głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niierealna A widząc spadającą gwiazdę proszę ją by spełniło się moje najskrytsze marzenie.. Nie. Nie chce byś wracał.Pragnę by cofnął się czas i wymazał Cię z mojego życia

niierealna

niierealna.moblo.pl
A widząc spadającą gwiazdę proszę ją by spełniło się moje najskrytsze marzenie.. Nie. Nie chce byś wracał.Pragnę by cofnął się czas i wymazał Cię z mojego życia.
A widząc spadającą gwiazdę... teksty

niierealna dodano: 28 stycznia 2011

A widząc spadającą gwiazdę proszę ją by spełniło się moje najskrytsze marzenie.. Nie. Nie chce byś wracał.Pragnę by cofnął się czas i wymazał Cię z mojego życia.

kochał mnie tylko  gdy był pod... teksty

niierealna dodano: 28 stycznia 2011

kochał mnie tylko, gdy był pod wpływem alkoholu. tylko, gdy w jego żyłach płynęła szkocka. no, gdy napił się czystej, też zdarzało mu się powiedzieć, że kocha.

ludzie nazywali ją dziwną. pisała... teksty

niierealna dodano: 28 stycznia 2011

ludzie nazywali ją dziwną. pisała pamiętnik, była zakochana, często płakała. dla innych było to dzikie. zastanawiali się, jak można nie chodzić na imprezy. nie wiedzieli, że ona też pije alkohol, ale preferuje wino, czerwone. takie same jakie pijała z nim. kupowała dwie butelki tego cudownego trunku, paczkę lm'ów link'ów, czekoladę i zamykała na klucz swój pokój. wtedy śmiała się. oglądała setki zdjęć. wakacje, urodziny, imprezy. odbiegała od rutyny dnia. takie wieczory były rzadkie, ale szczęśliwe. czuła jego obecność, tęskniła. ale tylko dzięki tym wieczorom żyła.

stanęła przed nim  cała... teksty

niierealna dodano: 28 stycznia 2011

stanęła przed nim, cała roztrzęsiona. zaciskając zęby, starała się na próżno powstrzymać łzy, spływające nieustannie po jej policzku. w drżącej ręce, trzymała przy skroni pistolet. - zabiję się rozumiesz?! zabiję! - krzyczała dusząc się płaczem. - uspokój się. jesteś w amoku, nie wiesz co robisz. oddaj mi ten pistolet. - mówił do niej. starając opanować się własne emocje, wyciągał ku niej dłonie. - zabiję się! - zagryzła wargę na tyle mocno, że zaczęła sączyć się z niej krew. - nie zachowuj się jak desperatka! zabij się z naiwności, no proszę! zabij się. - krzyczał z przekonaniem, że go nie posłucha. -do końca życia będzie Cię dręczyć sumienie za to, że mnie nie kochałeś! - krzyczała w niebo głosy, ocierając rozmazany tusz końcem rękawa, wolnej ręki. - rób co chcesz. jestem zmęczony tym całym przedstawieniem. wracam do swojej dziewczyny. ona jest warta uwagi, nie robiąc z siebie desperatki chcącej zwróci na siebie uwagę. - wyszeptał. naciskając klamkę pokoju, usłyszał strzał broni.

zawsze będziesz moim księciem... teksty

niierealna dodano: 28 stycznia 2011

zawsze będziesz moim księciem , prowadzącym mnie za ręke .

Kim dla ciebie jestem?   Jedynym... teksty

niierealna dodano: 28 stycznia 2011

Kim dla ciebie jestem? - Jedynym powodem, dla którego żyję .

miała mętlik w głowie   już... teksty

niierealna dodano: 28 stycznia 2011

miała mętlik w głowie , już myślała że swoje życie doprowadziła do ładu , i nagle pojawiły się dylematy w sprawach miłości które psują jej humor , dobija ją samotność , zabija ją od środka , wkrótce nie zostanie nic , już teraz odebrano jej umiejętność kochania. Z jednej strony chcę się zakochać znów poczuć te motylki w brzuchu , i odzyskać sens życia , poczuć wczesnym rankiem że za wszelką cenę musi wstać , żyć dla niego lecz z drugiej strony nie chcę znów cierpieć , doświadczyć rozczarowania , złamanego serca. Nie dała mu szansy , ponieważ nie miała już do mężczyzn zaufania , nie umiała odmrozić swojego zamrożonego serca. Choć te ostatkami sił mówiło jej że kocha go nad życie

Kiedyś ktoś ją zranił. Zadał jej... teksty

niierealna dodano: 28 stycznia 2011

Kiedyś ktoś ją zranił. Zadał jej ranę nie do zabliźnienia. A kiedy już powróciła do normalności ,nie ufała nikomu. Każdy facet od tamtej pory kojarzył jej się tylko z jednym - z cierpieniem. Dziewczyna miała pewną wadę - miała słabość do oczu. Tych niebieskich oczywiście. To dlatego na nowo komuś uległa. Wystarczyło ,że trzy razy powiedział jej "siema" i spojrzał się tymi boskimi oczami. Mówiła ,że to "szafirowe spojrzenie" .Była taka szczęśliwa ,gdy widziała ,że patrzy się tylko na nią .Nie na jej koleżanki. Powiedziała im o tym ,że on ma ładne oczy. Przestała go widywać.. Zaczęła częściej chodzić w miejsce ,gdzie go spotykała ,lecz więcej go nie widziała. Mimo to ,nadal żyła z myślą ,że któregoś dnia znów się zobaczą ,a on spojrzy na nią "szafirowym spojrzeniem" < 3

Wydawało się jej  że zdążyła... teksty

niierealna dodano: 28 stycznia 2011

Wydawało się jej, że zdążyła otrząsnąć się z takich bzdur, jak zauroczenie i miłość. Chciała tylko czasem z kimś wyjść wieczorem, czuć że jest dla kogoś ważna i komuś potrzebna.

I znów wstanę rano... Pociągając... teksty

niierealna dodano: 28 stycznia 2011

I znów wstanę rano... Pociągając tuszem rzęsy, powiem do siebie : Jesteś gotowa, by ponownie się rozczarować

śniłeś mi się. chociaż już... teksty

niierealna dodano: 28 stycznia 2011

śniłeś mi się. chociaż już wcale nie myślę, zapominam. nienawidzę śnić. nie znoszę kiedy wyobraźnia obdarowuje mnie czymś, czego nie mogę mieć. powiedziałeś, że mnie nie oddasz. nikomu. sen był na tyle realistyczny, że zrozumiałam, że jest fikcją. stałeś za mną. pogładziłam delikatnie twoją twarz, czując twój zarost. jeszcze nigdy nie przeżyłam, czegoś równie niezwykłego w śnie. kazałam Ci coś przysięgać, obiecywać. z trudnością udało mi się Ciebie do tego namówić. następnie urwany film, czarna dziura. i Ty. wychodzący przez drzwi. mówiący, że nic nie będzie tak jak dawniej. nie mogę uwierzyć, że moja podświadomość zna mnie tak dokładnie. sny uświadamiają tak wiele. mogę się wyrzekać przed samą sobą, że Cię nie potrzebuję, jednak i tak znajdzie się coś co mi wkrótce uświadomi, że nie mogę bez Ciebie żyć

A już jutro  będę oplatać się... teksty

niierealna dodano: 28 stycznia 2011

A już jutro, będę oplatać się Twoimi dłońmi i spijać życie z Twoich ust, zamienię bezbarwny tlen na Twój zapach, a wszystko dookoła uderzy we mnie paletą soczystych barw, które mieszkają w Twoich oczach. Pójdziemy na spacer, będziemy się śmiać w twarz zimie, przymarzać do siebie duszami, aż zlepimy się w jeden, gorący sopel lodu, rozlewający się po naszej sypialni winem i papierosowym dymem. Zamienię wszystkie swoje lęki na ciche szepty i opowiem Ci o tym, że jestem, że bez Ciebie mnie nie ma.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV