głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
no_chodz_tu_bejbe Wiesz mój świat bez ciebie traci sens Moje życie wciąż jest pełne łez Spośród wszystkich ludzi dzisiaj wybieram Cię ! Walczyłem już z wieloma chorobami. Napotka

no_chodz_tu_bejbe

no_chodz_tu_bejbe.moblo.pl
Wiesz mój świat bez ciebie traci sens Moje życie wciąż jest pełne łez
Wiesz mój świat bez ciebie traci... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 11 lipca 2015

Wiesz mój świat bez ciebie traci sens Moje życie wciąż jest pełne łez

Spośród wszystkich ludzi dzisiaj... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 4 lipca 2015

Spośród wszystkich ludzi dzisiaj wybieram Cię !

 Walczyłem już z wieloma chorobami.... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 15 czerwca 2015

"Walczyłem już z wieloma chorobami. Napotkałem jednak na tę nieuleczalną. Choruję na Ciebie i nie umiem się z Ciebie wyleczyć (…) Cholera, umrę na Ciebie."

Witam  witam w ten piękny dzień... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 15 czerwca 2015

Witam, witam w ten piękny dzień, toż to kurwa idzie się ugotować.

I gdybym miała możliwość... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 5 czerwca 2015

I gdybym miała możliwość cofnięcia czasu uwierz mi, że popełniłabym znowu ten sam błąd.Poznałabym Cię a potem zakochała.Zmarnowałabym 3 lata kochając Cię bez wzajemności.A Ty znowu bawiłbyś się mną.Nic by się nie zmieniło. Jednak dzień w którym Cie poznałam zaliczam do najpiękniejszych i najważniejszych więc dlaczego nie miałabym tego powtórzyć?

Kazałeś wziąć się w garść... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 3 czerwca 2015

Kazałeś wziąć się w garść, kazałeś zacząć żyć od nowa, bez Ciebie.Kazałeś usunąć siebie z życia.Kazałeś zapomnieć ale to jak zakaz oddychania.Po prostu się nie da.Nie umiem, nie potrafię o Tobie zapomnieć.Nie chce.

Przyjdź.Wejdź bez pytania.Rozgość... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 30 maja 2015

Przyjdź.Wejdź bez pytania.Rozgość się.Zrób kawę, herbatę, coś mocniejszego tez się znajdzie.Zapraszam.Przecież codziennie gościsz w moim sercu, praktycznie w nim mieszkasz, więc przeprowadź się.Zamieszkajmy razem.Nie musisz nic mówić.Twoje oczy pełne nienawiści mówią wszystko.Zmieniły się.Ty się zmieniłeś.Zmieniłeś mnie. Zmieniło się wszystko.Od miłości do nienawiści cienka linia.

Napisz. Przyjdź. Pocałuj.  Zrób... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 29 maja 2015

Napisz. Przyjdź. Pocałuj. Zrób cokolwiek. Kurwa. Rozdrapuję sobie serce z tęsknoty.

I każda sekunda z Tobą jest niczym... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 29 maja 2015

I każda sekunda z Tobą jest niczym tortura, piekłem, którego już nie jestem w stanie znieść, więc musze znaleźć sposób by odpuścić sobie Ciebie. Na zawsze.

Czułam  że znam  że go znam   Znam... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 28 maja 2015

Czułam, że znam, że go znam, Znam jego serce i wiem, czego by nie zrobił żeby mnie skrzywdzić Ale nie zdawałam sobie sprawy, że czucie się pewną siebie, Czucie się tak świetnie sama ze sobą, To wszystko może się potem kompletnie posypać. Przez jedną rzecz. Przez coś tak głupiego. Ale potem sprawiłeś, że czuję się jakbym oszalała, sprawiłeś, że czuję się, jakby to była moja wina. Cierpiałam.

Czuję jak powoli umieram.Umiera moja... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 28 maja 2015

Czuję jak powoli umieram.Umiera moja dusza.Rozpada się na miliony kawałków i nie mogę nic z tym zrobić.Nie potrafię się pozbierać, wziąć w garść.Nie potrafię samej sobie zaufać, bo każda decyzja którą do tej pory podjęłam była zła.Walczę ze swoimi myślami.Miłość do Niego niszczy mnie każdego dnia, powoli.Co mam zrobić ? Skoro bez Niego i z Nim nie potrafię żyć.Miłość, która miała być czymś pięknym okazała się najgorszym przeżyciem, ciągnie się to za mną już 3 lata i 5 miesięcy. Nie potrafię walczyć.Przyzwyczaiłam się do tego bólu.Muszę z tym jakoś żyć, choć niewiele dni mi pozostało do końca czuję to.

Marzenia? Sama nie wiem. Po prostu... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 28 maja 2015

Marzenia? Sama nie wiem. Po prostu chciałabym żeby w końcu coś mi się udało. Żeby było trochę łatwiej, lepiej. Żeby ludzie byli warci czegokolwiek. Chciałabym mieć więcej czasu. Więcej szczęścia. Więcej uśmiechu na twarzy. Nie marzę o niczym szczególnym, nie chcę skakać na Bungee, zwiedzać całego świata albo władać wieloma językami. Chciałabym być szczęśliwa, mieć obok kogoś ważnego i dzielić z nim wszystko, całe swoje życie. [ yezoo ]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV