głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Kiedyś chciałam  żebyś miał... teksty

nostalgia dodano: 4 czerwca 2018

Kiedyś chciałam, żebyś miał łatwość otwierania się, ale gdy zrzucałeś na mnie swoje problemy, jakbym sama nie miała własnych, i nie wiedząc, jak bardzo potrafię przeżywać czyjeś zwierzenia, czułam się jak ucieleśnienie bólu, Twojego i mojego. Podczas gdy sam go z siebie zmywałeś, we mnie wyżłobił on trwałe ślady, bo nie zwracałeś uwagi na moje samopoczucie.

Powinniśmy byli zakończyć to za... teksty

nostalgia dodano: 4 czerwca 2018

Powinniśmy byli zakończyć to za pierwszym razem, gdy nie chciałeś ze mną pisać. Powinnam była zdać sobie sprawę, że osoba, która raz mnie zostawiła, zrobi to ponownie, więc nie zasługuje na drugą szansę. Z każdym kolejnym powrotem było coraz gorzej i trwało coraz krócej, coraz krócej ze sobą wytrzymywaliśmy, choć ciągle naiwnie wierzyłam, że możemy pisać ze sobą normalnie – śmiać się, żartować, gadać o głupotach, ale i o poważnych sprawach. Chciałam się w końcu przed kimś otworzyć, ale po prostu wybrałam nieodpowiednią osobę, która nawet nie uważała mnie za znajomą, tylko za terapeutkę. To takie przedmiotowe traktowanie. Liczyłam, że chociaż będę mogła szczerze powiedzieć, gdy coś nie spodoba mi się w Twoim zachowaniu, że nie będę musiała udawać, że wszystko jest OK, że wysłuchasz przynajmniej tego, że sprawiasz mi przykrość.

Słowa nigdy się nie kończą.... teksty

nostalgia dodano: 6 czerwca 2015

Słowa nigdy się nie kończą. Można ich jednak nie mieć dla kogoś.

Chciałabym znowu mieć 20 lat.... teksty

nostalgia dodano: 29 maja 2015

Chciałabym znowu mieć 20 lat. Chciałabym znowu mieć 15 lat. Chciałabym znowu mieć 10 lat. Chciałabym znowu mieć 5 lat. Chciałabym znowu nie istnieć.

Poprzednia 2 3 4 5
6
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV