głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Tak to już jest z Wami dziewczyny.... teksty

oli92 dodano: 2 marca 2017

Tak to już jest z Wami dziewczyny. Niby go już nie kochasz, ba! nawet nie lubisz a i tak wejdziesz na jego profil, przeczytasz wszystkie komentarze pod zdjęciem i przefiltrujesz każdą dziewczynę, która coś napisała.. i co? i jesteś zła..

Przestroga: Nie marnujcie kolejnego... teksty

oli92 dodano: 27 listopada 2016

Przestroga: Nie marnujcie kolejnego dnia w oczekiwaniu na lepsze jutro, zadzwońcie, nalegajcie na spotkanie a gdy odmówi nie poddawajcie się próbujcie tak długo aż się zgodzi, zróbcie wszystko choćbyś mieli zerowe szanse.. Walczcie! Lepiej zrobić wszystko niż żałować że się nie zrobiło nic gdy była możliwość, schowajcie dumę do kieszeni bo nigdy nie jest za późno gdy walczy się o właściwą osobę.

i jednoliniowo. Był list  długo nic... teksty

oli92 dodano: 17 października 2016

i jednoliniowo. Był list, długo nic, oczekiwanie, tęsknota. Była odpowiedź, fascynacja, ekscytacja. I znów przelewanie na papier tych swoich miłosnych wypocin. Znów cisza. Może jeden telefon na miesiąc, by wreszcie usłyszeć drugą połówkę. Kilka zdjęć z kliszy, trzeba wywołać, czekać. Wreszcie oglądanie, sytuacje budujące więzi. Czas, ten czas budował więzi, uczucia silniejsze i większe od kutasa byłego, czy dłuższe od najdłuższego połyku byłej. To uruchamiało w naszych móżdżkach sfery, które teraz umierają. Bo po co nad czymś się zastanawiać, o coś się bić, skoro jest tu i teraz, a jak nie to będzie zaraz. Teraz wszystko jest na już. A jak coś jest na już, to nie jest na zawsze...

Czasy miłości na wieki się... teksty

oli92 dodano: 17 października 2016

Czasy miłości na wieki się skończyły. Do miłosnych uniesień należy, uniesienie kolejnego kieliszka za swoje byłe ukochane. Teraz można przebierać we fiutach, portfelach, cyckach, ciasnotach cipek, długości nóg, uzębieniach, ufryzowaniach, gruba, chuda, wysoki, niski bla bla... Bla bla bla. Teraz można mieć tych kilka rzeczy naraz, z czego wszyscy namiętnie korzystają, czy to kobiety, czy mężczyźni. One dają dupska bogatym łóżkowym ignorantom, albo udają orgazm, przy elokwentnym kutasiku. Oni rżną te cycate łatwe padła z dyskotek, w milczeniu po wszystkim wskazując kierunek wyjścia, albo zakochani w inteligentce proszą się latami o obciąganie. Czasy miłości po wieki się skończyły. To proste, a jednocześnie skomplikowane w odbiorze przez nas samych uczucie, uległo degradacji przez swobodę moralną jakiej się sami dopuściliśmy na sobie. A także przez te innowacje. Kiedyś w naszych zawiłych umysłach uczucie, które ułatwiało sprawę w doborze partnera, bądź partnerki, budowało się długotrwale

 Nie widziałaś go przez długi... teksty

oli92 dodano: 12 października 2016

"Nie widziałaś go przez długi czas. Zapomniałaś o tej miłości. Nie chciałaś pamiętać żadnych szczegółów. Jak się uśmiecha, porusza, zaciąga papierosem czy poprawia zegarek. Ale wystarczy tylko, że stanie obok Ciebie i dopiero wtedy widzisz, co tak naprawdę nosisz w sercu."

Stajemy się produktem.. tindery... teksty

oli92 dodano: 4 października 2016

Stajemy się produktem.. tindery, snapchaty, facebooki, instragramy.. - cześć jak masz na imię, skąd jesteś, co studiujesz, gdzie mieszkasz.. mieszkasz sama/sam? Po 5 minutach rozmowy - pokaż jak wyglądasz w całości.. Po 15minutach - wyślij fajnego snapa, zdjęcie, pokaż pupe. Najgorzej, że przestało nam to przeszkadzać i idziemy na łatwiznę, byle szybciej, byle więcej.

 Miłość u mężczyzny zaczyna się... teksty

oli92 dodano: 4 października 2016

"Miłość u mężczyzny zaczyna się w chwili, gdy bardziej niż zaciągnąć kobietę do łóżka pragnie się do niej przytulić."

Bezpieczeństwo  które sobie... teksty

oli92 dodano: 26 września 2016

Bezpieczeństwo, które sobie zapewniamy skutecznie odsuwa nas od ludzi. Bo to jest pewien wybór, którego należy dokonać. Ja zawsze wybiorę opcję, której boję się najmniej. Wobec tego nie przytulam się z obawy przed odtrąceniem. Leżę sobie więc obok, odgradzając się kołdrą, bo to zawsze lepsze, niż dostać z łokcia w ramię. Wybieram przytulenie się do ściany i ewentualnie akceptację tego, że jestem przytulana. Chociaż wtedy czuję się niekomfortowo i chcę uciekać i najchętniej przeczekałabym w łazience do rana. Świat zwariował, w dupach się ludziom poprzewracało, żeby bać się przytulenia, dotyku, bliskości…a nie bać się seksu. - Paulina Hofman

Ja się nigdy nie przytulam w nocy... teksty

oli92 dodano: 26 września 2016

Ja się nigdy nie przytulam w nocy, bo boję się, że mi się spodoba. Że wtedy pomyślę, że jednak fajnie się przytulić do tych piegowatych pleców, że mogłabym mieć głowę opartą o jego klatkę piersiową i nauczyć się oddychać głęboko bez obawy, że chucham mu nosem na piersi. Że mogłabym swoje stopy wplątać w jego, okrywać go kołdrą, jak tylko się przebudzę. No, więc nie robię tego i boję się, jak ktoś tak robi wobec mnie. Wiem, strach przed brakiem wzajemności…W sumie nie lubisz, jak jakiś „on” się tak przytula. Boisz się wtedy. Czujesz się osaczona, nie wiesz czy możesz zrobić to samo czy automatycznie wtedy coś zacznie ci się wydawać. Boisz się, że poczucie bezpieczeństwa i samowystarczalności zniknie w momencie, w którym pozwolisz sobie złapać kogoś za rękę tak po prostu czy pocałujesz kogoś na dobranoc.

Wtedy zdałam sobie sprawę  dlaczego... teksty

oli92 dodano: 19 sierpnia 2016

Wtedy zdałam sobie sprawę, dlaczego do huraganów porównywani są ludzie. Przychodzą, sprawiają, że zakochasz się w każdym calu ich duszy, a potem znikają. Tak po prostu. Rujnują Cię. Zniszczą całe Twoje życie, a następnie oczekują, abyś zaczął żyć od nowa, jak gdyby nigdy nic się nie wydarzyło.

“ Nie potrafię tego zrozumieć.Tej... teksty

oli92 dodano: 30 lipca 2016

“ Nie potrafię tego zrozumieć.Tej nieobecności. W jednej minucie jest człowiek, a w drugiej już go nie ma. Najpierw opowiadasz mu wszystko o sobie, o planach jakie masz, zna Cię lepiej niż Ty sam siebie, a potem tak nadzwyczajnej w świecie, nie masz w ogóle do niego dostępu. Stojąc obok Ciebie czujesz, że jest jakiś obcy, a przecież taki nie był, pamiętasz go. Pamiętasz wszystko co z nim związane. Jesteś przesiąknięta wspomnieniami, aż do szpiku kości. Nie możesz pojąc tego dlaczego to wszystko potoczyło się tak, a nie inaczej. Wciąż myślisz ,że to jest jakiś głupi żart, że on niebawem wróci ,że to wszystko się skończy i okaże jednym wielkim nieporozumieniem. ”

 Zaczęliśmy od przypadkowego... teksty

oli92 dodano: 30 lipca 2016

"Zaczęliśmy od przypadkowego "cześć" i tak wędrując po całonocnych rozmowach i spotkaniach skończyliśmy na milczeniu"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV