głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
no_chodz_tu_bejbe Wiesz bo ja i On jes­teśmy jak dwa prze­ciw­staw­ne żywioły jak wo­da i ogień nie możemy być zbyt blis­ko siebie ale żad­ne też nie pot­ra­fi żyć bez dru­giego.

no_chodz_tu_bejbe

no_chodz_tu_bejbe.moblo.pl
Wiesz bo ja i On jes­teśmy jak dwa prze­ciw­staw­ne żywioły jak wo­da i ogień nie możemy być zbyt blis­ko siebie ale żad­ne też nie pot­ra­fi żyć bez dru­giego.
Wiesz  bo ja i On jes­teśmy  jak... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 16 luty 2016

Wiesz, bo ja i On jes­teśmy, jak dwa prze­ciw­staw­ne żywioły, jak wo­da i ogień, nie możemy być zbyt blis­ko siebie, ale żad­ne też nie pot­ra­fi żyć bez dru­giego.

Wiesz  to  jak patrzysz na mnie i to... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 14 luty 2016

Wiesz, to jak patrzysz na mnie i to jak się krępuję strasznie mnie denerwuję. Czuję się wtedy jak mała dziewczynka, która się wstydzi.Nie lubię tego, że masz przewagę nade mną. Przeraża mnie fakt, że lubisz to wykorzystywać a ja się daję nabrać. Nie potrafię zrozumieć tego co czuję do Ciebie i że za każdym razem kończymy tak samo, każde spotkanie kończy się tak samo, każdy pocałunek kończy się tym samym, każda spędzona noc, wszystko...Boję się, że wciągnę się w to.Nie będę potrafiła odpuścić. Nie będę umiała pokochać, nie będę chciała być z kimś innym. Zrób coś.Proszę. /nochodztubejbe

Wasz czas jest ograniczony  więc nie... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 7 luty 2016

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, na życie życiem innych. Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi. Nie pozwólcie, by szum opinii innych zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miejcie odwagę podążać za głosem waszego serca i intuicji. One w jakiś sposób już wiedzą, kim naprawdę chcecie być. Wszystko poza tym, jest drugorzędne.

Uderzył mnie. Nie w głowę  żebro... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 6 luty 2016

Uderzył mnie. Nie w głowę, żebro czy brzuch. Zadał mi cios prosto w serce, nie pozwalając się podnieść i zaufać drugiej osobie.

Coś mam w środku spierdolone. Na amen. teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 4 luty 2016

Coś mam w środku spierdolone. Na amen.

  Czy my kiedykolwiek weźmiemy... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 30 stycznia 2016

- Czy my kiedykolwiek weźmiemy ślub? - Kochana a kto by nas chciał...

Nie wolno tak rozkochiwać  aby potem... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 27 stycznia 2016

Nie wolno tak rozkochiwać, aby potem sobie iść, oj nie wolno.

Można się bronić. Zapierać.... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 26 stycznia 2016

Można się bronić. Zapierać. Zapijać. Zdzierać sobie serce do krwi. I chuj. Jak coś ma być, to będzie, a jak nie, to się nie stanie. Jeśli pragnienie było i nie zostało spełnione, to i tak wróci. Za xx lat i będzie palić jeszcze bardziej. Pewnych rzeczy nie można zatrzymać. Bo są jak gwiazdy w ruchu. Wilgotne od pragnień.

Przecież wiem jak jest.Widzę to w... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 24 stycznia 2016

Przecież wiem jak jest.Widzę to w Twoich oczach na każdym spotkaniu. Sama próbuje się pohamować ale tak to proste nie jest. Zawsze wiedziałam, że coś nas do siebie ciągnie ale nie potrafimy tego określić ani w jakiś sposób połączyć w całość. Nie umiemy przyznać się przed sobą co czujemy i czego chcemy. Nie umiemy walczyć. A gdyby tak postanowić sobie w tym nowym roku żeby spróbować, chcieć naprawić to co naprawialiśmy i psuliśmy przez ten cały czas.Pokazać i nie wstydzić się uczuć. Pokażmy, że czas nie zmienił naszych uczuć i nadal mamy się ku sobie.Zróbmy to.Pokażmy światu, że potrafimy, a będziemy szczęśliwi.Razem.Razem dokonajmy tego.Ja zacznę od dzisiaj ? A Ty ?. Wierzę, że przetrwamy i odważymy się. Wierzę w NAS.Wierzę w lepsze jutro. Z Tobą. /nochodztubejbe

Kolejny rok leci  a no nie daję o... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 17 stycznia 2016

Kolejny rok leci, a no nie daję o sobie zapomnieć :(

Czy to dlatego odpychasz ludzi? Żeby... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 27 grudnia 2015

Czy to dlatego odpychasz ludzi? Żeby nie mogli cię zranić, kiedy podejdą zbyt blisko, a potem znikną? Tak właśnie dlatego.

Tęsknie za Nim.Cholernie tęsknie.... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 27 grudnia 2015

Tęsknie za Nim.Cholernie tęsknie. Ja Jego włosami, oczami, głosem, pocałunkami. Za rozmowami przez całą noc.Za tym jak grał dla mnie na gitarze. Za wszystkim co Nas łączyło. Nie chce już tęsknić, nie chce pamiętać. Chce wyłączyć człowieczeństwo i iść dalej przez życie bez bólu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV