głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
no_chodz_tu_bejbe Czy to ma w ogóle jakikolwiek sens? Ja Ty my razem? Czy przetrwamy ten trudny dla nas czas? Czy nasze zauroczenie sobą przerodzi się w miłość? Tyle pytań.Odpowi

no_chodz_tu_bejbe

no_chodz_tu_bejbe.moblo.pl
Czy to ma w ogóle jakikolwiek sens? Ja Ty my razem? Czy przetrwamy ten trudny dla nas czas? Czy nasze zauroczenie sobą przerodzi się w miłość? Tyle pytań.Odpowiedz
Czy to ma w ogóle jakikolwiek sens?... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 10 marca 2015

Czy to ma w ogóle jakikolwiek sens? Ja, Ty, my - razem? Czy przetrwamy ten trudny dla nas czas? Czy nasze zauroczenie sobą przerodzi się w miłość? Tyle pytań.Odpowiedzi brak.Czas pokaże. tak bardzo się boję.

Mijam tych zabieganych przechodniów... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 4 marca 2015

Mijam tych zabieganych przechodniów na ulicy i zastanawiam się, jakie historie kryją ich twarze. Ich zmartwione spóźnieniem, czy czerwonym światłem, twarze. Przecież nie istnieją ludzie, którzy nic nie przeżyli, nawet taki statystyczny Kowalski kochał kiedyś i kiedyś pragnął. Pewnie nadal pragnie, ale któż wie, czemu telefon milczy od jakichś ładnych paru lat. Duma? Błędna decyzja? O kilka niewypowiedzianych słów za dużo? Kilka gorszych emocji? Zdeterminowani za dnia, silni, stawiający czoła problemom codzienności. W nocy zaś biedni, topiący się w potrzebie. Takiej zwykłej potrzebie kochania. Przytulenia. Oddechu drugiego serca. "Samotność to taka straszna trwoga", śpiewał niegdyś Riedel. Miał rację.

Nie chciałem być nikim innym  bo... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 4 marca 2015

Nie chciałem być nikim innym, bo nie można być nikim innym, gdy jest się nikim, zero pomnożone przez każdą liczbę wciąż jest zerem.

Romans?To nie dla mnie... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 3 marca 2015

Romans?To nie dla mnie - powtarzałam.Dzisiaj jestem Jego kochanką a On moim wybawieniem.Od świata, ludzi którzy mnie otaczają.Pytacie dlaczego z Nim nie mogę po prostu być?Bo życie to suka, suka która nie pozwala Nam żyć tak jakbyśmy tego chcieli.Mogę Go mieć ale nie z Nim być.Mogę go pragnąć kochać ale nigdy nie będę z Nim dzielić życia.

Kiedy go poznasz i zobaczysz jaki... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 2 marca 2015

Kiedy go poznasz i zobaczysz jaki jest, będziesz wiedziała dlaczego Go wybrałam.Dlaczego ciągle o Nim rozmawiam, myślę, uśmiecham się na Jego widok.Będziesz wiedziała, że Nie zmyślam mówiąc, że Go pragnę bo sama byś chciała spędzić z Nim chociaż 5 minut sam na sam.Więc po co mówić ? Po co ryzykować ? Nie jest idealny.Jest mój i to mi wystarczy.

Jeśli marzec skończy się tak samo... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 2 marca 2015

Jeśli marzec skończy się tak samo jak się zaczął, to chce żeby każdy miesiąc zaczynał się i kończył przy Jego boku.

Mija kolejny rok  a mojemu sercu... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 25 luty 2015

Mija kolejny rok, a mojemu sercu wcale nie jest lżej. Wtedy nie sądziłam, że po upływie takiego czasu ja nadal będę Cię kochać, ale los udowodnił, że niektóre uczucia są silniejsze niż cokolwiek innego. Nadal jesteś dla mnie najważniejszy i to się nie zmieni. Czas nie zabije we mnie miłości, możesz być tego pewien, ja ciągle będę tutaj dla Ciebie, niezmienne czekając na swoje szczęście. Dlatego przyjdź do mnie, proszę i odmień moją codzienność. / napisana

Mój problem nie polega na tym  że... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 23 luty 2015

Mój problem nie polega na tym, że nie wiem czego chce. Mój problem polega na tym, że wiem czego chce, ale nie mogę tego mieć.

Czasem myślę co by było gdyby.... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 22 luty 2015

Czasem myślę co by było gdyby. Gdybyśmy wtedy się nie spotkali, zapewne nie byłoby tylu wylanych przeze mnie łez, tylu nieprzespanych nocy i tylu wyimaginowanych w mojej głowie historii. Pewnie byłabym teraz weselsza, być może przytulałabym kogoś zupełnie innego. Nie żałuję, że Go spotkałam. Żałuję, że Go pokochałam.

Ostatnio całe moje życie składało... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 17 luty 2015

Ostatnio całe moje życie składało się z prób zapominania. Tyle miesięcy wmawiałam sobie, że to co zdarzyło się kiedyś nie jest już ważne i trzeba zapomnieć o każdej chwili. Zmuszałam swoje serce, a raczej to co z niego pozostało, aby przestało kochać, aby nie sprawiało, że każdy oddech będzie sprawiał mi ból. Każdego dnia walczyłam z tęsknotą i cierpieniem jakie dostałam od losu i zapominałam, zapominałam, że dawniej miałam to o czym może marzyć każda kobieta, że byłam z kimś kto uczynił mnie lepszą. Jednak to wszystko nie udało się, bo żadne słowa czy gesty nie są i nie były w stanie sprawić, że ja przestanę go kochać. Miłość jest silniejsza i trwa w sercu człowieka nawet wtedy kiedy kończy się cały świat. O miłości nie da się zapomnieć, po prostu się nie da. / napisana

Ty także będziesz kiedyś... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 16 luty 2015

Ty także będziesz kiedyś szczęśliwa. Życie jest długie i trzeba po prostu przejść jego wyboiste części tak szybko, jak to możliwe".

Już wiem   Kiedy tylko spojrzę  W... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 14 luty 2015

Już wiem, Kiedy tylko spojrzę W Twych oczach jest to wszystko Czego szukam

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV