głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
no_chodz_tu_bejbe I każda sekunda z Tobą jest niczym tortura piekłem którego już nie jestem w stanie znieść więc musze znaleźć sposób by odpuścić sobie Ciebie. Na zawsze. Czułam

no_chodz_tu_bejbe

no_chodz_tu_bejbe.moblo.pl
I każda sekunda z Tobą jest niczym tortura piekłem którego już nie jestem w stanie znieść więc musze znaleźć sposób by odpuścić sobie Ciebie. Na zawsze.
I każda sekunda z Tobą jest niczym... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 29 maja 2015

I każda sekunda z Tobą jest niczym tortura, piekłem, którego już nie jestem w stanie znieść, więc musze znaleźć sposób by odpuścić sobie Ciebie. Na zawsze.

Czułam  że znam  że go znam   Znam... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 28 maja 2015

Czułam, że znam, że go znam, Znam jego serce i wiem, czego by nie zrobił żeby mnie skrzywdzić Ale nie zdawałam sobie sprawy, że czucie się pewną siebie, Czucie się tak świetnie sama ze sobą, To wszystko może się potem kompletnie posypać. Przez jedną rzecz. Przez coś tak głupiego. Ale potem sprawiłeś, że czuję się jakbym oszalała, sprawiłeś, że czuję się, jakby to była moja wina. Cierpiałam.

Czuję jak powoli umieram.Umiera moja... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 28 maja 2015

Czuję jak powoli umieram.Umiera moja dusza.Rozpada się na miliony kawałków i nie mogę nic z tym zrobić.Nie potrafię się pozbierać, wziąć w garść.Nie potrafię samej sobie zaufać, bo każda decyzja którą do tej pory podjęłam była zła.Walczę ze swoimi myślami.Miłość do Niego niszczy mnie każdego dnia, powoli.Co mam zrobić ? Skoro bez Niego i z Nim nie potrafię żyć.Miłość, która miała być czymś pięknym okazała się najgorszym przeżyciem, ciągnie się to za mną już 3 lata i 5 miesięcy. Nie potrafię walczyć.Przyzwyczaiłam się do tego bólu.Muszę z tym jakoś żyć, choć niewiele dni mi pozostało do końca czuję to.

Marzenia? Sama nie wiem. Po prostu... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 28 maja 2015

Marzenia? Sama nie wiem. Po prostu chciałabym żeby w końcu coś mi się udało. Żeby było trochę łatwiej, lepiej. Żeby ludzie byli warci czegokolwiek. Chciałabym mieć więcej czasu. Więcej szczęścia. Więcej uśmiechu na twarzy. Nie marzę o niczym szczególnym, nie chcę skakać na Bungee, zwiedzać całego świata albo władać wieloma językami. Chciałabym być szczęśliwa, mieć obok kogoś ważnego i dzielić z nim wszystko, całe swoje życie. [ yezoo ]

Boję się  że nigdy nieprzestane za... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 18 maja 2015

Boję się, że nigdy nieprzestane za Nim tęsknić.Boję się, że nigdy nieprzestane Go kochać.Boję się, że zniknie z mojego życia i nigdy więcej Go nie zobaczę.

Czeka mnie pracowity tydzień.Remonty... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 17 maja 2015

Czeka mnie pracowity tydzień.Remonty, sprzątanie, układanie, wybieranie, malowanie szpachlowanie, cyklinowanie...Nienawidzę tego syfu, bałaganu. Nienawidzę jak ktoś mi mówi co mam mówić...Nienawidzę tego harmideru, który się wokół mnie dzieję.Wszystko na mojej głowię.Trzeba wstawać o 5 rano, pokazać, pilnować.Umrę.

a jeśli też tęsknisz za mną  tak... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 16 maja 2015

a jeśli też tęsknisz za mną tak jak za Tobą tęsknie ja Proszę odezwij się do mnie Choć nawet jednej łzy nie jesteś wart

I nagle od tygodnia im wszystko... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 13 maja 2015

I nagle od tygodnia im wszystko pasuję.W końcu nie mają o nic pretensji ( no może z wyjątkiem pracy, której oczywiście szukam ale to mały szczegół)Jest na prawdę dobrze, dogadujemy się.Nawet tata rozmawia ze mną poważnie, dziś np poinformował mnie, że wyremontuję mi pokój, niby nic a cieszy.Wszystko pięknie, fajnie ale nie czuję się na tyle szczęśliwa, zeby skakać z radości. Siedzę w domu i to im pasuję.Nie rozumieją, że wymagają ode mnie zbyt dużo, że od miesiąca jestem inna osobą, którą nie chce być.CHCE BYĆ DAWNĄ OLIVIĄ.Zwariowaną,spontaniczną Olivia, która nie zna granic.Takie życie mi się podobało i nie chce dalej ukrywać i udawać, że jest ok.Nie chce być dobrą córką tylko żeby im dogodzić.Nie chce zmieniać się dla nich./nochodztubejbe

Alkohol jest wspaniałym środkiem... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 12 maja 2015

Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym.Rozwiązuję on małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.

Patrz na mnie jak na prezent  rób mi... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 11 maja 2015

Patrz na mnie jak na prezent, rób mi niespodzianki Mów wyglądasz najlepiej, nawet w najgorsze poranki Z euforią spełniaj niedorzeczne zachcianki Wyśmiewaj swoje nieładne, niemądre, żałosne fanki Wszystkie słabsze przede mną były w łóżku kochanki No przecież nie chciałbyś zaburzyć tej naszej sielanki Z dawnych nawyków teraz wolisz przytulanki Co rano szeptem mów obiecanki cacanki

Nie mów  że nie pamiętasz  że kim... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 9 maja 2015

Nie mów, że nie pamiętasz, że kim byliśmy nie wiesz, nie mów, że chcesz zapomnieć, bo ja chcę Tylko Ciebie.

Mimo iż mam dopiero 21 lat wcale nie... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 8 maja 2015

Mimo iż mam dopiero 21 lat wcale nie czuję się dorosła.Nigdy nie chciałam wkraczać w dorosłość.Zawsze chciałam mieć te 16-18 lat i koniec.Zatrzymać czas.Teraz to życie nie tyle, że mi się znudziło ale przestało aż mi się podobać.Czuję, że stoję w miejscu.Nie chce wychodzić za mąż, nie chce mieć dzieci.Chce ciągle być tą samą osobą.Nie chce być od nikogo, niczego uzależniona.Nie chce patrzeć na inna osobę.Wiem trochę egoistyczne ale chyba właśnie życie mnie tego nauczyło, żeby w końcu pomyślała o sobie.Jak chce żeby wyglądało moje życie za 10 lat ? Na pewno nie chce jak większość ludzi, monotonność mnie zabija.Nie chce iść do pracy, potem wrócić do pustego domu, iść spać, wstać i znowu iść do pracy i tak w kółko. Nie chce tego.Chce spontaniczności.Jestem ciekawa świata, chętna przygód.Chce poznawać ludzi, ich kulturę.Chce się spełniać a nie zestarzeć się w otoczeniu które znam kilkadziesiąt lat.Przecież nie oto chodzi w życiu.Pragnę tylko jednego - Bycia szczęśliwą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV