głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Nie widziałaś go przez długi... teksty

oli92 dodano: 12 października 2016

"Nie widziałaś go przez długi czas. Zapomniałaś o tej miłości. Nie chciałaś pamiętać żadnych szczegółów. Jak się uśmiecha, porusza, zaciąga papierosem czy poprawia zegarek. Ale wystarczy tylko, że stanie obok Ciebie i dopiero wtedy widzisz, co tak naprawdę nosisz w sercu."

Stajemy się produktem.. tindery... teksty

oli92 dodano: 4 października 2016

Stajemy się produktem.. tindery, snapchaty, facebooki, instragramy.. - cześć jak masz na imię, skąd jesteś, co studiujesz, gdzie mieszkasz.. mieszkasz sama/sam? Po 5 minutach rozmowy - pokaż jak wyglądasz w całości.. Po 15minutach - wyślij fajnego snapa, zdjęcie, pokaż pupe. Najgorzej, że przestało nam to przeszkadzać i idziemy na łatwiznę, byle szybciej, byle więcej.

 Miłość u mężczyzny zaczyna się... teksty

oli92 dodano: 4 października 2016

"Miłość u mężczyzny zaczyna się w chwili, gdy bardziej niż zaciągnąć kobietę do łóżka pragnie się do niej przytulić."

Bezpieczeństwo  które sobie... teksty

oli92 dodano: 26 września 2016

Bezpieczeństwo, które sobie zapewniamy skutecznie odsuwa nas od ludzi. Bo to jest pewien wybór, którego należy dokonać. Ja zawsze wybiorę opcję, której boję się najmniej. Wobec tego nie przytulam się z obawy przed odtrąceniem. Leżę sobie więc obok, odgradzając się kołdrą, bo to zawsze lepsze, niż dostać z łokcia w ramię. Wybieram przytulenie się do ściany i ewentualnie akceptację tego, że jestem przytulana. Chociaż wtedy czuję się niekomfortowo i chcę uciekać i najchętniej przeczekałabym w łazience do rana. Świat zwariował, w dupach się ludziom poprzewracało, żeby bać się przytulenia, dotyku, bliskości…a nie bać się seksu. - Paulina Hofman

Ja się nigdy nie przytulam w nocy... teksty

oli92 dodano: 26 września 2016

Ja się nigdy nie przytulam w nocy, bo boję się, że mi się spodoba. Że wtedy pomyślę, że jednak fajnie się przytulić do tych piegowatych pleców, że mogłabym mieć głowę opartą o jego klatkę piersiową i nauczyć się oddychać głęboko bez obawy, że chucham mu nosem na piersi. Że mogłabym swoje stopy wplątać w jego, okrywać go kołdrą, jak tylko się przebudzę. No, więc nie robię tego i boję się, jak ktoś tak robi wobec mnie. Wiem, strach przed brakiem wzajemności…W sumie nie lubisz, jak jakiś „on” się tak przytula. Boisz się wtedy. Czujesz się osaczona, nie wiesz czy możesz zrobić to samo czy automatycznie wtedy coś zacznie ci się wydawać. Boisz się, że poczucie bezpieczeństwa i samowystarczalności zniknie w momencie, w którym pozwolisz sobie złapać kogoś za rękę tak po prostu czy pocałujesz kogoś na dobranoc.

Wtedy zdałam sobie sprawę  dlaczego... teksty

oli92 dodano: 19 sierpnia 2016

Wtedy zdałam sobie sprawę, dlaczego do huraganów porównywani są ludzie. Przychodzą, sprawiają, że zakochasz się w każdym calu ich duszy, a potem znikają. Tak po prostu. Rujnują Cię. Zniszczą całe Twoje życie, a następnie oczekują, abyś zaczął żyć od nowa, jak gdyby nigdy nic się nie wydarzyło.

“ Nie potrafię tego zrozumieć.Tej... teksty

oli92 dodano: 30 lipca 2016

“ Nie potrafię tego zrozumieć.Tej nieobecności. W jednej minucie jest człowiek, a w drugiej już go nie ma. Najpierw opowiadasz mu wszystko o sobie, o planach jakie masz, zna Cię lepiej niż Ty sam siebie, a potem tak nadzwyczajnej w świecie, nie masz w ogóle do niego dostępu. Stojąc obok Ciebie czujesz, że jest jakiś obcy, a przecież taki nie był, pamiętasz go. Pamiętasz wszystko co z nim związane. Jesteś przesiąknięta wspomnieniami, aż do szpiku kości. Nie możesz pojąc tego dlaczego to wszystko potoczyło się tak, a nie inaczej. Wciąż myślisz ,że to jest jakiś głupi żart, że on niebawem wróci ,że to wszystko się skończy i okaże jednym wielkim nieporozumieniem. ”

 Zaczęliśmy od przypadkowego... teksty

oli92 dodano: 30 lipca 2016

"Zaczęliśmy od przypadkowego "cześć" i tak wędrując po całonocnych rozmowach i spotkaniach skończyliśmy na milczeniu"

 W życiu spotykasz tylko jedną... teksty

oli92 dodano: 30 lipca 2016

"W życiu spotykasz tylko jedną osobę z którą lecą iskry od samego początku. Wymowne spojrzenia, aluzje i gra gestów. Cała reszta to jak odpalanie prawie pustej zapalniczki."

Jest coś we wspólnym sypianiu. Nie... teksty

oli92 dodano: 29 lipca 2016

Jest coś we wspólnym sypianiu. Nie mam na myśli seksu, ale zwykły sen. Wczoraj, po wielkiej burzy, zdenerwowany wyszedł z domu, zapalił papierosa i wrócił. Włączyliśmy film, utuliłam go, jako, że tylko tak mogłam pomóc. A on usnął. Zwyczajnie usnął jak mały chłopiec zmęczony całodzienną zabawą. Nigdy wcześniej nie widziałam go tak bezbronnego i tak spokojnego. Zmienił pozycje, ale przytulił do siebie moja rękę, później - policzek do czubka mojej głowy. I gdy ja zasnęłam w oczekiwaniu, całował mnie w czoło za każdym razem gdy się poruszyłam. I zrozumiałam, że tak naprawdę chyba nie da się być pewnym czyjejś miłości, dopóki się z kimś nie zaśnie, albo dopóki ktoś nie zaśnie przy tobie. We śnie wykonujemy akcje bezwarunkowo i tylko one mogą potwierdzić ludzkie więzi. Do tego, uważam, że zasypianie przy kimś to akt absolutnej ufności bo nie ma stanu, w którym jest się bardziej bezbronnym.

 Gdy rozmyślasz o życiu musisz... teksty

oli92 dodano: 19 lipca 2016

"Gdy rozmyślasz o życiu musisz pamiętać o dwóch rzeczach: żadna ilość poczucia winy nie naprawi błędów przeszłości i żadna ilość nerwów nie jest w stanie zmienić przyszłości."

 Jednym z najtrudniejszych wyborów w... teksty

oli92 dodano: 5 lipca 2016

"Jednym z najtrudniejszych wyborów w życiu jest decyzja czy zrezygnować czy próbować jeszcze bardziej."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV