonili do siebie, wysyłali SMS-y. Obydwaj grali równocześnie w kilka gier. Gra pierwsza nosiła tytuł 'Coś mi nagle wypadło'. Gra druga nazywała się 'Nic się nie stało'. Gra trzecia to 'Strasznie mam dużo pracy', a czwarta - 'Może jutro się spotkamy'. Sporadycznie do głosu dochodziła gra piąta: 'Bardzo za Tobą tęsknię'. "

Bo ja się wtedy nawet starałam... teksty

oli92 dodano: 25 października 2017

Bo ja się wtedy nawet starałam pilnować, żeby nie zajść w złudzeniach za daleko, żeby w pewnym momencie nie dostać po głowie. No i przede wszystkim starałam się “na nas” nic nie budować. To miała być zupełnie nieżyciowa historia.

W niedzielę jest najgorzej. Wiatr... teksty

oli92 dodano: 3 września 2017

W niedzielę jest najgorzej. Wiatr wspomnień przenika serce. Pękają myśli. W niedzielę najgłośniej słychać tęsknotę. - Kaja Kowalewska /nowe książki

  Ale bądź pewien swoich uczuć  bo... teksty

oli92 dodano: 22 sierpnia 2017

" Ale bądź pewien swoich uczuć, bo jeśli skruszysz jej skorupę, a potem zmienisz zdanie ona prędzej umrze z samotności niż znowu komuś zaufa. "

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 8 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV