głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
novaja Wymarzone wakacje.. I to rozczarowanie.. Niby jest fajnie zajebiście imprezy nowi ludzie.. Ale nie potrafisz się bawić korzystać z życia. Coś Cię blokuje.. On.

novaja

novaja.moblo.pl
Wymarzone wakacje.. I to rozczarowanie.. Niby jest fajnie zajebiście imprezy nowi ludzie.. Ale nie potrafisz się bawić korzystać z życia. Coś Cię blokuje.. On.
Wymarzone wakacje.. I to... teksty

novaja dodano: 7 sierpnia 2015

Wymarzone wakacje.. I to rozczarowanie.. Niby jest fajnie, zajebiście, imprezy, nowi ludzie.. Ale nie potrafisz się bawić, korzystać z życia. Coś Cię blokuje.. On.

Wakacje. Morze. Plaża. Szum fal. Te... teksty

novaja dodano: 7 sierpnia 2015

Wakacje. Morze. Plaża. Szum fal. Te zachody słońca. Zimny drink. Imprezy. Idealnie.. Prawie idealnie. Jednak kogoś brakuje..

Zapowiada się świetnie. Nowi... teksty

novaja dodano: 7 sierpnia 2015

Zapowiada się świetnie. Nowi ludzie. Nowe znajomości podczas podróży. Myśl o nim ciągle męczy, ale na jakiś czas zeszła na boczny tor. Te wakacje potraktuję jak rehabilitację.. Muszę wyleczyć moją duszę.

Wsiadam do pociągu. Patrze jak... teksty

novaja dodano: 6 sierpnia 2015

Wsiadam do pociągu. Patrze jak znajome widoki zanikają. Lubię podróżować. Patrzeć przez szybę i myśleć. Bedzie dobrze. W końcu tak długo planowaliśmy te wakacje. Musi być fajnie. .

Czasem się zastanawiam jakby to... teksty

novaja dodano: 6 sierpnia 2015

Czasem się zastanawiam jakby to było gdybym Cię nie poznała. Gdyby to co było między nami nie miało miejsca. Nie wiedzielibyśmy o swoim istnieniu.. Ale nie potrafię sobie tego wyobrazić.

Szkoda mojego czasu. Nie będę... teksty

novaja dodano: 6 sierpnia 2015

Szkoda mojego czasu. Nie będę dłużej czekać. To czekanie nie ma końca. Wiem, że on nie wróci. Muszę przestać żyć nadzieją. Nie chcę już dłużej się oszukiwać.

Dziś wyjezdzam na wakacje. Kolejna... teksty

novaja dodano: 6 sierpnia 2015

Dziś wyjezdzam na wakacje. Kolejna przygoda. Może pomoże? Chociaż trochę? Z dala od tego miejsca. Nic mi Cie nie bedzie przypominać. Oprócz mnie samej. Nowe znajomości. W końcu czekałam na ten wyjazd tak długo. Musi się udać. Musi być dobrze.

Kolejny dzień. Kolejna szansa by... teksty

novaja dodano: 6 sierpnia 2015

Kolejny dzień. Kolejna szansa by coś zmienić. Obym tylko miała na to siłę.

Chciałabym wiedzieć co czujesz. Na... teksty

novaja dodano: 6 sierpnia 2015

Chciałabym wiedzieć co czujesz. Na jeden dzień stać się Tobą. Wejść do Twoich myśli. Wiedziałabym wzzystko. Czy masz mnie gdzieś, czy jednak coś dla Ciebie znaczę. Czy czujesz złość, tęsknotę, miłość czy obojętność. Czym by to nie było chcę wiedzieć. Nic tak nie wkurza jak ta cholerna niepewność. To ona mnie zabija. Nie Ty.

Nic Cię tak nie ściąga na dno jak... teksty

novaja dodano: 5 sierpnia 2015

Nic Cię tak nie ściąga na dno jak nieodwzajemniona miłość.

Związek to sprawa dwóch osób.... teksty

novaja dodano: 5 sierpnia 2015

Związek to sprawa dwóch osób. Jeżeli tylko jednej stronie na tym zależy to jest już stracone. I zawsze cierpi ten komu bardziej zależy. Niestety miłość to nie tylko czułe słówka, przytulanie, pocałunki.. To także ból, łzy, cierpienie.. Nie tylko radość. Kiedy tylko jednej osobie zależy jest to głównie smutek i gorycz.

Chciałabym spotkać się z Tobą.... teksty

novaja dodano: 5 sierpnia 2015

Chciałabym spotkać się z Tobą. Wyjaśnić wszystko. Próbować to naprawić. Ale skoro Ty sie o to nie starasz to ja jestem bezsilna. Nie mogę mieć już nadzieji. Ona już nie ma sensu. To co nas łączyło chyba rzeczywiście nie miało sensu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV